LIVE UPDATES
Bota

“E çoi në një vend të errët me makinë”/ Dalin detaje rrëqethëse si trajneri i volejbollit përdhunoi 13-vjeçaren greke. I njëjti fat...

Trajneri i volejbollit ka dhunuar seksualisht një nxënëse shkolle, pasi fillimisht e joshi duke përdorur një profil në aplikacionin online "Messenger".

30 Korrik 2022, 22:23 Nga k.m.
“E çoi në një vend të errët me
Foto ilustruese

GREQI- Detaje të reja kanë dalë nga dosja e prokurorisë greke ku akuzohet një punonjës i policisë dhe njëherësh trajneri i volejbollit për përdhunim ndaj një 13-vjeçare. Sipas mediave greke, trajneri i volejbollit ka dhunuar seksualisht një nxënëse shkolle, pasi fillimisht e joshi duke përdorur një profil në aplikacionin online "Messenger".

“Sipas asaj që dëshmoi gjimnazistja, nga vera e vitit 2021 ka filluar stërvitjen e volejbollit në ekipin (s.s.: përmendet ekipi) me trajnerin në fjalë. Nga dhjetori 2021, prindërit e saj, njëjtë si dhe prindër të tjerë, i kishin besuar policit që t'i çonte vajzat në shtëpitë e tyre me makinën e tij pas seancave stërvitore."

Por gjërat ishin ndryshe për 13-vjeçaren. 

Nga janari i vitit 2022 e në vazhdim, ai filloi të prekte studenten në kofshë, brenda makinës së tij private. E më pas nga shkurti i vitit 2022, trajneri 53-vjeçar, pothuajse pas çdo seance stërvitore, e dhunonte seksualisht të miturën. pra tre herë në javë në dimër dhe katër herë në javë në verë, e ka rrahur studentin në gjoks dhe në organet gjenitale.

“Në rreth dy muajt e fundit, punonjësi i policisë i kishte kërkuar nxënëses në mënyrë të përsëritur, katër-pesë herë, të kryente seks oral brenda makinës së tij. Rreth 20 më parë, trajneri e çoi atë në një vend të izoluar dhe të errët, ku i kërkoi të dilte nga makina dhe, me një lëvizje të papritur, e ktheu në mënyrë që shpina të ishte nga ai. Më pas ai i hoqi pantallonat e shkurtra dhe të brendshmet dhe e përdhunoi” dhe ndërsa ajo “i kërkoi në mënyrë të përsëritur 53-vjeçarit të ndalonte. Pas aktit seksual, fëmija ka vërejtur gjurmë gjaku në të brendshmet e saj,”- thuhet në dosje.

Në orët e mëngjesit të datës 26-07-2022, nëna ka vërejtur në celularin e vajzës së saj të mitur bisedën në aplikacionin “Messenger”, mes kësaj të fundit dhe përdoruesit të profilit me emrin ... Më pas, nëna ka kërkuar ekspertizë mjeko-ligjore për vajzën e saj. 

Të njëjtën gjë trajneri e kishte bërë edhe me vajzat e tjera duke i prekur në kofshë apo duke i përkëdhelur, teksa u thoshte: Natën e mirë!

greqi

Sondazh

Poll

Privatizimi i ish-klubit ‘Partizani’, dëshmon Qirjazi: MM më kërkoi firmën, bëra ç’ishte e ligjshme

Privatizimi i ish-klubit ‘Partizani’, dëshmon Qirjazi: MM më kërkoi firmën, bëra ç’ishte e ligjshme

Tiranë, bënin kontrabandë me veshje, pije, cigare dhe rroba, 3 të arrestuar në 2 operacione

Me 14 emigrantë në Morinë, arrestohet 19-vjeçari, shpallet në kërkim bashkëpunëtori i tij

Rrumbullaku ngre strukturë për emërimet në polici: Riformatim ekipeve që hetojnë krimin

Me dy kallashnikovë në shtëpi e municion luftarak, arrestohet 31-vjeçari në Dibër

"Porsche", "Maseratti" e 'Mercedes Benz", arrestohet 52-vjeçari që shiste mjetet e vjedhura në BE

Pellusha, rripa e çanta markash kontrabandë, arrestohet pronari i 5 dyqaneve në Tiranë e Durrës

Mandati i Xhaçkës, Bushka: Duam kohë për raportin. Alibeaj: Mos nxirrni sebepe

Dashnor Sula shpërndan "paund" në Kuvend, i lë ca para edhe Ramës tek vendi

Autor i 4 vjedhjeve në banesa dhe biznese, vihet në pranga 35-vjeçari në Tiranë

Aksident me vdekje në Korçë, zetori përplas motorin, dy persona të vdekur

PD kërkon përballje me Nanon:Trego ç’bisedove me Lamin për Martinajn. Naço:S’e lejon sekreti hetimor

“Ekstradoni kriminelët nga Dubai”, Noka shtron kërkesën. Naço: Na jep informacione nëse ke

Noka kërkon llogari për Martinajn, Kuko: Jam këtu për tjetër gjë, Deputeti:Po thërrasim Kulturën pra

Salianji: Ekstradoni kriminelët nga Dubai, këtu kërcet pushka, atje hapet shmapanja. Kuko:I takon MD

Salianji: Në Shqipëri kërcet pushka, në Dubai hapet shampanjë! Krerët e grupeve kriminale të lirë

Ka shkuar mirë? Rama del i qeshur nga "Vila 30", i hedh dorën në qafë Kurtit

E PAPRITUR! Rama zhvillon takim 'kokë më kokë' me Kurtin në Tiranë

'RING'/ Kontrabandë nga Libia në Durrës, sekuestrohen 2275 ton naftë, arrestohen 4 persona

Marrëveshja Shqipëri-Emirate të Bashkuara, Alibeaj: Kush kryen krime është në Dubai

Shqiptarët me gomone drejt Anglisë, Ministria e Brendshme: Nuk është fenomen i panjohur

Noka kërkon 'llogari' për zhdukjen e Martinajn: A ka informacion Qeveria? Thonë e gjeti hasmi

Bushka- Alibeajt: Ti je anatemuar në publik. Deputeti: Po e di, merr masë nëse shkela etikën

Çantën e mbushur me detonatorë e C4, arrestohet sa zbret nga urbani 44-vjeçari në Shijak

'Po u thonë diçka politikës shqiptare'/ Alibeaj: Çunat e Londrës vijnë në Bllok me makina angleze

Shqiptarët drejt Britanisë, Alibeaj: Largohen për të qëndruar në shtëpi bari, sa të rinj janë atje?

'Ligjet'/ Memorandumi Shqipëri-Britani e Madhe për emigracionin, Sula: Pse u miratua me urgjencë?

'Territorialja'/ PS kundërshton propozimin e PD, Balla: I qëndrojmë ndarjes aktuale me 61 Bashki

Balla: Bashkëpuntorët e sigurimit të shtetit sillen sikur nuk u ka hyrë asgjë në këmbë

'Të hetohet Berisha', Balla: Dua përgjigje nga SPAK, PS qëndron ndarjes aktuale të Bashkive

Xhixho përplaset me kryebashkiakun Suli për shkollën "Ibrahim Basha": Pse s'është ndërtuar?

Transportonte 17 emigrantë të paligjshëm, arrestohet 35-vjeçari në Qafë-Botë

Hajdari: Të dalim në protesta, një grup njerëzish me në krye Ramën po uzurpojnë pushtetet

Përkujtimohet Azem Hajdari,djemtë i shkojnë me nuset për dore,Rudina merr të bijën, s'mungon Berisha

Veliaj s'përmbahet përballë gjimnazistëve/ Tregon idenë e tij për një shkollë të mirë: Si hotel

24 vite nga vrasja e Hajdarit/ Berisha: Hyri në histori, për 3 ditë rrëzoi regjimin

Shqiptarët dynden drejt Britanisë, ambasadori: Pasurimi i shpejtë ju çon drejt drogës

Deputetja i kthehet keq ish-zv.kryeministrit: Ahmetaj po deshe ta liroj vendin ta drejtosh

Sulmi ndaj sistemeve/ Salianji dhe Noka kërkesë AKSHI-t: Pse nuk u garantua siguria?

Arsimimi në Shqipëri, Yuri Kim: Faktor kyç, ndikon në përparimin tuaj

'Fëmijët kanë mundësi të punësohen'/ Rama: 11-vjeçarja në Shenavlash mbante shtëpinë me para

Abetarja e unifikuar/ Rama: Maqedonia parimisht dakord, diskutuam me Malin e Zi dhe Serbinë

Dëgjohet muzikë në Kongres, Rama: Jetojnë me ‘radio’ në xhep, njëri më tha është zilja e gruas

Kongresi, Rama: Kërcënimi ndaj gjuhës është i madh, do diskutojmë futjen e saj në çdo nivel arsimi

Rama mbledh Kongresin e Arsimit, Yuri Kim ende përgjumshëm

Dita e parë e shkollës, Rama këshillon të vegjëlit: Bëni qef dhe punë

Shtëpinë e kishte kthyer në “dyqan”, arrestohet i riu në Fier, e spiunuan për "Zastava"

Hakerat e Iranit futen në sistemin e kamerave të kufijve shqiptarë! Publikojnë videon

Sulmi kibernetik, radhë të gjata në doganën e Bllatës

Probleme me sistemin TIMS në Kapshticë, po punohet me regjistra