LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Nëse i keni bërë keq këtyre shenjave të horoskopit dhe nuk kanë reaguar ende, bëni mirë t'ja 'mbathni'

Dhe nëse i sheh ata duke qenë të heshtur përkundër asaj që u ke bërë, atëherë bëhen tym!

30 Nëntor 2023, 11:22 Nga a.l
Nëse i keni bërë keq këtyre shenjave të horoskopit dhe
Foto ilustruese

Këto shenja mos i harroni dhe mos i falni . Nëse u ke bërë keq ose i ke lënduar ata nuk do të hakmerren vetëm ndaj jush. Ata do t'ju nivelizojnë. Dallimi i tyre me një Dash për shembull, është se hakmarrja e tyre mund të vonojë pak. Por do të vijë dhe do të jetë totale. Prandaj mbajini sytë hapur. Dhe nëse i sheh ata duke qenë të heshtur përkundër asaj që u ke bërë, atëherë bëhen tym!

GAFORRJA

Gabimi që shumica e njerëzve bëjnë me Gaforren është se e nënvlerësojnë atë. Por ajo që askush nuk u ka thënë është se Gaforrja për sa kohë nuk flet dhe nuk reagon, tashmë ka përpunuar në kokë një mijë mënyra për të shfarosur. Ai është një person emocional dhe lëndohet shumë lehtë. Sado që të japësh dhe të duash, mund të jetë gjithashtu e pamëshirshme. Gaforrja nëse e lëndoni, dijeni se keni krijuar armikun tuaj më të madh që nuk do t'ju lërë në baltë.


AKREPI

Dhe nëse Gaforrja nuk ju lë të qetë në këtë jetë, dijeni se Akrepi do të vazhdojë t'ju ndjekë në tjetrën. “Borxhin” do ta shlyeni me gjithë interes. Para së gjithash, emri i shenjës më hakmarrëse të zodiakut nuk i ka ardhur rastësisht. As nuk është një etiketë e pakuptimtë. Sidomos nëse e shihni që nuk reagon relativisht menjëherë dhe po lë të kalojë koha që nga ajo që ndodhi mes jush dhe e lëndoi, këshilla jonë është t'i luteni Panagias që t'ju mbrojë. 

PESHQIT

Mos u habitni aspak kur shihni Peshqit në listën tonë përkatëse. Është shenja që të gjithë (por të gjithë!) e nënvlerësojnë. Dhe për shkak se e nënvlerësojnë, tronditen nga reagimet dhe sjellja e tij. Peshqit janë persona të qetë. Ata nuk kanë shpërthime dhe reagime të shpejta. Nëse e lëndoni, në fillim ai tronditet, pastaj lëndohet dhe më pas vë në veprim planin e tij madhështor për t'ju "zbuluar". Ai dëshiron të të bëjë të vuash. Ai dëshiron të të shohë duke u zvarritur… Dhe ai ka një mijë e një mënyra për ta bërë këtë të ndodhë. Sa më gjatë ta shihni duke mos folur dhe duke mos reaguar, aq më shumë i ndizet ndjenja e hakmarrjes dhe aq më i pamëshirshëm do të jetë në “goditjen” e tij. 

horoskop

Sondazh

Poll

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

"Injoranca nuk është argument" Nuk i pëlqeu pyetja, Rama prek në faqe gazetaren Ambrozia Meta

Del VIDEOJA, Elia godet Princ Lekën: Familja ime të ka mbajtur me bukë

VIDEO/ Noka i jep Spiropalit pankartën, Ministrja ofrohet ta mbaj para fytyrës

Publikohen pamjet nga brenda bazës ajrore të Kuçovës, Komandanti: E gatshme për stërvitjen e trupave

Tempulli 2/ Me kanabis gati për shitje dhe shuma parash, arrestohen 4 të rinj në Tiranë

Dalin pamjet nga kasollja ku u vra 50-vjeçari në Durrës

Kontrabandonin ilaçe dhe telefona, arrestohen dy persona në Tiranë, sekuestrohen 47 iPhone

I vunë flakën eskavatorit me vlerë 150 mijë euro, arrestohen 2 autorët e ngjarjes

Reshjet e shiut dhe borës në vend, policia: Moderoni shpejtësinë e mos kryeni parakalime të gabuara

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

'Dokumentar horror'/ Berisha publikon pamjet: Do ju paraqes terrorin që Bajrajt ushtruan më 14 maj

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni