LIVE UPDATES
Aktualitet

VIDEO/ U tha se është në gjendje të rëndë shëndetësore, Luigj Marku: Jam si kokrra e mollës

Në një video të shpërndarë në TikTok, Marku shprehet se është shëndoshë e mirë dhe ndodhet në shtëpi. Ai ka akuzuar dhe njëherë Pavlin Gjokën që sipas tij shpërndan informnacione të rreme për të.

9 Gusht 2022, 19:57 Nga e.k
VIDEO/ U tha se është në gjendje të rëndë
Luigj Marku

TIRANË- Luigj Marku ka reaguar për herë të parë pas lajmeve që qarkulluan në rrjetet sociale se ai ishte dhunuar barbarisht nga disa persoana teksa ishte në një video-live në TikTok.

Në një video të shpërndarë në TikTok, Marku shprehet se është shëndoshë e mirë dhe ndodhet në shtëpi. Ai ka akuzuar dhe njëherë Pavlin Gjokën që sipas tij shpërndan informnacione të rreme për të.

"A thoshte se Luigj Marku është në gjendje kome ku ndërkohë unë isha në shtëpi duke pirë birrëme.. (thotë emrin e një personi)", tha Marku gjatë bisedës në TikTok.


Luigj Marku, një ekstremist nga Lezha u dhunua nga disa persona teksa ishte në një video live në Tik Tok. Për këtë ngjarje janë arrestuar dy persona që dyshohet se kanë gisht në dhunimin e Markut. Një prej tyre është identifikuar si Fitim Gashi dhe është shprehur se nuk ka lidhje me ngjarjen. Luigj Marku është bërë i njohur në rrjetet sociale për shkak se ofendon dhe kërcënon gjatë gjithë kohës muslimanët.

luigj marku

Sondazh

Poll

Dosja Sot Date 30 Mars

Dosja Sot Date 30 Mars

Zbulohen mbi 2 mijë fidanë kanabisi në Velipojë arrestohet 55-vjeçari, në kërkim vëllai i tij

Lapsusi frojdian i Berishës, ngatërron Masakrën e Lumës me atë elektorale në vitin 2013

Dosja Sot Date 29 mars

Arrestohet gjermani në Tiranë, i dënuar për shpërndarje të materialeve pornografike

Arrestohet 25-vjeçari në Tiranë, drejtonte mjetin nën efektin e lëndëve narkotike e kryente manovra

Pamje nga 27 serat me kanabis në Koplik, si ishte kthyer gropa e interteve në plantacione hahashi

Dosja Sot Date 28 mars

Tokat preken nga projekti/ Banorët e Bërxullës në protestë

Dosja Sot date 27 mars

Hetimet për lobingun/“Do dorëzoni dosjen në prokurori?” Berisha: Asnjë qindarkë ruse s’ka hyrë në PD

Bejko kandidat në Tiranë,Berisha: Vegla që përdor Basha dhe Rama kundër pluralizmit, vijnë nga mafia

Qëllohet me breshëri plumbash drejt Top Channel, vritet roja, gjendet e djegur makina e atentatorëve

Merr flak makina mbrenda ne garazh

Dosja Sot date 25 mars

Dosja Sot Date 24 mars

Ndiqte ambulancën që ishte në shërbim emergjence, gjobitet me 300 mijë lekë drejtuesi i mjetit

Skandal në Ali Dem", administratori vendos çip në pallat, banorët ngelin jashtë, mbërrin policia

Dosja Sot date 23 mars

Kryeministri Rama takohet me Rishi Sunak në Londër

Dosja Sot Date 22 mars

"Maskat" aksion në Tiranë, prangosën 20 'korrierë' të grupeve kriminale

Dosja Sot Date 21 mars

'Ka ra zjarr në Surrel!'/ Braçe "tremb" socialistët me LAJMIN E FUNDIT, Qefalia më i shqetësuari

Dosja Sot Date 20 Mars

Berisha i bën thirrje punonjësve të administratës të mos bëhen pjesë e krimit elektoral.

Dosja Sot Date 18 Mars

Burgosja e nënës lehonë/Flet Diana Bahçja: Qaja ditë e natë, por nuk donin t’ia dinin

Qarkullonte me 305 km/h, Cllevio Serbiano e filmonte, shoqërohet në Polici Aleks Vishaj

Dosja Sot Date 17 Mars

U fut në burg 8 ditë pasi lindi, Diana Bahçja: Nuk më lanë të takoja beben