LIVE UPDATES

horoskop

Art&Argëtim 20 Dhjetor 2023, 20:46 a.l

Shenjat e horoskopit me shpirt luftarak

Foto ilustruese E mërkurë, 20/12/2023 Me fillimin e ditës së re, Hëna kalon në Dash, duke na dhënë entuziazëm...

Art&Argëtim 11 Dhjetor 2023, 07:34 A.B

Horoskopi, çfarë parashikojnë yjet për ju

Horoskop Dashi Dite e kënaqshme kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do jeni shume besnike ndaj partnerit tuaj dhe nuk do tundo...

Art&Argëtim 22 Gusht 2020, 19:23

TIRANE-  Astrologia Meri Shehu ka parashikuar ditën e nesërme për shenjat e horoskopit. Ajo tregon se disa prej tyre do kenë vështirësi si në jetën në çi...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV