LIVE UPDATES

adelina tahiri

Art&Argëtim 20 Nëntor 2019, 07:18

Personazhet VIP, ndiqen nga shumë fansa në rrjetet sociale, madje me ta shkëmbejnë edhe shumë komente.  Kryesisht janë ndjekësit me profile fallco që nuk nguroj...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV