LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Plane të mëdha për fëmijë, problemet do rregullohen, parashikimi i Horoskopit për sot

Parashikimi i Horoskopit për sot.

17 Shkurt 2024, 07:14 Nga I.A
Plane të mëdha për fëmijë, problemet do rregullohen,
Horoskopi

Dashi
Të shtunën ju jeni njerëz të fortë dhe kur e keni mendjen të bëni diçka, duhet ta arrini qëllimin tuaj me çdo mjet, edhe nëse të gjithë rreth jush ju thonë mos u bëni kokëfortë. Ndonjëherë është një avantazh, në raste të tjera jo vërtetë mund të ndodh. Gjatë fundjavës do të keni mundësinë të vlerësoni një projekt që mund të jetë i frytshëm më vonë në pranverë.

Demi
Të shtunën momenti pozitiv vazhdon, edhe në këtë fundjavë që nis këtë ditë të së shtunës do të jeni plot energji. Periudhë pozitive sidomos për dashurinë, dikush do ta rizbulojë një përreth jush.

Binjakët
Të shtunën problemet që nuk janë zgjidhur muajt e fundit mund t'ju rikthejnë në shqetësim në javët në vijim. Do të jetë një fazë jo tamam e shkëlqyer e vitit, tregohuni të kujdesshëm në marrëdhëniet me të tjerët dhe kujdesuni për trupin tuaj. Drejtoni çdo debat në dashuri.

Gaforrja
Të shtunën në këtë periudhë të mesit/fundit të shkurtit keni mendime, dhe kjo falë një Hëne disonante, por ju jeni ende në një fazë rikuperimi. Deri në muajin mars, i cili tashmë është pranë nesh, do të keni një provë të rëndësishme për të kaluar.

Luani
Të shtunën në orët dhe ditët në vijim do të shpenzoni më shumë para, këto janë shpenzime të paparashikuara ose do t'ju duhet të ndihmoni dikë në vështirësi financiare. Mundohuni të shmangni diskutimet, t'i çoni përpara ose t'i shtyni për disa ditë.

Virgjëresha
Të shtunën kohët e fundit ju është dashur të përballeni me ndarje të mëdha, tani nuk doni të dëgjoni për dashuri të vështira apo lidhje të kota. Po mësoni të jeni më konkretë dhe më realistë dhe kjo mund t'ju bëjë të jeni shumë të papritur në veprimet tuaja.

Peshorja
Të shtunën orët e fundit keni qenë polemizues. Ata që punojnë prej kohësh në një kompani kanë menduar të largohen sepse e gjejnë veten në kushte armiqësore ose në çdo rast jo rehat. Me Saturnin disonant, kjo fazë nuk është në të vërtetë një krizë, jeni ju që keni pak energji për të bërë gjëra. Ne kemi nevojë për optimizëm për të ardhmen.

Akrepi
Të shtunën në orët në vijim nuk do të ndiheni më të mirët në nivel fizik edhe sepse do të keni shumë për të bërë. 2024 do të jetë një vit që do t'ju çlirojë nga shqetësimet dhe gjërat që nuk janë më në rregull. Nëse një marrëdhënie nuk funksionon më, qetësoni zemrën tuaj.

Shigjetari
Të shtunën në orët e ardhshme do të dashuroheni lehtë. Në të njëjtën kohë, megjithatë, lodheni lehtë. Nëse në dashuri ka pasur mosmarrëveshje të përsëritura, do të duhet të bëni kujdes. Momentet e tensionit mund të kthehen gjatë fundjavës.

Bricjapi
Të shtunën ju jeni një shenjë e fortë dhe e vendosur, por mbani mend se është gjithashtu mirë të dëgjoni se çfarë thonë të tjerët herë pas here. Ata që janë mbyllur do të duhet të ndryshojnë qëndrim. Pas gjysmës së dytë të marsit do të kuptoni një situatë jo shumë të qartë për ju tani.

Ujori
Të shtunën ditë të rëndësishme, herë pas here do të dëshironit të ndryshonit diçka në jetën tuaj, mos bëni revolucion, por shikoni horizonte të tjera. Është e vështirë për ju të mos planifikoni diçka të re dhe stabiliteti ju shqetëson. Ju dëshironi lajm pas lajmi.

Peshqit
Të shtunën një dashuri e papritur po vjen për ata që janë beqarë apo plane të mëdha për çifte (një fëmijë?). Nga ana juaj ka një dëshirë të madhe për të përfunduar në sferën sentimentale. Qëllimi kryesor është stabiliteti dhe çdo gjë.

horoskopi horoskopi ditor

Sondazh

Poll

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

"Injoranca nuk është argument" Nuk i pëlqeu pyetja, Rama prek në faqe gazetaren Ambrozia Meta

Del VIDEOJA, Elia godet Princ Lekën: Familja ime të ka mbajtur me bukë

VIDEO/ Noka i jep Spiropalit pankartën, Ministrja ofrohet ta mbaj para fytyrës

Publikohen pamjet nga brenda bazës ajrore të Kuçovës, Komandanti: E gatshme për stërvitjen e trupave

Tempulli 2/ Me kanabis gati për shitje dhe shuma parash, arrestohen 4 të rinj në Tiranë

Dalin pamjet nga kasollja ku u vra 50-vjeçari në Durrës

Kontrabandonin ilaçe dhe telefona, arrestohen dy persona në Tiranë, sekuestrohen 47 iPhone

I vunë flakën eskavatorit me vlerë 150 mijë euro, arrestohen 2 autorët e ngjarjes

Reshjet e shiut dhe borës në vend, policia: Moderoni shpejtësinë e mos kryeni parakalime të gabuara

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

'Dokumentar horror'/ Berisha publikon pamjet: Do ju paraqes terrorin që Bajrajt ushtruan më 14 maj

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni