LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Brryli dhe duart e nxira, zbulohen fotot e përleshjes së Angelina Jolie me Brad Pitt gjatë fluturimit të vitit 2016

anë zbuluar disa të nxira që aktorja Angelina Jolie ka pësuar gjatë përleshjes që ka pasur me ish-bashkëshortin e saj Brad Pitt gjatë fluturimit të tyre me avionin privat në vitin 2016.

20 Gusht 2022, 09:41 Nga s.s
Brryli dhe duart e nxira, zbulohen fotot e përleshjes së Angelina
Angelina Jolie dhe brad Pitt

SHBA- Janë zbuluar disa të nxira që aktorja Angelina Jolie ka pësuar gjatë përleshjes që ka pasur me ish-bashkëshortin e saj Brad Pitt gjatë fluturimit të tyre me avionin privat në vitin 2016. Aktorja fituese e çmimit “Oscar”, dërgoi disa foto në FBI që tregonin të nxirat që ajo kishte nëpër duar dhe brryla si pjesë e një hetimi për ‘luftën verbale dhe fizike’ të çiftit ndërsa ishte në bordin e një aeroplani privat nga Franca në Los Angeles më 14 shtator 2016, raporton Daily Mail.

Brryli dhe duart e nxira, zbulohen fotot e përleshjes së Angelina
Fotot e të nxirave të Angelina Jolie

Gjatë këtij fluturimi aktorja pretendon se Pitt e kishte çuar në tualet në pjesën e pasme të aeroplanit, i kapi shpatullat dhe e tundte duke i bërtitur rreth familjes, ka zbuluar raporti bombë i FBI-së. Pitt mohon të gjitha pretendimet e ish-gruas së tij. Kjo ka ndodhur pasi një nga fëmijët e ish-çiftit e kishte quajtur babanë e tyre "pr***" teksa ata qëndronin jashtë derës së tualetit, Jolie dyshohet se u përpoq ta sulmonte Pitt nga pas për ta frenuar pasi ajo thotë se ai dukej "sikur do të sulmonte një nga fëmijët e mitur".

Brryli dhe duart e nxira, zbulohen fotot e përleshjes së Angelina
Angelina Jolie dhe Brad Pitt në avion

Jolie pretendon se teksa Pitt ishte në një gjendje agresive, ai e tërhoqi trupin e tij mbrapa, duke bërë që Jolie të përplaset në karriget pas tyre, sipas dokumenteve të FBI-së të cilat ende nuk janë publikuar publikisht, por janë marrë nga disa media. Imazhet bardh e zi, të cilat janë përfshirë në raportin e FBI-së, tregojnë mavijosje në dorën dhe bërrylin e Jolie. Në fillim të këtij muaji, Jolie ishte emëruar si "Jane Doe" anonime, e cila kishte paditur FBI-në dhe kishte kërkuar publikimin e dokumenteve pasi një hetim për Pitt u mbyll. Padia synon që FBI të lëshojë informacione në lidhje me hetimin e përleshjes.  

Brryli dhe duart e nxira, zbulohen fotot e përleshjes së Angelina
Fotot e të nxirave të Angelina Jolie

Në raportin e tij përfundimtar mbi hetimin, Departamenti i Shërbimeve për Fëmijë dhe Familje të Qarkut të Los Anxhelosit arriti në përfundimin se Pitt, i cili ka pranuar më parë se kishte probleme me alkoolin, nuk ka abuzuar fizikisht me asnjë nga fëmijët e tij. Pitt u pastrua gjithashtu nga FBI nga çdo keqbërje.  Gjatë fluturimit, Pitt dyshohet se i tha Jolie një prej fëmijëve të saj 'dukej si një fëmijë i mbretit Columbine'.  Komenti i dyshuar i Pitt duket se i referohej masakrës së shkollës së mesme Columbine në vitin 1999, ku nxënësit e klasës së 12-të Eric Harris dhe Dylan Klebold vranë 12 fëmijë dhe një mësues në Kolorado.

Jolie tha se kishte pasur 'tension' mes saj dhe ish-bashkëshortit të saj, duke shtuar se veprimet e Pitt në avionin privat në vitin 2016 e kishin bërë atë të ndihej 'si një peng' në bord, zbulon më tej  raporti i FBI-së. Gjatë gjithë fluturimit, Pitt po sillej gjithashtu si 'përbindësh', sipas Jolie, pasi ankohej pa pushim dhe u bërtiste fëmijëve. Aktorja pohon më tej se e gjithë familja ishte 'tronditur nga guaska' gjatë fluturimit, duke shtuar se ajo ndjehej sikur ishte 'e ngrirë, e frikësuar dhe nuk dinte çfarë të bënte'. Një total prej 25 mijë dollarësh dëmshpërblim u rendit nga Jolie në hetimin e FBI-së. Katër ditë më vonë, më 19 shtator, Jolie bëri kërkesë për divorc nga aktori i “The Moneyball”. Ish-çifti, i cili ishte i martuar për gati pesë vjet, që atëherë është përfshirë në një betejë për kujdestarinë mbi fëmijët e tyre.

angelina jolie brad pitt avion privat

Sondazh

Poll

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni

Newsroom/ Karabolli: Shqipëria do kohë të përshtatet me TikTok, e provuan edhe gazetarët, s’ia dolën

Newsroom 9 |Tik-Tok Kultura, platformë krijimi apo dizinformimi?

Shoqata e Biznesit: Rënia e euros po na falimenton, BSH po fsheh atë që po ndodh!

Vasili në SPAK/ Meta: Asnjë shqetësim me drejtësinë, por afera e inceneratorëve

'Jemi pro protestave'/ Takoi Berishën, Meta: Do bashkëpunojmë për sezonin e ardhshëm parlamentar

Proteste per guroren

Tragjedi në Gramsh! Mbyten në Liqenin e Banjës, polumbarët nxjerrin trupat e babait dhe 2 djemve

“Rama ik” thirrje ne Rogozhine

Veliaj shthur gojën për kandidatin e Rrogozhinës: Ik o bixhozxhi, për sumën tate paske lekë!

VIDEO/ Veliaj shthur gojën për kandidatin e Rrogozhinës: Ik o bixhozxhi, për sumën tate paske lekë!

Newsroom 8 | MJEKU: EDHE UNË BËRA THIRRJE TË FIKEJ TV

Newsroom 8 | FJONA ÇELA: MEDIAT OPOZITARE U DISKRIMINUAN