LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Brenda dasmës së Britney Spears/ 3 fustane nusërie, puthet me Madonnën, "supriza" nga ishi

Ceremonia u bë në Los Angeles me vetëm 60 të ftuar dhe siç pritej, pas asaj që ka ndodhur mes saj dhe familjes së saj, asnjëri prej tyre nuk ishte i ftuar në dasmë, përveç vëllait të saj, Brian.

10 Qershor 2022, 18:06 Nga d.a
Brenda dasmës së Britney Spears/ 3 fustane nusërie, puthet me
Britney Spears dhe Sam Asghari

SHBA- 13 vjet pasi arriti të “thyejë prangat” e kujdestarisë së saj, Britney Spears është më në fund e lumtur pasi ditën e djeshme ylli i popit arriti të realizojë dëshirën e saj dhe u martua me të dashurin e saj Sam Asghari.

Ceremonia u bë në Los Angeles me vetëm 60 të ftuar dhe siç pritej, pas asaj që ka ndodhur mes saj dhe familjes së saj, asnjëri prej tyre nuk ishte i ftuar në dasmë, përveç vëllait të saj, Brian.

Në këtë ngjarje të lumtur nuk ishin të pranishëm as fëmijët e saj, Sean Preston dhe Jaden James, megjithatë, ish-avokati i saj foli për People dhe tha se djemtë e saj janë shumë të lumtur për të.

Në mesin e të ftuarve të saj ishin shumë njerëz të famshëm, si Madonna, Paris dhe Katie Hilton, Drew Barrymore, Selena Gomez, Maria Menounos, por edhe Donatella Versace që editoi dizajnin e fustanit të nusërisë.

Disenjatorja e njohur ishte shfaqur së fundmi në një postim të këngëtares në Instagram dhe siç duket, dyshja me siguri ishin takuar për provat e fundit të fustanit të nusërisë. Fustani i nusërisë i Spears kishte një bust të ngushtë me një dekolte të ulët dhe një hapje të madhe deri në ijet, në anën e skajit.

Këngëtarja kishte veshur fustanin me vello të gjatë dhe në qafë kishte një varëse të bardhë me një diamant në qendër. Byzylykët e diamantit dhe dorezat e bardha transparente kompletuan pamjen e saj. Natën e dasmës së saj, ylli i popit ndërroi edhe tre veshje të tjera, të cilat ishin të gjitha Versace.

Sipas burimeve, Britney Spears dukej më e lumtur se kurrë, teksa po shkonte drejt të dashurit të saj, nën tingujt e këngës "Can't Help Falling in Love" nga Elvis Presley.

Mirëpo dasma e tyre nuk ka munguar për të papriturat, pasi ish-bashkëshorti i saj Jason Alexander, donte të prishte atmosferën festive. 40-vjeçari është arrestuar nga policia e Venturës dhe akuzohet për shkelje të ligjit dhe vandalizëm. Pak minuta para se të arrestohej, Aleksandri arriti të regjistronte veten në Instagram, teksa vraponte nëpër shtigje në shpatin e kodrës duke iu afruar shtëpisë së ish-gruas së tij.

martohet britney spears sam asghari

Sondazh

Poll

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

'Dokumentar horror'/ Berisha publikon pamjet: Do ju paraqes terrorin që Bajrajt ushtruan më 14 maj

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni

Newsroom/ Karabolli: Shqipëria do kohë të përshtatet me TikTok, e provuan edhe gazetarët, s’ia dolën

Newsroom 9 |Tik-Tok Kultura, platformë krijimi apo dizinformimi?

Shoqata e Biznesit: Rënia e euros po na falimenton, BSH po fsheh atë që po ndodh!

Vasili në SPAK/ Meta: Asnjë shqetësim me drejtësinë, por afera e inceneratorëve

'Jemi pro protestave'/ Takoi Berishën, Meta: Do bashkëpunojmë për sezonin e ardhshëm parlamentar

Proteste per guroren

Tragjedi në Gramsh! Mbyten në Liqenin e Banjës, polumbarët nxjerrin trupat e babait dhe 2 djemve

“Rama ik” thirrje ne Rogozhine

Veliaj shthur gojën për kandidatin e Rrogozhinës: Ik o bixhozxhi, për sumën tate paske lekë!

VIDEO/ Veliaj shthur gojën për kandidatin e Rrogozhinës: Ik o bixhozxhi, për sumën tate paske lekë!