LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Hëna e re hyn nesër në Gaforre/ KËTO 4 SHENJA do kenë një kthesë të pabesueshme të fatit, ja kush do të preket më shumë

Kjo është koha kur shumica e shenjave do të zbulojnë se ku përkasin në të vërtetë.

16 Korrik 2023, 15:00 Nga k.m.
Hëna e re hyn nesër në Gaforre/ KËTO 4 SHENJA do kenë
Foto ilustruese

Të hënën, më 17 korrik, Hëna e Re do të ngrihet në qiell në shenjën e dhembshur, intuitive dhe familjare të Gaforres, duke theksuar përkushtimin ndaj shtëpisë dhe familjes. Kjo është koha kur shumica e shenjave do të zbulojnë se ku përkasin në të vërtetë. Gjithashtu, përgatituni të ndërgjegjësoheni për atë që ju lëndon, sepse për të kuptuar dhe shëruar plagët tuaja, fillimisht duhet t'i kuptoni. 

BRICJAPI

Kjo Hënë e Re 'godet' shtëpinë tuaj të katërt të çështjeve personale dhe familjare, kështu që përgatituni që të gjitha sekretet të zbulohen. Kjo është një periudhë në të cilën do të frymëzoheni t'i përkushtoheni shtëpisë tuaj - pastroni, rinovoni ose ndryshoni planimetrinë e banesës, madje mund t'ju vijë ideja për të lëvizur. 

GAFORRJA

Pranojeni, ju pëlqen të jeni të adhuruar! Kjo Hënë e Re do të thotë që ju do të jeni në krye të gjithçkaj. Bëhuni gati të shiheni në pasqyrë dhe të dalloni diçka krejtësisht të re - kjo është një periudhë që në mënyrë të pashmangshme sjell ndryshime nga brenda. Identiteti juaj ndryshon dhe zhvillohet me kalimin e kohës dhe përvojës. Jeni bërë një person më i fuqishëm dhe interesant dhe duhet të jeni krenarë për këtë.

PESHORJA

Kjo Hënë e Re do të sjellë një shpërthim energjie në shtëpinë tuaj të 10-të të imazhit publik, dhe kjo do të thotë vetëm një gjë - do të jeni në qendër të vëmendjes! Do të merrni lajme që do të përmirësojnë reputacionin tuaj në shoqëri dhe do të ndryshojnë jetën tuaj për mirë. Mund të arrini majat shumë më shpejt nga sa prisnit.

BRICJAPI

Marrëdhëniet tuaja po ndryshojnë! Kjo Hënë e Re do të inicojë një dinamikë të re të procesit të dhënies dhe marrjes dhe do t'ju japë motivimin për të filluar të vlerësoni më shumë partneritetin tuaj. Do të analizoni marrëdhëniet që keni dhe ndikimin që kanë tek ju dhe do të merreni më thellë me to dhe kjo mund t'ju çojë në zbulime interesante. Mos kini frikë nga e vërteta, edhe nëse kjo nënkupton prishjen e disa marrëdhënieve dhe lëkundjen e imazhit që personi tjetër ka për ju. E vërteta është e rëndësishme të dini se me kë po kaloni kohë në të vërtetë.

parashikimi i horoskopit

Sondazh

Poll

Publikohen pamjet nga brenda bazës ajrore të Kuçovës, Komandanti: E gatshme për stërvitjen e trupave

Publikohen pamjet nga brenda bazës ajrore të Kuçovës, Komandanti: E gatshme për stërvitjen e trupave

Tempulli 2/ Me kanabis gati për shitje dhe shuma parash, arrestohen 4 të rinj në Tiranë

Dalin pamjet nga kasollja ku u vra 50-vjeçari në Durrës

Kontrabandonin ilaçe dhe telefona, arrestohen dy persona në Tiranë, sekuestrohen 47 iPhone

I vunë flakën eskavatorit me vlerë 150 mijë euro, arrestohen 2 autorët e ngjarjes

Reshjet e shiut dhe borës në vend, policia: Moderoni shpejtësinë e mos kryeni parakalime të gabuara

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

'Dokumentar horror'/ Berisha publikon pamjet: Do ju paraqes terrorin që Bajrajt ushtruan më 14 maj

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni

Newsroom/ Karabolli: Shqipëria do kohë të përshtatet me TikTok, e provuan edhe gazetarët, s’ia dolën

Newsroom 9 |Tik-Tok Kultura, platformë krijimi apo dizinformimi?

Shoqata e Biznesit: Rënia e euros po na falimenton, BSH po fsheh atë që po ndodh!

Vasili në SPAK/ Meta: Asnjë shqetësim me drejtësinë, por afera e inceneratorëve