LIVE UPDATES
Aktualitet

Anuloi ‘takimin’ për të/ Zogu betohet në Zot për dashurinë ndaj modelit: Mos e rruaj ka*in për lekët e kollovarëve,

30 Dhjetor 2019, 18:11 Nga DOSJA
Anuloi ‘takimin’ për të/ Zogu betohet në Zot për

TIRANË– Dashuria e Hermes Nikajt, të njohur ndryshe si Zogu i Tiranës, për modelin Franci Popoçi qenka shumë e madhe se ç’e mendim. Bazuar në përgjimet e publikuara nga gazetari Elton Qyno, Nikaj dëgjohet teksa betohet në Zot për dashurinë që ndjen për 20-vjeçarin dhe i premton atij shumë gjëra.

Gjithashtu, modeli Popoçi tregon se për Zogun ka anuluar një tjetër takim, e ndërsa ky i fundit ia shpërblen duke i dhënë 200 mijë lekë të vjetra, të ndara në katër 50-she.

Ndë bisedë, Zogu rrëfen pa u matur se me modelin knaqet shumë dhe i premton atij se do ta kënaqë në maksimum.

Biseda
Zogu:Uaaa sa jam kënaq zemër, ti meriton shumë, shumë, shumë, shumë
Modeli:Hë hë hë hë hë
Zogu:Do rimë bashkë gjithmonë se unë do të respektoj shumë fare. Unë sa kënaqem me ty, nuk kënaqem me asnjë fare, hihiihi.Ça ke punuar tiiii, apo ishte kështu si surprizë para ditëlindjes.
Zogu: Q… robrt për zotin lart, uaaa i shkruajta unë se N…ishte jashtë, vinte nga java.
Modeli:Epo mirë..
Zogu: T’çoj lali jot dhe mos e rruaj k** na plasi b***. Lekët e kollovarëve zemër.
Modeli:E di,e di
Zogu:Ta bëj lali jot, por unë kur të them po, po ti e di, unë nuk të rrej. Të ishte ashtu, të thasha jo jo.
Modeli:Ëhë
Zogu: S’ka mundësi,s’ka ndonjë gjë.
Modeli:E di
Zogu:Se atje bën pak o zemër, njëqind janë maksimumi më shumë se njëqind e pesëdhjetë euro, nuk e besoj se do marri dyqind mijë lekë. Unë i hoqa mënjanë dy tani, dyqind mijë lek, katër pesëdhjeçe. I paç sa për sy. A do prapë?
Zogu: Ihhh, o unë thashë se nuk, unë thashë pale ku do shkoj, ço q… andej nga TEG-u ky…
Modeli:Jooo
Zogu:Kur the ti nëpër shkallë, prit o jeta boll u ngopa për sonte. Hahahaha.
Modeli: Jo line të thashë, unë tregova dhe vetë për ty, që anulova atë, kur erdha për te ty.
Zogu:Po dhe për mua, me nejt me mua…

Hermes Nikaárrestua bashkë me tre persona të tjerë pas një hetimi për shfrytëzim dhe ushtrim prostítucíoni në qendrat estetike dhe klubet e natës. Nga grupi në të cilin bënte pjesë Nikaj ofrohej edhe shërbimin eskortë dhe sèks në grup. Dosja.al mësoi se Nikaj ishte në një dhomë hoteli në autostradë me Artur Gjinin nga Mamurrasi në momentin që është arrèstuar. Në dëshminë e tij, mësohet se ‘Zogu i Tiranës’ ka mohuar gjithçka duke u shprehur se të gjitha aktivitetet e kryera janë bërë me dëshirë dhe nga dëshira për të eksploruar. Ai ka mohuar të jetë tutor apo të ketë marrë pagesa në këmbim të sèksit të ofruar, ndërkohë që dëshmia e D.N, vajza e cila u kap me Nikajn dhe Gjinin në autostradë ka zbuluar të gjithë skemën e prositucionit që kryesohej nga “Zogu “.

(f.m/dosja.al)

Tirana është boshatisur për ditët e pushimit. Cilën nga ritet e shenjta po ndiqni:

View Results

aktualitet aktualitet franci popoci hermes nikaj pergjimet e zogut te tiranes franci popoci hermes nikaj pergjimet e zogut te tiranes

Sondazh

Poll

Aktualitet 30 Dhjetor 2019, 17:53

TIRANË– Zogu i Tiranës ka zbuluar me gojën e tij një natë të zjarrtë që ka kaluar me modelin, Franc Popoçin, të cilin e kishte të deklaruar si ‘dash...

Aksidenti me dy viktima në autostradën Tiranë-Durrës, makina mori para bordurat e rrugës

Aksidenti me dy viktima në autostradën Tiranë-Durrës, makina mori para bordurat e rrugës

VIDEO- Shpërthimi me tritol në butikun në Durrës, ja si u dëmtua biznesi i gruas

Berisha dhe demokratët 'zaptojnë' Kuvendin

Me pistoleta dhe kallashnikovë në Range Rover/ Arrestohen 4 "të fortët" në Tiranë

Berisha shton akuzën ndaj Ballës: Te ndjek hija e avokatit Ravik Gurra

VIDEO E SHERRIT/ Berisha akuzon Ballen per vrasjen e avokatit Ravik Gurra

PA KOMENT- Shkodra 'nën ujë', ja si duket qyteti

Protesta kundër traut në Divjakë, një betoniere brenda parkut

EKSKLUZIVE- Lulzim Basha takohet me Ben Blushin ne Panairin e Librit, merr me vete edhe vajzën

Balla: Berishës iu dogjën tre marrëveshje tek Porti i Durrësit, koncensionarët po i kërkojnë lekët

Balla-Spahos: Do shkosh tek Porti i Durrësit me pistoletë si Strazimiri, s'keni zgjidhje tjetër

Ndërtimi i rrugëve/Balla 'shigjeton' Partinë e Lirisë:Mondi bëj kallëzime, kishin ministritë në 2017

Balla 'lëshon' gojën: Saliut i rri mendja tek vëllezërit Kariç, na vjen dhe zor t'i përmendim...

Elisa Spiropali realizon "ëndrrën" e fëmijërisë me Berishën, del LIVE me të, tregon 2 gishta

Perplasje mes banoreve dhe Policise ne Divjake

Berisha 'shënjestron' Ulsi Manjën: Vetëm dy mushka kanë mbetur pa u punësuar në fshatin tënd

Berisha bllokon foltoren dhe del në Facebook: Jam live në gjithë botën, mos ma qani hallin mua!

Berisha: Parlamentin e komandojne grupet kriminale

Dëshmia e Orges Xhelilit para avokatëve: Policët bashkiakë më goditën

ME VIDEO- PLAS KEQ SHERRI në Komision, Braçe e humb kontrollin, "shpërthen": Ik ore pirdhu!

Protesta e opozitës, pamjet nga Bulevadi, mijëra qytetarë të mbledhur

Sherri i plotë i Ramës me dy deputetët e PD: Ta tregoj unë ty, do të shkatërroj!

Balla: Kokoneshi jashtë rrezikut për jetën

Veliaj takon Papa Françeskun: Jemi takuar në Tiranë...e aprovuam ndërtimin e bustit të Nënë Terezës

Droge mes karameleve ne Tirane

Grida Duma lë mandatin, kolegët e saj në lot, Açka dhe Gjekmarkaj të përlotur

Grida Duma lë mandatin e deputetes së Partisë Demokratike

Masakra e Lushnjes, babai i Leart Haxhiut: Djali im është i pafajshëm, se di ku është

Përdhunues serial, MOMENTI i arrestimit të Spartak Dyrmishit

Nga një armë në çdo raft rrobash, çfarë gjeti Policia gjatë aksionit në Shkodër

Dalin PAMJET nga megaaksioni në Korçë

Qeni i prish mitingun Ramës, të gjithë meken, kryeministri: Po lëre në punën e vetë...

Ibrahim Lici mesazh audio nga Turqia: Jetoj i lirë, nuk jam arrestuar

Arrestohet Agim Gjata, qelloi mbi RENEA

Meta: O Edi, o lepurush, do të shporrim me poezinë ‘liri a vdekje’ të Havzi Nelës

Pakti PD PL, Meta: Kryetari i Keshillit super politikan

Paloka 'korrekt' me orarin, takohet me Bardhin në një lokal para parlamentit

Alibeaj-Majkos: Je kokrra e komunistit! Deputeti socialist: Budalla! Dosjet s'mund të hapen për...

Flet avokati i vellezerve Mollaj: Tina genjen, e shantazhojne

Durrësi zgjohet nën ujë

Tetori rozë, vajzat dhe gratë e FA i bashkohen fushatës sensibilizuese kundër kancerit të gjirit

NIS PROTESTA në Elbasan/ Qytetarët fikin makinat në shenjë rebelimi, rreshtohen në shesh

Alibeaj pranoi bashkëpunimin, do nisin negociatat/ Berisha: E mirëpres. S'tërhiqem nga Primaret

Demokrati emocionet për 'doktorin'! I bie telefoni kur po fliste me Berishën,e përplas në tokë

Privatizimi i ish-klubit ‘Partizani’, dëshmon Qirjazi: MM më kërkoi firmën, bëra ç’ishte e ligjshme

Tiranë, bënin kontrabandë me veshje, pije, cigare dhe rroba, 3 të arrestuar në 2 operacione

Me 14 emigrantë në Morinë, arrestohet 19-vjeçari, shpallet në kërkim bashkëpunëtori i tij

Rrumbullaku ngre strukturë për emërimet në polici: Riformatim ekipeve që hetojnë krimin

Me dy kallashnikovë në shtëpi e municion luftarak, arrestohet 31-vjeçari në Dibër

"Porsche", "Maseratti" e 'Mercedes Benz", arrestohet 52-vjeçari që shiste mjetet e vjedhura në BE