LIVE UPDATES
LIVE UPDATES

'Kërcet' arma në Shkodër, ekzekutohet 33-vjeçari, policia kontrolle për autorët, Fjerza u gjet nga familjarët i vrarë

• Një 33-vjeçar është vrarë mbrëmjen e sotme në Shkodër. • Nga të shtënat me armë ka mbetur i vrarë Valter Fjerza në fshatin Hot i Ri. • Fjeza u gjet i vrarë nga familjarët jashtë makinës që kishte. • Autorët e ngjarjes ende nuk dihen, por dyshohet se shkak për vrasjen e të riut është bërë një konflikt çasti në një lokal. • Policia ka nisur kontrolle në të gjithë zonën për të bërë të mundur arrestimin e autorëve. 

7 artikuj për këtë temë.

2 MUAJ ME PARE

Vrasja në Shkodër/ Dyshohet për një konflikt çasti, me viktimën ishte dhe i vëllai

'Kërcet' arma në Shkodër, ekzekutohet
Pamje nga vendngjarja

SHKODËR- Detaje të reja në lidhje me vrasjen në fshatin Hot i Ri në Shkodër janë zbuluar. Dyshohet se vrasja ka ndodhur pas një konflikti të çasit mes viktimës dhe personave të tjerë në një lokal.

Po ashtu bëhet me dije se në lokal, me Valter Fjerzën ishte dhe vëllai i tij. Autorët nuk dihet se kush janë, ndërkohë që policia ka nisur krehjen e zonës.

2 MUAJ ME PARE

FOTOT/ U vra sot pranë kishës në fshatin Hot i Ri, kush është 33-vjeçari

'Kërcet' arma në Shkodër, ekzekutohet
Vajter Fjerza

SHKODËR- Fotoja e mësipërme është e 33-vjeçarit që u ekzekutua mbrëmjen e sotme në Shkodër. I riut u gjet i vrarë nga familjarët e tij në kishën afër fshatit Hot i Ri.

Nuk dihen shkaqet e vrasjes së të riut. Në vendngjarje ka shkuar policia, e cila po bën krehjen e zonës për arrestimin e autorëve. 

2 MUAJ ME PARE

DETAJE/ 33-vjeçari u gjet i vdekur jashtë makinës së tij, familjarët njoftuan policinë

'Kërcet' arma në Shkodër, ekzekutohet

SHKODËR- Detaje të reja kanë dalë nga vrasja e 33-vjeçarit Valter Fjerza në Shkodër. Mësohet se Fjerza u gjet i vrarë jashtë makinës së tij nga familjaret.

Vendi i vrasjes së të riut është pranë kishës së fshatit Hot i Ri. Familjarët kanë qenë ata që kanë njoftuar policinë, pasi gjetën trupin e pajetë të të riut.

2 MUAJ ME PARE

Vrasja në Shkodër, Policia: Po krehim zonën për arrestimin e autorëve

'Kërcet' arma në Shkodër, ekzekutohet
Policia

SHKODËR- Vrasja e të riut Valter Fjerza në Shkodër ka ndodhur rreth orës 21.48. Mësohet se në vendngjarje ka shkuar policia, e cila po bën krehjen e zonës për të bërë të mundur arrestimin e autorëve. Shkaqet e vrasjes ende nuk dihen si dhe as identitetet e autorëve.

Njoftimi i policisë:

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 21.48, në fshatin Hot i Ri, në rrethana ende të paqarta është vrarë me armë zjarri shtetasi V.F, rreth 33 vjeç, banues në fshatin Hot i Ri, Shkodër. Në vendngjarje kanë shkuar menjëherë shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor. Janë ngritur pika kontrolli dhe vijon krehja e zonës me qëllim kapjen e autorit/ve. Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

2 MUAJ ME PARE

EMRI/ Të shtëna me armë zjarri në fshatin 'Hot i ri', vritet 33-vjeçari në Shkodër

'Kërcet' arma në Shkodër, ekzekutohet
Policia

SHKODËR- Personi i vrarë mbrëmjen e sotme në Shkodër është identifikuar. Mësohet se pre e plumbave ka rënë 33-vjeçari Valter Fierza.

I riu nga fshati Hot i Ri është qëlluar për vdekje. Autorët e ngjarjes ende nuk dihen, ndërkohë që policia ka shkuar në vendngjarje.

2 MUAJ ME PARE

Të shtënat me armë, një person i vrarë në Shkodër

'Kërcet' arma në Shkodër, ekzekutohet
Policia

SHKODËR- Një person ka mbetur i vrarë mbrëmjen e sotme në Shkodër. Mësohet se nga të shtënat në fshatin Hot, një person ka humbur jetën.

Nuk dihet identiteti i të vrarit, por policia ka shkuar në vendngjarje. Pritet që të sjell njoftim zyrtar mbi ngjarjen që tronditi sot qytetin verior.

2 MUAJ ME PARE

Nuk ka qetësi, "kërcet" arma në Shkodër

'Kërcet' arma në Shkodër, ekzekutohet
Foto ilustruese

SHKODËR- Të shtëna me armë në Shkodër janë dëgjuar mbrëmjen e sotme. Mësohet se të shtënat kanë ndodhur në fshatin Hot. 

Nuk dihen shkaqet e ngjarjes  apo nëse ka viktima nga të shtënat. Në vendngjarje ka shkuar policia dhe grupi hetimor.

vrasje ne shkoder valter fjerza

Sondazh

Poll

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

'Dokumentar horror'/ Berisha publikon pamjet: Do ju paraqes terrorin që Bajrajt ushtruan më 14 maj

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni

Newsroom/ Karabolli: Shqipëria do kohë të përshtatet me TikTok, e provuan edhe gazetarët, s’ia dolën

Newsroom 9 |Tik-Tok Kultura, platformë krijimi apo dizinformimi?

Shoqata e Biznesit: Rënia e euros po na falimenton, BSH po fsheh atë që po ndodh!

Vasili në SPAK/ Meta: Asnjë shqetësim me drejtësinë, por afera e inceneratorëve

'Jemi pro protestave'/ Takoi Berishën, Meta: Do bashkëpunojmë për sezonin e ardhshëm parlamentar

Proteste per guroren

Tragjedi në Gramsh! Mbyten në Liqenin e Banjës, polumbarët nxjerrin trupat e babait dhe 2 djemve

“Rama ik” thirrje ne Rogozhine

Veliaj shthur gojën për kandidatin e Rrogozhinës: Ik o bixhozxhi, për sumën tate paske lekë!

VIDEO/ Veliaj shthur gojën për kandidatin e Rrogozhinës: Ik o bixhozxhi, për sumën tate paske lekë!