LIVE UPDATES

jaht

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

3 muaj më parë foto intime me Rudina Dembacajn, pas tradhtisë xhiro me jaht dhe trup muskuloz! Ja si po e përjeton Aleksi nd - Art&Argëtim
LIVE UPDATES
Art&Argëtim

3 muaj më parë foto intime me Rudina Dembacajn, pas tradhtisë xhiro me jaht dhe trup muskuloz! Ja si po e përjeton Aleksi nd

30 Shtator 2019, 10:34 Nga DOSJA
3 muaj më parë foto intime me Rudina Dembacajn, pas tradhtisë

TIRANË– Kryefjalë e medias rozë këto kohë ka qenë ndarja e Rudina Dembacajt me bashkëshortin, por nëse jeni kuriozë se s’i po e pasqyron këtë periudhë të jetës Aleksandër Varfaj, mësojeni më poshtë.

Me një shikim të shpejtë në profilin në rrjete sociale, të Aleksit mund të nxjerrim në pah disa të vërteta. Postimi i tij i fundit me aktoren është 14 javë më parë. Një foto romantike që tregon momente intime të çiftit në ujë, nën perëndimin e diellit.

Pas këtij postimi, Aleksi nga një bashkëshort i përkushtuar ka postuar video me jetë prej beqari. Netë të kaluara jashtë, xhiro me jaht dhe foto nga palestra, ku tregon trupin muskuloz, bashkëshorti i Rudina Dembacajt duket sikur ka ndryshuar.

 

 

Nuk eshte Bmw po ne det ecen #sun #sea #friends #skaf #vacation mode

A post shared by Aleksander Varfaj (@aleksander_varfaj) on


Një mbrëmje e kaluar jashtë nën dritën e hënës, Aleksandër Varfaj bën postime ndryshe nga ato të mëparshmet.

“Pasqyrë moj pasqyrë në mur, do të ngrihem gjithmonë pasi të bie. Dhe pavarësisht nëse vrapoj, eci apo duhet të zvarritem, do t’i vendos qëllimet e mia dhe do t’i arrij të gjitha,”- shkruan Aleksandër Varfaj në postimin e fundit në profilin e tij në rrjete sociale. Postim ky, të cilin aktorja Dembacaj e ka pëlqyer.

S’e si qëndron e vërteta e çiftit, të cilët u bënë pjesë e një vorbulle tradhtije, ende nuk e dimë, por mes tyre ka ende komunikim, dhe kjo dallohet lehtë.

Ndarja e Rudina Dembacajt nga bashkëshorti i saj (Lexo këtu), Aleksandër Varfaj ka qenë qendra e vëmendjes në median rozë. Një ndarje e cila përflitet si një tradhti nga ana e aktores Dembacaj, me një ish-deputet të njohur e problematik shqiptar.

Por, pas shpërndarjes me shpejtësi të lajmit, vetë Rudina Dembacaj, e kontaktuar nga Xing.al preferoi të mos fliste dhe tha se do të jepte një reagim publik kur ta ndjente të nevojshme dhe kur të ishte gati.

Veprime dhe reagime që nuk priteshin erdhën nga bashkëshorti i Dembacajt, i njohur si Aleksi, i cili fill pas ndarjes publikoi një video, në sfondin e të cilin dukej aktorja e humorit, bashkë me vajzën e saj duke luajtur tek lodrat. Aleksandër Varfaj publikoi video, të cilën e shoqëroi me dy zemra (Lexo këtu).

Një postim ky, që konfuzoi të gjithë ndjekësit, pas lajmit të ndarjes dhe tradhtisë së Rudina Dembacajt me ish-deputetin.

Por, ndërsa Rudina nuk poston asgjë në lidhje me lajmin e fortë që qarkullon mbi jetën e saj private, Aleksandër Varfaj nuk ndalet. Një postim i radhës, në të cilën shfaqej një artikull gazete (Lexo këtu), me titullin e ditën: Aleksi s’e pranon divorcin. Kështu shkruhej ndër të tjera në gazetën e njohur shqiptare, të cilën bashkëshorti i aktores e postoi, bashkëngjitur me dy emoji,habie dhe të qeshure.

Se çfarë nënkuptonte kjo, nuk e kuptuam! Megjithatë mund të themi se përcjell dy mesazhe. Ose Aleksi është ndarë miqësisht dhe e ka pranuar fundin e lidhjes me aktoren, ose ai pretendon se asnjëra nga këto nuk ekziston, dhe janë thjeshtë fjalë.

(R.L/Dosja.al)

 

           

Tirana është boshatisur për ditët e pushimit. Cilën nga ritet e shenjta po ndiqni:

View Results

showbiz showbiz aleksandër varfaj ndarja e rudina dembacajt rudina dembacaj rudina dembacaj tradhti aleksandër varfaj ndarja e rudina dembacajt rudina dembacaj rudina dembacaj tradhti

Sondazh

Poll

Me armë zjarri e kokainë në makinë, arrestohen dy personat që lëviznin në ish-Bllok

Me armë zjarri e kokainë në makinë, arrestohen dy personat që lëviznin në ish-Bllok

Celibashi: U kap në veprintari politike. Përfaqësuesi: Sako e publikoi në profilin personal

Berisha rrezikon të mos regjistrohet në zgjedhje, Celibashi: KQZ njeh vetëm një PD

Harta e Re Gjyqësore, Llagami: Ky proces na mori 3 vite, ishim në një rrugë pa kthim

Sekuetrohen 9 mln lekë në Lushnje, arrestohet shitësi i kokainës, 10 konsumuesit nën hetim

Operacioni 'Fijet', hiqen 37 kamera sigurie në Elbasan

Kontrabandë celularësh, arrestohen 4 persona në Tiranë, sekuestrohen 763 telefona

Operacioni "Fijet", çmontohen 155 kamera sigurie në Tiranë, 37 persona nën hetim

Përfshihet nga flakët apartamenti në Vlorë, shkak dyshohet shkëndija elektrike

"Big Brother" vazhdon në Korçë/ Kapen nëntë kamera të vendosura nga grupet kriminale

Hiqej si punonjës i Forcave Speciale, arrestohet 40-vjeçari me armë në Tiranë

19 të arrestuar nga 'Rrugorja', drejtonin makinën në gjendje të dehur

"Saga Big Brother vazhdon"/ Çmontohen 20 kamera të vendosura në Fier dhe Lushnje

Skafi me turistë pëson avari, bllokohet në det, policia e nxjerr në breg, momenti i shpëtimit

Drift si i 'çmendur' në rrugët e Vlorës, gjobitet me 750 mijë lekë i riu në Vlorë, i hiqet patenta

35-vjeçari përplas të miturën me makinë dhe arratiset, momenti kur kalimtarët rrethojnë të voglën

'Big Brother' në Shqipëri, zbulohen 3 kamera sigurie në lagjet e Memaliajt dhe 1 në Burrel

Hiqen 39 kamera në Korçë dhe Pogradec

Dalin të tjera pamje nga zjarri në parking, zona e rrethuar me polici, banorët në panik

Dalin të tjera pamje nga zjarri në parkingun e kullës, zona e rrethuar me polici, banorët në panik

Zjarri nisi nga parkingu, dalin pamjet nga djegia e kullës 41-katëshe, zona e mbuluar nga tymi

Momenti i arrestimit të Xhevit Sinanit, vrau gruan e vëllain e tij në Gramsh

Vodhën 8 dyqane dhe banesa, në pranga 16-vjeçari, në kërkim shoku i tij

ME VIDEO- Zbulohen 47 kamera sigurie në Durrës, Shijak dhe Krujë

Nxirrnin inerte pa asnjë dokument, arrestohet administratori i një guroreje në Krujë

Aksioni në Vlorë, policia çmonton 16 kamera sigurie të vendosura nga grupet kriminale

"Meta e ka djalë halle", Kryemadhi flet për Dorian Duçkën: Sa ishte te ne qe në rregull

Me dosje në duar, Shkëlzen Berisha mbërrin në SPAK

"Mik është fjalë e madhe"/ Rama tërheq fjalët: Fola anglisht

Rama: Drejtësia amerikane foli, unë jam ulur në Strasburg me njerëz non-grata

"Mik është fjalë e madhe"/ Rama tërheq fjalët: Fola anglisht për marrëdhënien

Rama: Nezajn e njoha përmes agjentit të FBI-së. Duçka ka punuar pa pagesë për mua

Rama pranon takimet me ish-agjentin e FBI: Ndodhën! Po keqlexohen hetimet për të sfumuar 21 janarin

Dosja e FBI/ Rama: Drejtësia amerikane nuk flet për vrasje nga pakujdesia kur urdhrat i jep shteti!

VIDEO-ja që përgënjeshtron Ramën, në shtator e konsideronte mik ish-agjentin e FBI, sot e tërhoqi

Gjenden 38 kamera të tjera në qytetin e Shkodrës

“Manipulimi”/ Iu prezantua si avokat dhe i mori 1.2 mln lekë një gruaje, arrestohet 54-vjeçari

Aksident tragjik në Fushë Kuqe, përplasen dy makina me njëra-tjetrën, ndërron jetë në vend 2-vjeçari

Kanabis i kultivuar në vazo, pamje nga vila në Shijak që ishte kthyer në 'shtëpi bari'

Aksident i frikshëm në Lezhë, 3 automjete përplasen kokë më kokë, një person në gjendje të rëndë

Hoxha në Drejtori: Rama e Berisha tu përgjigjen fëmijëve të të vrarëve, Garda ekzekutoi të pafajshëm

Artan Hoxha batuta nga dera e Drejtorisë së Policisë: Jam me pallto leshi se do rri gjatë

Me pistoletë në brez e 7 fishekë, 'Shqiponjat' kapin 26-vjeçarin në Tiranë

Përfundon mbledhja e Këshillit të Sigurimit, Rama largohet nga Presidenca

Banesa në rrezik nga rrëshqitja masive e dherave në Durrës

Operacioni 'Mjedisi' në Krujë, vihen në hetim 5 persona, administratorë të 5 guroreve

Rruga e Arbrit ishte e bllokuar, Policia: Kemi shtuar masat, duam të parandalojmë aksidentet

Qindra makina të bllokuara në të ftohtë, ç’po ndodh në Rrugën e Arbrit

Meta s'pritet si kryetar i 'Partisë së Lirisë' në Elbasan, demokratja: Ftojmë Presidentin e vendit

Magazina me dhjetëra bidona plastikë ne Kukes, mbaheshin lëndë radioaktive natyrore dhe kimike