LIVE UPDATES
Aktualitet

Zogun e la ‘thatë’, kush është klienti italian që nuk pranoi treshe dhe u ngjit tek 15-katëshi vetëm me 20-vjeçaren,

27 Dhjetor 2019, 16:02 Nga DOSJA
Zogun e la ‘thatë’, kush është klienti italian

TIRANË– Zogu i Tiranës, i cili do të kalojë festat e fundvitit pas hékurave pasi u zbulua se ishte pjesë e një skéme próstitucioni është refuzuar nga një klient italian. Sipas dosjes së zbardhur nga gazetari Elton Qyno, Denisa Neli, një prej vajzave të shfrytëzuara për próstitucion, ka treguar takimin me italianin.

Përpara grupit hetimor, 20-vjeçarja që i bëri gropën Hermes Nikajt rrëfen se para një muaji ‘Zogu i Tiranës’, i ka thënë se duhet të takohen me një italian tek 15-katëshi. Sipas Nelit, Hermesi kishte folur me këtë person në aplikacionin “WhatsApp” dhe kishte bërë pazarin me të. Të dy ishin nisur për të shkuar tek hoteli ku i priste klienti dhe gjatë rrugës, Hermesi i ka shpjeguar Denisës se do të merrte 100 euro nga klienti italian, me të cilin do të kryente marrëdhënie séksuale dhe paratë do t’i ndante me Hermesin.

Në katin e parë të hotelit, janë takuar me italianin dhe Hermesi ka filluar të bisedojë me të në gjuhën italiane, por këtu ka ndodhur e papritura. Klienti italian nuk ka pranuar që të kryejë marrëdhënie me ‘Zogun e Tiranës’ dhe me vajzën në të njëjtën kohë, kështu që i ka kërkuar atij të largohej.

Pas kësaj Hermesi është larguar, ndërsa Neli dhe italiani janë ngjitur në dhomën e hotelit tek 15-katëshi. “Para se të kryenim marrëdhënie, italiani më dha 100 euro. Pas takimit unë shkova te takoja Hermesin tek shtëpia e tij dhe i dhashë 5000 lekë të rinj. Ka pasur edhe disa raste të tjera, kur Hermesi ka gjetur klientë por nuk janë realizuar pasi vonohej,”- mësohet të ketë thënë 20-vjeçarja.

(f.m/dosja.al)

Tirana është boshatisur për ditët e pushimit. Cilën nga ritet e shenjta po ndiqni:

View Results

aktualitet aktualitet arrestohet zogu i tiranës denisa neli hermes nikaj arrestohet zogu i tiranës denisa neli hermes nikaj

Sondazh

Poll

Aktualitet 27 Dhjetor 2019, 14:15

IGUMENICË- Detaje të reja janë zbardhur nga shkëmbimi i zjárrit në kufirin greko-shqiptar mes policisë greke dhe një bande hajdutësh të përbërë nga shqipta...

Aksidenti me dy viktima në autostradën Tiranë-Durrës, makina mori para bordurat e rrugës

Aksidenti me dy viktima në autostradën Tiranë-Durrës, makina mori para bordurat e rrugës

VIDEO- Shpërthimi me tritol në butikun në Durrës, ja si u dëmtua biznesi i gruas

Berisha dhe demokratët 'zaptojnë' Kuvendin

Me pistoleta dhe kallashnikovë në Range Rover/ Arrestohen 4 "të fortët" në Tiranë

Berisha shton akuzën ndaj Ballës: Te ndjek hija e avokatit Ravik Gurra

VIDEO E SHERRIT/ Berisha akuzon Ballen per vrasjen e avokatit Ravik Gurra

PA KOMENT- Shkodra 'nën ujë', ja si duket qyteti

Protesta kundër traut në Divjakë, një betoniere brenda parkut

EKSKLUZIVE- Lulzim Basha takohet me Ben Blushin ne Panairin e Librit, merr me vete edhe vajzën

Balla: Berishës iu dogjën tre marrëveshje tek Porti i Durrësit, koncensionarët po i kërkojnë lekët

Balla-Spahos: Do shkosh tek Porti i Durrësit me pistoletë si Strazimiri, s'keni zgjidhje tjetër

Ndërtimi i rrugëve/Balla 'shigjeton' Partinë e Lirisë:Mondi bëj kallëzime, kishin ministritë në 2017

Balla 'lëshon' gojën: Saliut i rri mendja tek vëllezërit Kariç, na vjen dhe zor t'i përmendim...

Elisa Spiropali realizon "ëndrrën" e fëmijërisë me Berishën, del LIVE me të, tregon 2 gishta

Perplasje mes banoreve dhe Policise ne Divjake

Berisha 'shënjestron' Ulsi Manjën: Vetëm dy mushka kanë mbetur pa u punësuar në fshatin tënd

Berisha bllokon foltoren dhe del në Facebook: Jam live në gjithë botën, mos ma qani hallin mua!

Berisha: Parlamentin e komandojne grupet kriminale

Dëshmia e Orges Xhelilit para avokatëve: Policët bashkiakë më goditën

ME VIDEO- PLAS KEQ SHERRI në Komision, Braçe e humb kontrollin, "shpërthen": Ik ore pirdhu!

Protesta e opozitës, pamjet nga Bulevadi, mijëra qytetarë të mbledhur

Sherri i plotë i Ramës me dy deputetët e PD: Ta tregoj unë ty, do të shkatërroj!

Balla: Kokoneshi jashtë rrezikut për jetën

Veliaj takon Papa Françeskun: Jemi takuar në Tiranë...e aprovuam ndërtimin e bustit të Nënë Terezës

Droge mes karameleve ne Tirane

Grida Duma lë mandatin, kolegët e saj në lot, Açka dhe Gjekmarkaj të përlotur

Grida Duma lë mandatin e deputetes së Partisë Demokratike

Masakra e Lushnjes, babai i Leart Haxhiut: Djali im është i pafajshëm, se di ku është

Përdhunues serial, MOMENTI i arrestimit të Spartak Dyrmishit

Nga një armë në çdo raft rrobash, çfarë gjeti Policia gjatë aksionit në Shkodër

Dalin PAMJET nga megaaksioni në Korçë

Qeni i prish mitingun Ramës, të gjithë meken, kryeministri: Po lëre në punën e vetë...

Ibrahim Lici mesazh audio nga Turqia: Jetoj i lirë, nuk jam arrestuar

Arrestohet Agim Gjata, qelloi mbi RENEA

Meta: O Edi, o lepurush, do të shporrim me poezinë ‘liri a vdekje’ të Havzi Nelës

Pakti PD PL, Meta: Kryetari i Keshillit super politikan

Paloka 'korrekt' me orarin, takohet me Bardhin në një lokal para parlamentit

Alibeaj-Majkos: Je kokrra e komunistit! Deputeti socialist: Budalla! Dosjet s'mund të hapen për...

Flet avokati i vellezerve Mollaj: Tina genjen, e shantazhojne

Durrësi zgjohet nën ujë

Tetori rozë, vajzat dhe gratë e FA i bashkohen fushatës sensibilizuese kundër kancerit të gjirit

NIS PROTESTA në Elbasan/ Qytetarët fikin makinat në shenjë rebelimi, rreshtohen në shesh

Alibeaj pranoi bashkëpunimin, do nisin negociatat/ Berisha: E mirëpres. S'tërhiqem nga Primaret

Demokrati emocionet për 'doktorin'! I bie telefoni kur po fliste me Berishën,e përplas në tokë

Privatizimi i ish-klubit ‘Partizani’, dëshmon Qirjazi: MM më kërkoi firmën, bëra ç’ishte e ligjshme

Tiranë, bënin kontrabandë me veshje, pije, cigare dhe rroba, 3 të arrestuar në 2 operacione

Me 14 emigrantë në Morinë, arrestohet 19-vjeçari, shpallet në kërkim bashkëpunëtori i tij

Rrumbullaku ngre strukturë për emërimet në polici: Riformatim ekipeve që hetojnë krimin

Me dy kallashnikovë në shtëpi e municion luftarak, arrestohet 31-vjeçari në Dibër

"Porsche", "Maseratti" e 'Mercedes Benz", arrestohet 52-vjeçari që shiste mjetet e vjedhura në BE