LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Tregohuni të kujdesshëm në dashuri, zbuloni parashikimin e yjeve për secilën shenjë

Parashikimi i horoskopit për ditën e sotme.

29 Shkurt 2024, 07:08 Nga r.ll
Tregohuni të kujdesshëm në dashuri, zbuloni parashikimin e yjeve
foto ilustruese

Dashi

Të enjten yjet ju ftojnë të flisni për dashurinë gjatë ditës. Një rilindje e bukur personale është e mundur. Për sa i përket punës, ka një atmosferë pozitive ndaj nëse keni disa propozime për të bërë, kjo është koha e duhur.

Demi

Të enjten disponimi është pak i ulët dhe kujdes në dashuri sepse mund të lindin konflikte. Sa i përket punës, asnjë lajm i madh. Si gjithmonë, keni përshtypjen se punoni shumë dhe paguheni jo mjaftueshëm.

Binjakët

Të enjten ka ende disa dyshime në dashuri dhe në punë mund të ketë disa pengesa për të kapërcyer. Më mirë të merrni këshilla nga dikush nëse nuk dini në cilën rrugë të shkoni. Besoni atyre që dinë më shumë se ju dhe do të shihni që gjithçka do të funksionojë më shpejt se sa pritej.

Gaforrja

Të enjten nëse ka dikë që të pëlqen, përpiqu të futesh brenda. Bëni lëvizjen e parë! Çfarë keni për të humbur? Sa i përket punës, po vjen një lëkundje e madhe. Të gjitha problemet e vjetra do të zgjidhen dhe ju mund të filloni përsëri nga e para.

Luani

Të enjten është një ditë ideale për t'u sqaruar në dashuri dhe gjithashtu për të takuar njerëz të rinj. Për sa i përket punës, ka zgjedhje për të bërë dhe deri në fund të muajit do të duhet të vendosni nëse do ta pranoni apo jo ofertën që ju është bërë.

Virgjëresha

Të enjten tregohuni shumë të kujdesshëm në dashuri sepse rrezikoni të vendosni një lidhje në krizë për shkak të ndonjë keqkuptimi. Për sa i përket punës, ju dëshironi të largoheni dhe të ndryshoni jetën tuaj. Keni nevojë për diçka të re dhe për të ndjerë ajër të pastër në lëkurën tuaj. Ndoshta filloni duke ndryshuar qytetin dhe kompaninë.

Peshorja

Të enjten kushtojini vëmendje inateve të vjetra që mund të rishfaqen në çift. Ju rrezikoni të debatoni me ata që ju rrethojnë. A nuk do të ishte më mirë të sqaronim gjithçka një herë e mirë. Për sa i përket punës jeni shumë dembel ndaj tregoni pak durim. Do të shihni që gjithçka do të funksionojë atëherë kur nuk e prisni.

Akrepi

Të enjten dashuria premton mirë. Nëse ka dikush që ju pëlqen, dilni përpara me guxim. Për sa i përket punës, kushtojini vëmendje të madhe kolegëve, mos u besoni të gjithëve, sidomos Demit dhe Ujorit me të cilët mund të ketë fërkime.

Shigjetari

Të enjten ndoshta do të ishte më mirë të mos mendoni shumë për të kaluarën. Për sa i përket punës, nëse jeni në kërkim të një pune të re, filloni të dërgoni CV-të tuaja. Asnjëherë nuk e dini se një kompani mund t'ju përgjigjet pozitivisht dhe të bëjë një ndryshim në jetën tuaj profesionale dhe më gjerë.

Bricjapi

Të enjten gjatë orëve në vijim do të vijnë suksese të mrekullueshme në dashuri dhe shumë takime të reja interesante, bëhuni gati për të njohur dhe vepruar. Për sa i përket punës, mos bëni zgjedhje të nxituara. Më mirë të qëndroni të qetë dhe të mos zemëroheni nëse diçka nuk shkon ashtu siç dëshironi.

Ujori

Të enjten ka pak shqetësim në ajër në dashuri. Sa i përket punës, ka diçka për të rishikuar në projektet tuaja, veçanërisht nëse jeni të vetëpunësuar. Bëni pak matematikë, pa u shqetësuar.

Peshqit

Të enjten në dashuri do të duhet shumë maturi, sidomos në fillim dhe mos u kapni vetëm nga entuziazmi. Sa i përket punës, zhvillime të reja, madje edhe burime të reja të ardhurash janë në rrugë e sipër.

horoskopi 29 shkurt 2024

Sondazh

Poll

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

"Injoranca nuk është argument" Nuk i pëlqeu pyetja, Rama prek në faqe gazetaren Ambrozia Meta

Del VIDEOJA, Elia godet Princ Lekën: Familja ime të ka mbajtur me bukë

VIDEO/ Noka i jep Spiropalit pankartën, Ministrja ofrohet ta mbaj para fytyrës

Publikohen pamjet nga brenda bazës ajrore të Kuçovës, Komandanti: E gatshme për stërvitjen e trupave

Tempulli 2/ Me kanabis gati për shitje dhe shuma parash, arrestohen 4 të rinj në Tiranë

Dalin pamjet nga kasollja ku u vra 50-vjeçari në Durrës

Kontrabandonin ilaçe dhe telefona, arrestohen dy persona në Tiranë, sekuestrohen 47 iPhone

I vunë flakën eskavatorit me vlerë 150 mijë euro, arrestohen 2 autorët e ngjarjes

Reshjet e shiut dhe borës në vend, policia: Moderoni shpejtësinë e mos kryeni parakalime të gabuara

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

'Dokumentar horror'/ Berisha publikon pamjet: Do ju paraqes terrorin që Bajrajt ushtruan më 14 maj

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni