LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Mërkuri dhe Afërdita janë në anën tuaj! Sfera sentimentale e paqartë, horoskopi ditor

Dosja.al ju sjell parashikimin e horoskopit për ditën e sotme 30 qershor 2022

30 Qershor 2022, 07:02 Nga A.B

Mërkuri dhe Afërdita janë në anën tuaj! Sfera

Dashi
Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill
Mërkuri dhe Afërdita janë në anën tuaj. Favorizohen njohjet e reja, por përpiquni të ndiqni edhe pak arsyen. Në punë duhet të merrni një vendim dhe nuk mund të gaboni sidomos këtë të enjte sepse ka diçka që nuk shkon siç do të dëshironit!

Demi
Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj
Sfera sentimentale është në rregull, dashuria e mbyll muajin me një lulëzim. Në punë, përpiquni të bëni zgjedhje më të mira, mendoni mirë përpara se të veproni!

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor
Mërkuri dhe Venusi janë në anën tuaj dhe tani fillon një fazë rikuperimi. Me pak fjalë, mund të rifitoni besimin në dashuri. Në punë, përpiquni të jeni të kujdesshëm keni nevojë për një shpërblim dhe ndoshta nuk është aq e vështirë për ta marrë atë!

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik
Lajm i mirë për dashurinë Hëna është në anën tuaj dhe ka të reja që do të vijnë, madje dhe zgjedhje të shkëlqyera për të bërë në fund të korrikut. Në punë, periudha është interesante. Megjithatë, përpiquni të ribalanconi shpenzimet!

Luani
Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht
Në dashuri duhet të përpiqeni të lini mënjanë krenarinë, e cila shpesh ju ka shkaktuar probleme në ndjenjat tuaja. Në punë, thjesht shpërfilli provokimet përpiqu të mos tërhiqesh në vetvete dhe të bësh takime të reja!

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator
Mërkuri dhe Venusi janë disonantë, ndaj dashuria mund të përballet me probleme dhe shpirti kritik nuk ju braktis. Në punë jeni pak konfuz. Megjithatë, mundësi të reja janë në horizont, veçanërisht nga 5 korriku i ardhshëm!

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor
Në dashuri ka pak hutim, por Afërdita është në anën tuaj dhe prandaj ndoshta është më mirë të sqaroni diçka nga e kaluara. Në punë, përpiquni të mos harroni se keni kaq shumë gjëra për të bërë dhe për të planifikuar. Ndoshta duhet të gjeni pak qetësi!

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor
Hëna është në anën tuaj, si dhe Dielli Sfera e dashurisë është e mirë, por duhet të qartësoni zemrën tuaj. Në punë, kini kujdes nga tensionet me partnerët dhe bashkëpunëtorët. Së shpejti çdo dyshim do të shkrihet!
Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor
Tensione në dashuri për disa çifte, por gjithçka do të zgjidhet shumë shpejt. Në punë, momenti është i rëndësishëm dhe po vjen një lajm i mirë. Hajde, mos u dorëzo tani!

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar
Sfera sentimentale është e paqartë, ndoshta po kërkoni përplasje dhe po ngjallni polemika. Në punë, Hëna është në opozitë kujdes nga bezdisjet!

Ujori
Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt
Lajm i mirë për dashurinë sepse Venusi, Mërkuri dhe Saturni janë në anën tuaj. Prandaj përpiquni të mendoni për të ardhmen, për diçka konstruktive. Në punë vijnë propozime dhe jeni në humor për ndryshime!

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars
Takime të reja të mira, por përpiquni të vlerësoni gjithçka me kujdes. Ndoshta jeni pak të kapur pas çështjeve ekonomike. Në punë ka ardhur koha e shpengimit. Përfshihuni dhe heshtni thashethemet e ‘rreme’ që kanë bërë për ju!

horoskopi

Sondazh

Poll

Skafi me turistë pëson avari, bllokohet në det, policia e nxjerr në breg, momenti i shpëtimit

Skafi me turistë pëson avari, bllokohet në det, policia e nxjerr në breg, momenti i shpëtimit

Drift si i 'çmendur' në rrugët e Vlorës, gjobitet me 750 mijë lekë i riu në Vlorë, i hiqet patenta

35-vjeçari përplas të miturën me makinë dhe arratiset, momenti kur kalimtarët rrethojnë të voglën

'Big Brother' në Shqipëri, zbulohen 3 kamera sigurie në lagjet e Memaliajt dhe 1 në Burrel

Hiqen 39 kamera në Korçë dhe Pogradec

Dalin të tjera pamje nga zjarri në parking, zona e rrethuar me polici, banorët në panik

Dalin të tjera pamje nga zjarri në parkingun e kullës, zona e rrethuar me polici, banorët në panik

Zjarri nisi nga parkingu, dalin pamjet nga djegia e kullës 41-katëshe, zona e mbuluar nga tymi

Momenti i arrestimit të Xhevit Sinanit, vrau gruan e vëllain e tij në Gramsh

Vodhën 8 dyqane dhe banesa, në pranga 16-vjeçari, në kërkim shoku i tij

ME VIDEO- Zbulohen 47 kamera sigurie në Durrës, Shijak dhe Krujë

Nxirrnin inerte pa asnjë dokument, arrestohet administratori i një guroreje në Krujë

Aksioni në Vlorë, policia çmonton 16 kamera sigurie të vendosura nga grupet kriminale

"Meta e ka djalë halle", Kryemadhi flet për Dorian Duçkën: Sa ishte te ne qe në rregull

Me dosje në duar, Shkëlzen Berisha mbërrin në SPAK

"Mik është fjalë e madhe"/ Rama tërheq fjalët: Fola anglisht

Rama: Drejtësia amerikane foli, unë jam ulur në Strasburg me njerëz non-grata

"Mik është fjalë e madhe"/ Rama tërheq fjalët: Fola anglisht për marrëdhënien

Rama: Nezajn e njoha përmes agjentit të FBI-së. Duçka ka punuar pa pagesë për mua

Rama pranon takimet me ish-agjentin e FBI: Ndodhën! Po keqlexohen hetimet për të sfumuar 21 janarin

Dosja e FBI/ Rama: Drejtësia amerikane nuk flet për vrasje nga pakujdesia kur urdhrat i jep shteti!

VIDEO-ja që përgënjeshtron Ramën, në shtator e konsideronte mik ish-agjentin e FBI, sot e tërhoqi

Gjenden 38 kamera të tjera në qytetin e Shkodrës

“Manipulimi”/ Iu prezantua si avokat dhe i mori 1.2 mln lekë një gruaje, arrestohet 54-vjeçari

Aksident tragjik në Fushë Kuqe, përplasen dy makina me njëra-tjetrën, ndërron jetë në vend 2-vjeçari

Kanabis i kultivuar në vazo, pamje nga vila në Shijak që ishte kthyer në 'shtëpi bari'

Aksident i frikshëm në Lezhë, 3 automjete përplasen kokë më kokë, një person në gjendje të rëndë

Hoxha në Drejtori: Rama e Berisha tu përgjigjen fëmijëve të të vrarëve, Garda ekzekutoi të pafajshëm

Artan Hoxha batuta nga dera e Drejtorisë së Policisë: Jam me pallto leshi se do rri gjatë

Me pistoletë në brez e 7 fishekë, 'Shqiponjat' kapin 26-vjeçarin në Tiranë

Përfundon mbledhja e Këshillit të Sigurimit, Rama largohet nga Presidenca

Banesa në rrezik nga rrëshqitja masive e dherave në Durrës

Operacioni 'Mjedisi' në Krujë, vihen në hetim 5 persona, administratorë të 5 guroreve

Rruga e Arbrit ishte e bllokuar, Policia: Kemi shtuar masat, duam të parandalojmë aksidentet

Qindra makina të bllokuara në të ftohtë, ç’po ndodh në Rrugën e Arbrit

Meta s'pritet si kryetar i 'Partisë së Lirisë' në Elbasan, demokratja: Ftojmë Presidentin e vendit

Magazina me dhjetëra bidona plastikë ne Kukes, mbaheshin lëndë radioaktive natyrore dhe kimike

Rrëmbyen dhe plagosën 39-vjeçarin, arrestohen 4 famijarët në Sarandë

Veshur me tuta, si u kap 'Kili' në vilën e Ramazan Rrajës, oficerët kërkojnë me detektorë në Nikël

Drejtonte pa leje drejtimi automjetin, me shpejtësi 216 km/h, vihet në pranga 18-vjeçari

Shi dhe erë e fortë, çfarë po ndodh në Fier, 'stuhia' mbërthen qytetin

Moti i keq përmbyt Lezhën, uji mbulon rrugët, qarkullimi i makinave thuajse i pamundur

Me çantën 'Gucci' në dorë, Elvis Roshi 'lufton' me erën e gazetarët...për pak i bie pemës

Arrestohen 3 hajdutët e bizneseve në Shijak, një tjetër shpallet në kërkim

Lezha e përmbytur, uji futet në hyrje pallatesh dhe oborret e shkollave

Rama nga Davos: Ju prezantoj me shqipet që mbrojnë Zvicrën

Operacioni “Wanted”/ Policia arreston 4 persona në Vlorë

Përroi bllokon makinën, banorët e zonës shpëtojnë familjen me 5 anëtarë në Lezhë

Braçe: Nëse dikush do të ndërtojë projekt në tokë të tjetër kujt, s’ka pse bëhet shteti pjesë fare

‘Shpërthen’ Shehi: Kamionët me drogë kalojnë nga Rapiskani, turp për qeverinë e para vitit 2013