LIVE UPDATES
Bota

FOTO/ Çarçaf me gjak, xhamat e banesës të thyera, dalin pamjet nga banesa ku ndodhi masakra

34-vjeçari Boriloviç qëlloi 10 persona, një familje të tërë dhe çfarë t’i dilte përpara, duke u marrë jetën edhe dy fëmijëve, ndërsa 6 persona të tjerë ndodhen në spital, pasi gjithashtu ishin viktima të të shtënave të tij. 

13 Gusht 2022, 13:41 Nga e.k
FOTO/ Çarçaf me gjak, xhamat e banesës të thyera, dalin
Autori i ngjarjes

MAL i Zi- Mali i Zi u trondit mbrëmjen e djeshme nga një krim i tmerrshëm ku një 34 vjecar pas një konflkiti me një familje që jetonte në shtëpinë e tij si qiramarrës, vrau 10 persona me breshëri arme, mes tyre të 3 anëtarë të familjes në fjalë dhe kalimtarë të rastit.

Në fotot e publikuara nga Top Channel duken çarfçafët e mbuluar nga gjaku në oborrin e shtëpisë si dhe xhamat e thyera nga sulmi i tmerrshëm nga i cili humbën jetën dhe dy fëmijë të mitur.

FOTO/ Çarçaf me gjak, xhamat e banesës të thyera, dalin

FOTO/ Çarçaf me gjak, xhamat e banesës të thyera, dalin

34-vjeçari Boriloviç qëlloi 10 persona, një familje të tërë dhe çfarë t’i dilte përpara, duke u marrë jetën edhe dy fëmijëve, ndërsa 6 persona të tjerë ndodhen në spital, pasi gjithashtu ishin viktima të të shtënave të tij. 

masaker me 10 te vrare ne malin e zi mal i zi

Sondazh

Poll
Bota 13 Gusht 2022, 13:37 k.m.

Ku eksporton armë Serbia?

Foto ilustruese Në vitin 2021, sipas të dhënave të Ministrisë së Mbrojtjes, Serbia ka eksportuar armë në vlerë...

Skafi me turistë pëson avari, bllokohet në det, policia e nxjerr në breg, momenti i shpëtimit

Skafi me turistë pëson avari, bllokohet në det, policia e nxjerr në breg, momenti i shpëtimit

Drift si i 'çmendur' në rrugët e Vlorës, gjobitet me 750 mijë lekë i riu në Vlorë, i hiqet patenta

35-vjeçari përplas të miturën me makinë dhe arratiset, momenti kur kalimtarët rrethojnë të voglën

'Big Brother' në Shqipëri, zbulohen 3 kamera sigurie në lagjet e Memaliajt dhe 1 në Burrel

Hiqen 39 kamera në Korçë dhe Pogradec

Dalin të tjera pamje nga zjarri në parking, zona e rrethuar me polici, banorët në panik

Dalin të tjera pamje nga zjarri në parkingun e kullës, zona e rrethuar me polici, banorët në panik

Zjarri nisi nga parkingu, dalin pamjet nga djegia e kullës 41-katëshe, zona e mbuluar nga tymi

Momenti i arrestimit të Xhevit Sinanit, vrau gruan e vëllain e tij në Gramsh

Vodhën 8 dyqane dhe banesa, në pranga 16-vjeçari, në kërkim shoku i tij

ME VIDEO- Zbulohen 47 kamera sigurie në Durrës, Shijak dhe Krujë

Nxirrnin inerte pa asnjë dokument, arrestohet administratori i një guroreje në Krujë

Aksioni në Vlorë, policia çmonton 16 kamera sigurie të vendosura nga grupet kriminale

"Meta e ka djalë halle", Kryemadhi flet për Dorian Duçkën: Sa ishte te ne qe në rregull

Me dosje në duar, Shkëlzen Berisha mbërrin në SPAK

"Mik është fjalë e madhe"/ Rama tërheq fjalët: Fola anglisht

Rama: Drejtësia amerikane foli, unë jam ulur në Strasburg me njerëz non-grata

"Mik është fjalë e madhe"/ Rama tërheq fjalët: Fola anglisht për marrëdhënien

Rama: Nezajn e njoha përmes agjentit të FBI-së. Duçka ka punuar pa pagesë për mua