LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Konfuz në dashuri, por plane të reja për punën, parashikimi i Horoskopit për sot

Parashikimi i horoskopit për sot.

22 Shkurt 2024, 07:13 Nga M.B
Konfuz në dashuri, por plane të reja për punën, parashikimi
Foto ilustruese

DASHI

Dita është paksa e veçantë ndaj bëni kujdes sepse do të ndiheni të ndarë mes dy gjendjeve shpirtërore, dëshirës për të bërë gjëra dhe agjitacionit. Në punë, megjithatë, ka një lajm të mirë.

DEMI

Sipas horoskopit, dëshira për të çuar përpara projektet tuaja është e fortë, prandaj ecni përpara me këtë vendosmëri. Vetëm disa detaje mbi kontratat ose metodat e bashkëpunimit do të duhet të rishikohen. Dashuria është gjithashtu e mirë.

BINJAKËT

Ka një konfuzion dhe paqëndrueshmëri në dashuri. Në planin e punës, kthesa e vërtetë do të vijë në fillim të muajit mars, me vendimet që duhen marrë dhe ndryshime të mëdha. Jini gati, por vlerësoni të mirat dhe të këqijat përpara se të bëni ndryshime shumë të mëdha.

GAFORRJA

Jeni mjaft i shqetësuar por mos u shqetëso më tepër. Është vetëm një moment që kalon. Mos e derdhni zemërimin tuaj të brendshëm, në jetën tuaj private, por përdorni atë për të dhënë më shumë në punë. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit.

LUANI

Sipas horoskopit, ndiheni më pak vendimtar se zakonisht, ndaj nëse nuk dini saktësisht se si të vazhdoni në dashuri apo në punë, dëgjoni njëherë këshillat e të tjerëve. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit.

VIRGJËRESHA

Dëshironi ndryshime në dashuri, sepse diçka nuk po funksionon, por ju po kërkoni rrënjën e problemit për ta zgjidhur atë. Në punë gjithçka po shkon mirë. Kini kujdes të mos kafshoni më shumë se sa mund të përtypni dhe të merrni vendime të nxituara ose të menduara keq. Do të zhgënjeheni.

PESHORJA

Kjo është koha e duhur për t'u kujdesur më mirë për miqtë tuaj, por edhe për dashurinë. Organizoni diçka të bukur me njerëzit më të afërt dhe mos mendoni vetëm për punën. Ju duhet të mësoni të kultivoni dashuri, nuk ka vetëm fitim.

AKREPI

Sipas horoskopit, në këtë ditë do të ishte më mirë të mos nxitohesh si në dashuri, ashtu edhe në punë. Ju ndjeni nevojën për të përjetuar emocione të forta por është më mirë të mos e teproni.

SHIGJETARI

Mund të jeni viktimë e kritikave të ndryshme, ndaj qëndroni larg njerëzve negativë dhe kërkoni të bukurën në gjërat që keni. Nëse ka pasur një debat në dashuri, do të zgjidhet. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit. Do të ketë mundësi të shkëlqyera për sukses.

BRICJAPI

Qielli  flet për dhurata dhe emocione të bukura. Shijojini të gjitha. Në punë duhet të jeni pak më të kujdesshëm, sidomos me fjalët. Rrezikoni të thoni disa fjalë shumë dhe më pas të pendoheni. Numëroni deri në dhjetë përpara se të hapni gojën.

UJORI

Sipas horoskopit, ju pret një ditë shumë e bukur për ndjenjat. Në nivel pune jeni të kënaqur me atë që po bëni, kështu që vazhdoni.

PESHQIT

Është më mirë të tregoheni të kujdesshëm në dashuri. Jeni duke punuar shumë në punë dhe ndoshta e keni lënë pak pas dore dashurinë. Mundohuni ta kompensoni duke organizuar diçka të këndshme gjatë fundjavës. Ndoshta një udhëtim apo një surprizë e bukur për t'i organizuar partnerit tuaj.

parashikimi i horoskopit

Sondazh

Poll

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

"Injoranca nuk është argument" Nuk i pëlqeu pyetja, Rama prek në faqe gazetaren Ambrozia Meta

Del VIDEOJA, Elia godet Princ Lekën: Familja ime të ka mbajtur me bukë

VIDEO/ Noka i jep Spiropalit pankartën, Ministrja ofrohet ta mbaj para fytyrës

Publikohen pamjet nga brenda bazës ajrore të Kuçovës, Komandanti: E gatshme për stërvitjen e trupave

Tempulli 2/ Me kanabis gati për shitje dhe shuma parash, arrestohen 4 të rinj në Tiranë

Dalin pamjet nga kasollja ku u vra 50-vjeçari në Durrës

Kontrabandonin ilaçe dhe telefona, arrestohen dy persona në Tiranë, sekuestrohen 47 iPhone

I vunë flakën eskavatorit me vlerë 150 mijë euro, arrestohen 2 autorët e ngjarjes

Reshjet e shiut dhe borës në vend, policia: Moderoni shpejtësinë e mos kryeni parakalime të gabuara

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

'Dokumentar horror'/ Berisha publikon pamjet: Do ju paraqes terrorin që Bajrajt ushtruan më 14 maj

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni