LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Camille Vasquez mohon lidhjen e supozuar me Johnny Depp: Është joetike dhe seksiste

Në një intervistë ekskluzive, avokatja deklaroi se çdo thashetheme që lë të kuptohet se ajo ka një marrëdhënie joprofesionale me aktorin është '100% e pavërtetë'.  

10 Qershor 2022, 11:05 Nga j.c
Camille Vasquez mohon lidhjen e supozuar me Johnny Depp: Është joetike
Johnny Depp dhe Camille Vasquez

SHBA- Avokatja Camille Vasquez e cila u bë e njohur në gjyqin e aktorit Johnny Depp dhe ish-bashkëshortes së tij Amber Heard ka hedhur poshtë të gjitha thashethemet që kanë qarkulluar për fillimin e një romance mes tyre.

Sipas People, në një intervistë ekskluzive, avokatja deklaroi se çdo thashetheme që lë të kuptohet se ajo ka një marrëdhënie joprofesionale me aktorin është '100% e pavërtetë'.  

"Unë mendoj se kjo vjen me territorin e të qenit një grua që thjesht bën punën e saj. Është zhgënjyese që disa media e ndoqën atë ose thanë se ndërveprimet e mia me Johnny në çfarëdo mënyre ishin të papërshtatshme ose joprofesionale. Kjo është zhgënjyese të dëgjosh pasi unë e përfaqësor atë prej katër vitesh dhe tashmë ai është miku im"-tha Vasquez.

Avokatja gjithashtu theksoi se ajo është shumë e afërt me stafin e saj edhe përqafimet nuk i shikon si një gjet mëshum se miqësi.

"Unë kujdesem shumë për klientët e mi dhe padyshim që jemi bërë të afërt. Por kur them ne, kam parasysh të gjithë ekipin, dhe sigurisht që përfshin Johnny. Dhe, unë jam kuban dhe kolumbian. Unë jam i prekshëm. Çfarë doni të them? Unë i përqafoj të gjithë. Dhe nuk kam turp për këtë,"-tha Vasquez.

Duke folur më tej për Depp-in ajo shtoi se ndihej shumë keq kur e shikonte atë teksa I shkatërrohej karriera të cilën kishte vite që e ndërtonte nga akuzat e pavërteta të ish-bashkëshortes së tij.

"Ky njeri po luftonte për jetën e tij dhe mua më thyhej zemra kur e shihja atë ditë pas dite duhet të ulesha atje dhe të dëgjoja akuzat më të tmerrshme që bëhen kundër tij. Dhe nëse mund të ofroj ndonjë ngushëllim, atëherë sigurisht që do ta bëja këtë, pavarësisht nëse do t'i mbaja për dore ose do ta bëja të kuptojë se ne ishim atje dhe do të luftonim për të sepse ai e meritonte"-tha ajo.

Camilla Vasquez është një lidhje me të dashurin e saj britanik. Ajo i përshkruan akuzat ndaj saj si seksiste dhe joetike.

"Është gjithashtu një akuzë joetike që po bëhet. Është seksiste. Është për të ardhur keq dhe është zhgënjyese, por në të njëjtën kohë vjen me territorin. Nuk mund të them se isha aq i befasuar,"-tha ajo.

camilla vasquez johnny depp amber heard

Sondazh

Poll

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

"Injoranca nuk është argument" Nuk i pëlqeu pyetja, Rama prek në faqe gazetaren Ambrozia Meta

Del VIDEOJA, Elia godet Princ Lekën: Familja ime të ka mbajtur me bukë

VIDEO/ Noka i jep Spiropalit pankartën, Ministrja ofrohet ta mbaj para fytyrës

Publikohen pamjet nga brenda bazës ajrore të Kuçovës, Komandanti: E gatshme për stërvitjen e trupave

Tempulli 2/ Me kanabis gati për shitje dhe shuma parash, arrestohen 4 të rinj në Tiranë

Dalin pamjet nga kasollja ku u vra 50-vjeçari në Durrës

Kontrabandonin ilaçe dhe telefona, arrestohen dy persona në Tiranë, sekuestrohen 47 iPhone

I vunë flakën eskavatorit me vlerë 150 mijë euro, arrestohen 2 autorët e ngjarjes

Reshjet e shiut dhe borës në vend, policia: Moderoni shpejtësinë e mos kryeni parakalime të gabuara

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

'Dokumentar horror'/ Berisha publikon pamjet: Do ju paraqes terrorin që Bajrajt ushtruan më 14 maj

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni