LIVE UPDATES
Art&Argëtim

HOROSKOPI JAVOR/ Dashi do merret me aventura romantike, Peshorja mes dy zjarreve, Ujori në stres

Lexoni horoskopin javor nga data 17 deri më 23 korrik 2023.

16 Korrik 2023, 16:12 Nga k.m.
HOROSKOPI JAVOR/ Dashi do merret me aventura romantike, Peshorja mes dy
Foto ilustruese

DASHI

Horoskopi javor nga 17 deri më 23 korrik 2023 ju sjell një javë emocionuese. Dinamika dhe shumë negociata ju presin në biznes. Kini kujdes kujt ia besoni llogaritë dhe sekretet tuaja! Në fushën e dashurisë, Dashi i lirë do të jetë i hapur për njohje të reja dhe aventura romantike. Ditët tuaja më të mira do të jenë të mërkurën dhe të premten.

DEMI

Demi mund të hasë pengesa në biznes këtë javë. Mprehni nervat sepse do ju kërkojnë përkushtim dhe përfshirje më të madhe në punë. Është koha për të shfrytëzuar potencialin tuaj. Në dashuri, tensioni dhe një mbytje e vogël anijesh do ju vijnë. Yjet ju thonë të bëni një bisedë serioze me partnerin tuaj privatisht. Ditët tuaja më të mira do të jenë e mërkura dhe e shtuna.

BINJAKËT

Ju presin shumë takime, projekte të reja dhe negociata. Është koha e përkryer për të përdorur aftësitë tuaja të komunikimit. Binjakët e zënë do ta neglizhojnë pak partnerin. Mundohuni të balanconi mes biznesit dhe jetës personale. Përkushtojuni më shumë familjes suaj. Pini më shumë lëngje! Ditët tuaja më të mira do të jenë të martën dhe të premten.

GAFORRJA

Në fushën e biznesit, prisni një vëllim më të madh të punës. Mos i merrni të gjitha për vete, por fokusohuni më shumë në punën në grup. Yjet ju këshillojnë t’i menaxhoni më me mençuri financat. Nëse po planifikoni investime, jini veçanërisht të kujdesshëm. Në dashuri do t'ju duhet më shumë butësi dhe dashuri. Provoni më të mirën tuaj! Ditët tuaja më të mira do të jenë e hëna dhe e shtuna.

LUANI

Ju vendosni ambicie dhe synime të larta dhe njerëzit e kuptojnë këtë tek ju. Jini të hapur për çdo lloj bashkëpunimi që ju sjell dobi. Në fushën e dashurisë, kjo javë ju sjell mundësinë për pasion, romancë dhe aventura. Tregoni dashurinë tuaj ndaj partnerit tuaj me gjeste të vogla dhe shenja vëmendjeje. Ditët tuaja më të mira do të jenë të enjten dhe të dielën.

VIRGJËRESHA

Yjet ju këshillojnë të përqendroheni në detaje këtë javë dhe të jeni më të kujdesshëm në punë që të mos ju mungojë asgjë. Virgjëreshat e lira presin të takojnë një person interesant, ndoshta një shpirt binjak, ndërsa ata që janë të zënë ndjejnë stabilitet me partnerin. Ditët tuaja më të mira do të jenë e marta dhe e diela.

PESHORJA

Horoskopi javor nga 17 deri më 23 korrik 2023 ju këshillon të mos gjykoni shpejt të tjerët dhe të dëgjoni të dyja anët e historisë. Është e mundur që ju të gjeni veten mes dy zjarreve. Kushtojini vëmendje dietës suaj dhe hidratoni veten rregullisht. Tregojini partnerit se kujdeseni për të, disa gjëra nuk merren si të mirëqena. Ditët tuaja më të mira do të jenë të mërkurën dhe të premten.

AKREPI

Edhe pse mund të duket se asgjë nuk po ju shkon në fillim të javës, përparimi do të vijë nga mesi. Mbështetuni në aftësitë tuaja analitike dhe jini këmbëngulës. Çdo përpjekje shpërblehet. Akrepët e lirë do të kenë nevojë për vëmendje. Mundohuni të mos e kërkoni në vendin e gabuar. Ditët tuaja më të mira do të jenë e mërkura dhe e diela.

SHIGJETARI

Fillimi i javës ishte mjaft i shpejtë dhe i tensionuar. Ngadalë po lodhesh. Tashmë në pjesën e dytë do të keni mundësi të relaksoheni pak nga puna. Nuk është një ide e keqe të bëni një pushim të shkurtër dhe të rimbushni bateritë tuaja. Në dashuri çdo gjë merr rrugën e vet, vazhdoni të ndërtoni ngadalë një marrëdhënie më të thellë me partnerin. Ditët tuaja më të mira do të jenë të premten dhe të shtunën.

BRICJAPI

Tregohuni më të kujdesshëm me paratë, ka mundësi që gjatë javës t'ju presin shpenzime të papritura. Ju pret një takim interesant me një person me ndikim. Mundohuni të lini një përshtypje të mirë. Parneti ju vjen pak inat që e keni vënë atë në prapavijë. Tregojini atij me veprimet tuaja se nuk është kështu dhe se ju intereson. Ditët tuaja më të mira do të jenë e marta dhe e diela.

UJORI

Këtë javë do të jeni të ndarë mes punës dhe jetës private. Ju pret një dozë më e madhe stresi. Përdorni fundin e ditës për ta hedhur jashtë. Thjesht, organizoni shoqërimin me njerëz të dashur ose drejtojuni aktivitetit fizik. Do tju pelqeje. Pini mjaft lëngje. Ditët tuaja më të mira do të jenë e mërkura dhe e diela.

PESHQIT

Horoskopi javor nga 17 deri më 23 korrik 2023 ju sjell shumë punë, telefonata dhe takime me njerëz. Nëse e dini se për çfarë po luftoni, ia vlen! Në fushën e dashurisë ju presin shpërthime energjie dhe pasioni. Peshqit e lirë do të gëzojnë shoqërinë e simpatisë. Mos i nxitoni hapat. Lërini çdo gjë të marrë rrjedhën e saj. Ditët më të mira do të jenë të enjten dhe të dielën.

parashikimi i horoskopit

Sondazh

Poll
Art&Argëtim 16 Korrik 2023, 15:32 k.m.

Jean-Claude Van Damme vjen sot në Kosovë?

Jean-Claude Van Damme PRISHTINË- Aktori i njohur i filmave aksion, Jean-Claude Van Damme, pritet ta vizitojë Kosovën sot. Lajmin e ka nxjerr...

Publikohen pamjet nga brenda bazës ajrore të Kuçovës, Komandanti: E gatshme për stërvitjen e trupave

Publikohen pamjet nga brenda bazës ajrore të Kuçovës, Komandanti: E gatshme për stërvitjen e trupave

Tempulli 2/ Me kanabis gati për shitje dhe shuma parash, arrestohen 4 të rinj në Tiranë

Dalin pamjet nga kasollja ku u vra 50-vjeçari në Durrës

Kontrabandonin ilaçe dhe telefona, arrestohen dy persona në Tiranë, sekuestrohen 47 iPhone

I vunë flakën eskavatorit me vlerë 150 mijë euro, arrestohen 2 autorët e ngjarjes

Reshjet e shiut dhe borës në vend, policia: Moderoni shpejtësinë e mos kryeni parakalime të gabuara

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

'Dokumentar horror'/ Berisha publikon pamjet: Do ju paraqes terrorin që Bajrajt ushtruan më 14 maj

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni

Newsroom/ Karabolli: Shqipëria do kohë të përshtatet me TikTok, e provuan edhe gazetarët, s’ia dolën

Newsroom 9 |Tik-Tok Kultura, platformë krijimi apo dizinformimi?

Shoqata e Biznesit: Rënia e euros po na falimenton, BSH po fsheh atë që po ndodh!

Vasili në SPAK/ Meta: Asnjë shqetësim me drejtësinë, por afera e inceneratorëve