LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Takime të reja në dashuri, sot mos flisni para se të gjykoni mirë situatën, horoskopi ditor

Dosja.al ju sjell parashikimin e horoskopit për ditën e sotme, 3 korrik 2022

3 Korrik 2022, 06:56 Nga A.B
Takime të reja në dashuri, sot mos flisni para se të gjykoni
Horoskopi

Dashi
Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill
Në dashuri ka ardhur koha të flisni, të thoni atë që mendoni. Tani gjithçka mund të zgjidhet me vullnet të mirë. Në punë, të favorizuar janë ata që synojnë të përfundojnë një projekt!

Demi
Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj
Ka pak axhitim në ajër, veçanërisht në mëngjes, është më mirë të shmangni diskutimin e çështjeve sentimentale. Në punë, është mirë të shmangni rreziqet, veçanërisht nëse keni biznesin tuaj!

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor
Në dashuri keni kapërcyer një periudhë pasigurie, ndaj tani e dini se çfarë doni dhe çfarë duhet të bëni. Nuk do ju mungojë energjia në këtë korrik dhe krizat do të zgjidhen. Në punë, plane të mira përpara përpiquni të shfrytëzoni sa më shumë këtë moment!

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik
Thjesht flisni shumë dhe kështu po krijoni kaq shumë probleme. Jeni pak të tronditur në dashuri, ndaj më mirë qëndroni të qetë. Në punë, para se të thoni atë që mendoni më mirë fliteni më parë me veten dhe pastaj gjykoni a duhet ta thoni!

Luani
Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht
Në dashuri, përpiquni të jeni të sinqertë në radhë të parë me veten. Marrëdhëniet janë në krizë, sidomos për ata njerëz që janë tashmë të fejuar ose kanë shkuar edhe më larg. Në punë përpiquni të ndiqni favorizimin që ofrojnë yjet për profesionet që ju lejojnë të udhëtoni!

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator
Hëna është në anën tuaj, kështu që edhe beqarët duhet t’i përvishen punës dhe të heqin dorë nga emocionet. Qetësia është gjithnjë aty. Në punë, ndoshta duhet të ngrini zërin. Ka nga ata që nuk ju dëgjojnë!

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor
Hëna është në anën tuaj, kështu që përpiquni ta lini veten të shkojë pas ndjenjave, pas dashurisë dhe të shijoni këtë moment të bukur. Në punë, ndoshta duhet ta bëni veten të dëgjohet më shumë. Dikush rreth jush nuk po e çan kokën!

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor
Hëna është në anën tuaj, por në dashuri duhet të jeni ende pak të kujdesshëm. Në punë, përpiquni t’i realizoni projektet tuaja, edhe nëse jeni të stresuar dhe të lodhur!

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor
Pjesa e dytë e ditës së diel është paksa poshtë në dashuri, por takimet e reja gjithsesi mbeten të preferuara. Në punë, perspektivat janë të mira – thjesht duhet të përpiqeni të bëni diçka të rëndësishme, diçka që ka sy!

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar
Në dashuri përpiquni të ruani qetësinë, të mos i tronditni shumë gjërat dhe të jeni xheloz pa arsye. Në punë, përpara se të veproni, më mirë vëzhgoni se si po shkojnë gjërat rreth jush!
Ujori
Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt
Ditë interesante në dashuri, por kini kujdes nga konfliktet me të lindurit e shenjës së Demit ose Akrepit. Historitë e reja duken premtuese. Në punë jeni pak dembel, ndoshta dëshironi të bëni diçka ndryshe. Por, të paktën për momentin, më mirë pranoni atë që keni!

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars
Pasdite e turbullt për ndjenjat, më mirë të mos ushqeni polemika. Në punë, gjithçka është e ndërlikuar në kushtet kur keni kaq shumë përgjegjësi. Ndoshta do t’ju duhet të ngrini zërin!

horoskopi horoskopi ditor

Sondazh

Poll

Sekuestrohen 3 mina me telekomandë në Korçë, vihet në pranga 35-vjeçari nga Lezha

Sekuestrohen 3 mina me telekomandë në Korçë, vihet në pranga 35-vjeçari nga Lezha

E frikshme në Vlorë, burri gjuan me kallash në prani të fëmijëve pas sherrit me gruan

U plagos për disa ullinj, vdes 55-vjeçari tek Trauma, nuk i mbijetoi dot plumbave

Policia aksion në call Centre

Zjarr në Berat, rrufeja godet shtyllën e tensionit, banorët mbeten pa energji elektrike

I këputi varësen nga qafa qytetares në Golem, arrestohet gjysmë i zhveshur 30-vjeçari

Zjarr në qendren e përpunimit të plehrave në Gjirokastër, policia nuk lejon gazetarët: Mos filmoni

Bllokimi i mjeteve lundruese pas tragjedisë në Himarë, protestë para Policisë së Shtetit

Inceneratorët, PL paraqet fakte të reja: Qeveria ka lënë peng në banka pronat publike

Banda e “skifterëve” i vë armën në kokë 23-vjeçarit për t’i grabitur paratë dhe biçikletën

Zjarr në“Malin e Bardhë”,banorët nisin aksionin para zjarrfikësve,shuajnë flakët me mjete rrethanore

Digjen pyjet në Mat! Aktivizohet një tjetër vatër zjarri, në Ulëz dhe Baz

Rreth 1 ton drogë në tre skafe, ja SKEMA që përdorën trafikantët për të 'mashtruar' radarët

Megaoperacioni antidrogë në Vlorë, policia jep detaje: U kap në ujërat italiane, kapëm 992kg kanabis

Turizmi në Shqipëri, Berisha konferencë urgjente: Kam 2 propozime, fokus tek transporti

E RËNDË! Përplasen dy makina pranë Kallmetit, 7 të plagosur, mes tyre dhe fëmijë

Tragjedia e Himarës, Policia aksion në bregdet, në 'shënjestër' dhjetëra 'Jet ski', gomone dhe skafe

Përfshihet nga flakët “Golfi” tek “Zogu i Zi”, shkak problemet teknike

Kulla e vrojtimit bosh...në Potam mungon roja bregdetare, pushuesit në mëshirë të fatit

Dita e tretë e protestave në Vlorë/ Pronarët e skafeve dhe gomoneve: Na lini të lundrojmë

8 kg kanabis, në makinë iu gjet edhe një kallashnikov! Arrestohen 3 të rinj në Tropojë

Bllokohen dy turistë gjermanë në Tropojë, përfundojnë në spital

Aktivizohet një vatër zjarri në Sarandë, digjet ullishtja

Sali Berisha: Ilir Meta është opozitar i vërtetë, do të bashkërendojmë aksionin

Çuçi pranon shoqatën e velierave: E kam krijuar me miq pasionantë, s'kam biznes

Bosh plazhi i Livadhit në Himarë, sezoni i verës dështim në Shqipëri

PARALAJMËRIMI/ Berisha-Ramës: Bëj ç’të duash, e ke kohën e numëruar!

Afera e Portit të Durrësit/ Berisha: Mos bini pre, mos blini apartamente

Tragjedia në Himarë/ Berisha: Janë zhdukur kamerat që kanë filmuar skenën e aksidentit

Meta: Do vendosë sovrani, do shikoni pastaj politikanët do bëjnë më si të fortë?

Meta i bën premtimin Ramës: Do përfundosh nën këmbët e popullit të lirisë!

Meta i del në krah Berishës: PD është një dhe vetëm një, koha e përgjumjes ka mbaruar

Begaj s'ka reaguar për tragjedinë e Himarës/ Meta: Nuk është etike ta komentoj, Çuçi të ketë turp

Ilir Meta: Iniciative ligjore në Kuvend për të garantuar indeksimin e pagave

Vrasja e 7-vjeçares në Potam, Arjan Tase mbërrin në Gjykatë, mbahet i fshehur nga kamerat

Tragjedia në Himarë, Berisha: Vogëlushja u vra nga një skafist qeveritar, duhet dorëheqje

A do kishte pasur dorëheqje po të ishte Basha ministër?Ja si i përgjigjet Berisha pyetjes pikante

Protesta para Kryeministrisë/ Bashkohet Ilir Meta dhe Sali Berisha

Incidenti/ Qytetari në protestë: Largohuni nga politika ju pleqtë! Berisha: Lëre mos e luaj!

Vrasja e 7-vjeçares, agravohet protesta, qytetarët përplasen me policinë

Manovra e rrezikshme në Shëngjin, Policia reagon pas videos me jet-ski: S'është aktuale

Fusnin mallra kontrabandë, arrestohen 4 persona

Protesta e sotme, Meta: Çdo qytetar duhet të jetë i pranishëm

Meta ngushëllime në familjen Avdia:Vrasje e paralajmëruar, tallje të thuash se kemi siguri në plazhe

E konfirmon! Berisha: Sot do jem në protestë si qytetar

Aksidenti me një viktimë në Elbasan, kamioni e bën COPË 'Benzin', autori qëndron ende në timon

Berisha te familja e 7-vjeçares: Krim horror, akt i kryer nga një njeri i qeverisë

Berisha del i përlotur nga familja Avdia

Tragjedia në Himarë/ Berisha shkon për ngushëllim në familjen Avdia

Tragjedia/ Nano vizitë te familja Avdia: S'dua të keqinterpretohet ardhja ime, jam këtu si prind