LIVE UPDATES
Bota

"Vajza dhe djali zihen të zhveshur"/ 42-vjeçari mbante mbi 500 video "horror" të dy personave me aftësi të kufizuar, i kanë parë 22 mijë abonentë 

Tregues i shkallës së abuzimit është fakti se hetimi ka zbuluar 554 video horror të cilat janë parë nga 22,000 abonentë duke paguar deri në 150 euro për të parë viktimat që vuajnë.

13 Nëntor 2023, 20:46 Nga h.k
"Vajza dhe djali zihen të zhveshur"/ 42-vjeçari mbante mbi
Pamje nga videot e renda

GREQI-Një ngjarje e rëndë ka tronditur Greqinë, ku një 42-vjeçar në Keratsini, dhunonte në mënyrë të vazhdueshme një 21-vjeçare dhe një 25-vjeçar me probleme të shëndetit mendor. Ndaj tij është ngritur një dosje akuzash për dhunë, fyerje, krime të kryera me karakteristika racore si dhe shkelje të ligjit për armët pasi sipas informacioneve abuzimi sistematik i dy personave me aftësi të kufizuara kishte nisur që në shtator të vitit 2022.

Tregues i shkallës së abuzimit është fakti se hetimi ka zbuluar 554 video horror të cilat janë parë nga 22,000 abonentë duke paguar deri në 150 euro për të parë viktimat që vuajnë.

Në videot horror, 42-vjeçari dëgjohet duke i thënë 21-vjeçares “hajde këtu duan të shohin të dashurën time”, ndërsa ai e tërhoqi dhe ajo i thotë “të dhemb”. Kur ajo këmbënguli të reagonte, 42-vjeçari i tha “ata duan të shohin, nuk mund të mos duash”, ndërsa në një moment tjetër dëgjohet duke i thënë “nëse nuk e bën nuk merrni para”, thuhet në mediat greke.

25-vjeçari e godet me grusht në fytyrë ose në trup 21-vjeçaren ndërkohë që ajo tentonte të mbrohej. Në një moment, vajza shtrëngohet nga dhimbja dhe bërtet teksa i thotë kundërshtarit” të saj “të thashë, jo në mjekër”.

YouTuber-i në rolin e arbitrit i bërtet vajzës “jap, hidhe, bravo” dhe pa asnjë ndjenjë njerëzimi qesh teksa e sheh atë duke vuajtur.

Dy fëmijët vazhdojnë përleshjen derisa 21-vjeçari shpërthen në lot dhe i kërkon ndihmë 42-vjeçarit. 25-vjeçari në gjendje të keqe e godet me grusht në qafë dhe e godet me shkelma pas shpine. 42-vjeçari i bërtet dhe i bën vërejtje 25-vjeçarit për forcën me të cilën e ka goditur. Ai i kërkon që t’i japë një puthje 21-vjeçares që po godet.

Megjithatë, makthi i saj nuk ndalet me kaq. Vajza, qartësisht e hutuar, kap një rrip dhe fillon të rrahë 25-vjeçarin ndërsa YouTuberi feston duke bërtitur ‘Ooh oooh ajo po merr pushtet’.

Kur 21-vjeçarja nuk është më në gjendje të vazhdojë përleshjen, 42-vjeçari e përqafon dhe i mbyll gojën në mënyrë që të mos i dëgjohen të bërtiturat nga dhimbja.

e rende ne greqi

Sondazh

Poll

"Po e ktheni Berishën në të burgosur politik", Dumani i përgjigjet Shehut:Nuk kam lidhje me poltikën

"Po e ktheni Berishën në të burgosur politik", Dumani i përgjigjet Shehut:Nuk kam lidhje me poltikën

Noka e Bardhi përplaset me Felajn në Kuvend,afrohet te foltorja, kryesuesja e seancës: Uluni në vend

"Kush po hetohet për aferën e inceneratorëve?", Dumani i përgjigjet Nokës: Është çështje në hetim!

Sa zyrtarë të lartë kanë përdorur Sky Ecc? Si ju përgjigj Dumani pyetjes së deputetit demokrat

Pse po mbahen dy standarte për Berishën dhe Ahmetajn? Dumani i përgjigjet deputetit të PD

Skandali i mikrokredive, Dumani i përgjigjet pyetjes së Bardhit: Nuk ka pushim të çështjes

"Rama iu ka kërkuar të mbyllni Dosjen Xibraka"/ Dumani i përgjigjet Bardhit

"Iu ka kërkuar Rama të mbyllni dosjen Xibraka"/ Bardhi pyet Dumanin: Çfarë përgjigje i ke dhënë?

Vrasjet janë më të shpeshta në Durrës e Fushë Krujë/Dumani tregon si pastrohen paratë në vendin tonë

Nga "Xibraka" te kullat në Tiranë, Çela i përgjigjet pyetjeve të Bardhit

Prokurori i Përgjithshëm raporton në Kuvend: Kriminaliteti më i lartë në Vlorë

Ndryshime për ligjin e armëve/ Tabaku: Kërkoni të ndërhyni dy herë brenda dy muajsh!

"Tallje me raportimin e institucioneve", Sula: E keni kthyer Kuvendin në Republikë Kryeministrore

Bardhi: Kërkojmë debat për gjetjet e OLAF për fondet në bujqësi, institucionet të hetojnë skandalin

Berisha thirrje qytetarëve dhe partive opozitare: Bashkohuni me ne për qeveri teknike

Berisha:Rama e do Shqipërinë pa shqiptarë!Ai tejkaloi edhe parashikimet gjenocidale të Çubrilloviçit

"Gjendemi përballë një katastrofe ekzistenciale", Berisha mban fjalën në protestë

Meta: Rama financohet në Uashington dhe Bruksel nga armiqtë më të egër, për ti ngulur thika Kosovës

Protestuesit te bashkia e Tiranës, hedhin molotov drejt godinës, flakë në dritaret e institucionit

"Turp për ata që përtojnë të vijnë këtu",Meta:Duhet të mblidhemi gjithë t'i vëmë vizën këtij regjimi

Mbështetësi besnik i Berishës dhe PD, Stresi ndan pamje nga protesta para kryeministrisë

PROTESTA/ Hidhet molotov drejt kryeministrisë, flakë te dera e godinës

Deputetët e PD dhe protestuesit lënë selinë blu, nisen drejt kryeministrisë i bashkohen protestës

"Të bashkuar në betejë"/ Nis protesta e opozitës para kryeministrisë, Meta mbërrin në tubim

Protesta kombëtare e opozitës

Protesta e opozitës, efektivët e policisë "blindojnë" kryeminstrinë

Gati protesta e opozitës, protestuesit mblidhen në selinë e PD

Interpelanca me Koçiun/, Tabaku: Nuk mund të bësh politikë me jetë njerëzish

“Rama të vijë në Kuvend dhe të japë llogari,” Zhupa: Maxhoranca do të ketë fatin e Beqajt

Debate të ashpra në Kuvend/ Nikolla i mbyll fjalë Nokës, deputetët e PD-së mblidhen te foltorja

Tensione në seancë, Bardhi- Braçes: Mbylle gojën, gore! Vrave njerëz dje para derës së SPAK-ut

Bardhi: Për çfarë e ka këshilluar Florian Coldea kryeministrin?

Me pranga në duar dhe i rrethuar me policë, dalin pamje nga arrestimi i Ilir Beqajt

Rama: Menaxherë të huaj do asistojnë QSUT-në, pagat e mjekëve sipas performancës

Rama sulmon mediat: Historia e kobaltit është e fabrikuar dhe kriminale

Rama: Të përdorësh uniformën si maskat e grabitqarëve, është krim kundër njerëzimit

Skandali te Onkologjiku, ministrja Koçiu:Mjekët që duan të punojnë në privat do duhet të marrin leje

Zjarr masiv në Shkodër/ Flakët SHKRUMBOJNË tregun e rrobave të përdorura dhe disa banesa

Zjarrfikëset në luftë me flakët në Shkodër, rrezikohen banesat

Zjarr në një treg rrobash në Shkodër/ Shtëllunga gjigande e tymit pushton zonën

“Jam çliruar nga ankthi i vulës dhe i logos”,Basha: Kushti që kam është distancimi nga Rama dhe Meta

Rrëzimi i interperlancës me Ramën, Spaho: Së shpejti do të zbytheni me këto qëndrime

Tritan Shehu: Berisha është anëtar i grupit të PD, po shkelni rregulloren

"Kuvendin po e trajtoni si dyqanin tuaj personal"/ Bardhi: Keni ndryshuar ditën e seancës plenare

"As emrin nuk guxoni t'ia përmendni"/ Vokshi dhe Felaj zihen për Sali Berishën: Nuk vendos Kuvendi

Klevis Balliu dëmtohet nga gazi lotsjellës i hedhur nga policia në protestë, të lënduar edhe Noka

Protesta e opozitës, qytetarët hedhin sende në drejtim të policisë, lëndohet efektivi

Protestuesit i vënë flakën gomave para bashkisë, zjarri shuhet nga policia

Përplasjet në Kuvend/ Seanca ndërpritet sërish 5 minuta, Nikolla-Nokës:Po më kërcënon? Të të vij zor

Opozita bllokon foltoren, Noka-Nikollës: Je përfaqësuese dinjitoze e narkoshtetit!