LIVE UPDATES

parashqevi ademi

Aktualitet 20 Korrik 2021, 15:59

TIRANË– Agim Çerma, i njohur me nofkën ‘Jimmy’, i cili dyshohet se është në krye të grupit të drogës në Kolumbi, rezultonte i dënuar në vendin...

Aktualitet 20 Korrik 2021, 11:59

TIRANË– Agim Çerma, i cili dyshohet se është në krye të grupit të drogës në Kolumbi, u arrestuar ditën e djeshme nga DEA amerikane dhe Policia kolum...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV