LIVE UPDATES
Art&Argëtim

"Unë e dua babin tim", Willow Smith rrëfehet për herë të parë për për shuplakën e babait të saj në Oscar

 Këngëtarja Willow Smith ka folur për marrëdhënien e saj me babain e saj, aktorin e njohur Will Smith. Ajo gjithashtu ka rrëfyer edhe për shuplakën e babait të saj ndaj prezantuesit Chris Rock, e cila tha se ai është njeri i mrekullueshëm dhe se e do shumë atë.

19 Shtator 2022, 19:24 Nga s.s
"Unë e dua babin tim", Willow Smith rrëfehet për
Willow Smith

SHBA- Këngëtarja Willow Smith ka folur për marrëdhënien e saj me babain e saj, aktorin, producentin dhe reperin Will Smith, në një intervistë të re për gazetën The Guardian. Këngëtarja 21-vjeçare është fëmija më i vogël i Will Smith dhe Jada Pinkett Smith. Çifti ka edhe një djalë, Jaden, i cili është 24 vjeç, raporton protothema.gr.

Në intervistën e saj, e pyetur për incidentin në Oscars të këtij viti në të cilin Will Smith doli në skenë dhe goditi prezantuesin Chris Rock për shaka me gruan e tij, Jada, Willow Smith theksoi:

"Unë e dua babin tim. Prindërit e mi janë miqtë e mi më të mirë. Ata të dy janë njerëz të mrekullueshëm. Unë i dua jo vetëm sepse janë prindërit e mi, por sepse janë Will dhe Jada, të cilët kanë mendjet dhe zemrat e tyre të bukura, komplekse dhe mahnitëse".

Kujtohet se Willow Smith në deklaratat e saj të mëparshme, duke folur për shuplakën virale që babai i saj i dha Chris Rock, kishte thënë:

“Shuplaka nuk më tronditi aq shumë sa demonët e mi të brendshëm. Unë e shoh gjithë familjen time si njerëz dhe i dua dhe i pranoj për gjithë njerëzimin e tyre. Për shkak të pozitës në të cilën ndodhemi, njerëzimi ynë ndonjëherë nuk pranohet dhe nga ne pritet të veprojmë në një mënyrë që nuk është e favorshme për një jetë të shëndetshme njerëzore dhe nuk është e favorshme për ndershmëri".

willow smith will smith jada pinkett

Sondazh

Poll

Ku e dinte?Arrestimi i sekretares së Ministrisë së Shëndetësisë,Rama: Si mund të ndodhë? Na vë në...

Ku e dinte?Arrestimi i sekretares së Ministrisë së Shëndetësisë,Rama: Si mund të ndodhë? Na vë në...

'Bashkëshortja e tij ka kriza shëndetësore'/ Avokati: Plotësoi 5 kushte për t'u liruar

'Është dita e fundit e durimit...'/ Lirimi i Tahirit, Berisha: U bë me urdhër nga Rama

Kallëzimet për zgjedhjet vendore, Flamur Noka 1 orë në SPAK: Do më shihni më shpesh këtu

'Nesër publikojmë provat'/ Berisha KQZ-së:Dorëzoni dokumentet për farsën zgjedhore, Rama po i pengon

Basha: Nuk jam bërë pishman për përjashtimin e Berishës.

Aksidenti i rëndë në Ksamil/ Motori me dy persona përplaset me makinën,

"Vjen erë e peshkut të para një jave", Basha për kompetencat e presidentit

Shkojnë t’iu shembin banesën në Vlorë, Policia i tërheq zvarre

Basha: Marrëveshja Berisha-Rama e 2008-ës dëmtoi bashkëjetesës demokratike.

“Maskat” grabisin banesën e biznesmenit në Lushnje, marrin paratë dhe bizhuteritë

Tensionet në veri/ Vuçiç 'mobilizoi' ushtrinë, Rama: Shfaqje e pabesueshme, ushtria ZERO fuqi....

Aksident në Lushnje/ Makinat përplasen e përfundojnë në trotuar, plagoset taksisti dhe mësuesja

A do garosh për kreun e PD? I riu "ia përplas" Bashës faktet, ish-kreu i PD: Do e marrësh vesh

"O besprem"/ Lulzim Basha përballet me KRITIKUN, ish-kreu i PD e fton: Hajde se unë nuk shaj...

A do garosh për kreun e PD? I riu "ia përplas" Bashës faktet, ish-kreu i PD: Do e marrësh vesh

I shpallur në kërkim për tentativë për vrasje lokalizohet, kapet dhe vihet në pranga 23-vjeçari.

“E dashuroj, e dua shumë”/ E reja nga Korça ia shpreh NDJENJAT Edi Ramës në mes të turmës

Analiza e zgjedhjeve, Berisha: Faza tjetër do ketë seriozitetin më të madh, mblidhni çdo fakt

Berisha:U bë përpjekje antikushtetuese nga mafia shtetërore shqiptare e ndërkombëtare për të shuar..

Vokshi kallëzim penal në SPAK për kryebashkiakun e Kuçovës dhe Salillarin

Turistët ndalojnë Ramën në Gjirokastër

Shkrihet Akademia e Studimeve Albanologjike, senati: Këtu diçka po lëviz, ka një tendencë, por…

Habib Rexha del para gjykatës së Durrësit!

Lezhë, gjenden 3 mijë fidanë kanabis të mbjellë në kubikë, në fshatin Ungrej, ende nuk dihen autorët

Sherr mes të dehurve në Vlorë, njëri goditet me shishe në kokë

PLAGOSET me armë zjarri 24-vjeçari në Kuçovë/ Në kërkim 4 autorët

Aksident në Tiranë, “Audi” përplaset me taksinë

Elbasan/ Do të vriste një të dënuar për drogë me të cilin kishte bërë sherr, në kërkim 23-vjeçari!

Pastori Akil Pano fiton gjyqin kundër komunitetit LGBT për nismën ‘Prindin 1 dhe Prindin 2’