LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Ish-gruaja dhe gruaja e Orlando Bloom ndajnë këshilla mbi familjen moderne

15 Prill 2021, 13:49 Nga DOSJA
Ish-gruaja dhe gruaja e Orlando Bloom ndajnë këshilla mbi familjen

SHBA– Kur vjen puna tek marrëdhënia që duhet patur me ishi-n, e pastaj edhe me partneret aktuale të tij , njërzit hezitojnë.  Ekziston një mendësi që patjetër duhet të ekzistojë një marrëdhënie rivaliteti mes të kaluarës dhe të tashmes.

Por kjo nuk vlen në çdo rast gruaja e tij aktuale, Katy Perry dhe ish-gruaja Miranda Kerr shkojnë aq mirë me njëra-tjetrën sa diskutojnë publikisht përmes një Live në Instagram mëmësinë dhe çështje të tjera.

Kerr dhe Bloom kanë një djalë bashkë e ndërsa pas ndarjes prej aktorit, modelja u martua me Evan Spiegel, me të cilin ka dy fëmijë të tjerë. Nga ana tjetër, Orlando prej një viti është bërë sërish baba, nga romanca me Katy Perry-n.

Katy dhe Miranda treguan nw live-n e tyre si dinë ta mbështesin njëra-tjetrën dhe t’i përshtaten asaj që sot quhet familje moderne.

“Një nga gjërat më të mira që përfiton kur je pranë Miranda-s është se ke shansin të provosh gjithë produktet e saj. Aq më tepër kur djali i saj vjen në shtëpi me gjithë çantën e produkteve.”- u shpreh Perry, si për të mbështetur linjën e re të kremrave të modeles.

“Në familjen tonë moderne ajo është më e përgjegjshmja nga të gjithë për shëndetin.”- vazhdoi Katy duke shtuar se shumë këshilla për ushqimet e shëndetshme dhe për përdorimin e produkteve natyrale i merr nga ish-bashkëshortja e partnerit.

Të dyja kanë qënë dakord që mëmsia ka bekuar jetën e tyre dhe e ka ndryshuar për mirë atë.

“Fëmijët janë dashuria ime më e madhe. Eshtë gjëja më e bukur në botë të jesh nënë.”– u shpreh Kerr e ndërsa Perry vazhdoi duke thënë se “s’kishte përjetuar kurrë më parë një ndjesi aq të fortë sa kur solli në jetë vajzën.” 

Kjo s’është hera e parë që Katy Perry dhe Miranda flasin për mëmësinë apo vlerësojnë njëra tjetrën publikisht. Nëntorin e shkuar, Miranda Kerr tha se “e adhuron” Katy-n dhe se është shumë e lumtur për atë dhe aktorin. Nga ana tjetër, këngëtarja është shprehur se historitë e saj të mëmësisë e kanë ndihmuar shumë.

 

 

A post shared by Miranda (@mirandakerr)

(o.l./dosja.al)

 

Rama është propozuar për president nga disa deputetë socialiste, mendoni se:

View Results

showbiz showbiz katy perry miranda kerr orlando bloom katy perry miranda kerr orlando bloom

Sondazh

Poll
Art&Argëtim 15 Prill 2021, 10:55

Brad Pitt në karrige me rrota/Çfarë po ndodh?

LOS ANGELO– Disa fotografi që shfaqin Brad Pittin në karrige me rrota kanë  bërë xhiron e rrjetit. Aktori duket shumë i dëshpëeruarFillimisht është mendua...

Zjarr masiv në Shkodër/ Flakët SHKRUMBOJNË tregun e rrobave të përdorura dhe disa banesa

Zjarr masiv në Shkodër/ Flakët SHKRUMBOJNË tregun e rrobave të përdorura dhe disa banesa

Zjarrfikëset në luftë me flakët në Shkodër, rrezikohen banesat

Zjarr në një treg rrobash në Shkodër/ Shtëllunga gjigande e tymit pushton zonën

“Jam çliruar nga ankthi i vulës dhe i logos”,Basha: Kushti që kam është distancimi nga Rama dhe Meta

Rrëzimi i interperlancës me Ramën, Spaho: Së shpejti do të zbytheni me këto qëndrime

Tritan Shehu: Berisha është anëtar i grupit të PD, po shkelni rregulloren

"Kuvendin po e trajtoni si dyqanin tuaj personal"/ Bardhi: Keni ndryshuar ditën e seancës plenare

"As emrin nuk guxoni t'ia përmendni"/ Vokshi dhe Felaj zihen për Sali Berishën: Nuk vendos Kuvendi

Klevis Balliu dëmtohet nga gazi lotsjellës i hedhur nga policia në protestë, të lënduar edhe Noka

Protesta e opozitës, qytetarët hedhin sende në drejtim të policisë, lëndohet efektivi

Protestuesit i vënë flakën gomave para bashkisë, zjarri shuhet nga policia

Përplasjet në Kuvend/ Seanca ndërpritet sërish 5 minuta, Nikolla-Nokës:Po më kërcënon? Të të vij zor

Opozita bllokon foltoren, Noka-Nikollës: Je përfaqësuese dinjitoze e narkoshtetit!

Bardhi ndryshime në Grupin Parlamentar të PD-së kërkon rikthimin e Berishës,Nikolla refuzon kërkesën

Freskohet me ujë dhe niset me vrull drejt policisë, çfarë synonte të bënte protestuesi para Kuvendit

Protestuesit qëllojnë me vezë dhe fruta policinë para Kuvendit: Hapeni rrugën!

Zjarr dhe tym i zi, protestuesit ndezin gomat jashtë Kuvendit

Protesta e opozitës, protestuesit vendosin goma të vjetra jashtë Kuvendit

Investigimi i Rai3, Meloni në krah të Ramës: Nuk ishte ai shenjestra, mirënjohës qeverisë shqiptare

Reportazhi i Rai3/ Rama: Shpëtuam afganët nga vdekja kur asnjë vend i NATO-s nuk i pranoi

Konferenca me Melonin në Shëngjin, Rama për investigimin e Rai 3: U hodh baltë mbi shqiptarët

Deputeti i opozitës italiane përplaset me Melonin në kampin e Gjadrit:Badigardët tuaj po më dhunojnë

“Mos i falni më"/ Rama për Opozitën: Braktiseni në vetminë e ujërave të zeza

Akuzat e Ahmetajt/ Rama: U përdor si hero një i arratisur i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga SPAK

Reportazhi i RAI3/ Rama: Nuk iu shmanga ballafaqimit, gazetarët këtë e quajtën kurojo të madhe

Reportazhi i RAI3/ Rama: E kishin me Italinë, por RAI 3 dha një shfaqe të shëmtuar

Reportazhi i RAI3/ Rama: Baltë e pamerituar për Shqipërinë dhe shqiptarët

Tensionohet situata, zjarr para bashkisë së Tiranës, protestuesit i vënë flakën gomave

Themelohet Partia Mundësia, Shehaj: Jemi bashkuar për të bërë realitet një parti të re politike

"Regjimet nuk kanë kurrë fund të lavdishëm"/Noka: Sa më shumë Edveri juaj të rrisë represionin e tij

Açka vendos fotot e Stalinit dhe Leninit në sallën e Kuvendit

E paprecedentë në Kuvend, gardisti urdhëron gazetarët të dalin nga salla, ata i kthehen: Gangster

Projekt-rezoluta për krimet e komunizmit/ Gjekmarkaj: Nuk u kërkua kurrë falje!

"Shpik histori nga Ilirët e Pellazgët", Spiropali-Basha, replika: Keni një paqartësi historike

Vettingu në politikë, Spiropali: SPAK-un e kemi lënë të lirë nga kontrolli politik

Basha: Të vetmet akte të dërguara për luftën ndaj korrupsionit janë varrosur në sirtarë

Komisioni hetimor antikorrupsion/ Sula: Hiqeni nga rendi i ditës, të raportojnë institucionet

Shehu nga kuvendi: OKB votoi rezolutën për të njohur genocidin serb, mazhoranca jonë e rrëzoi

Pr. vendimi për ngritjen e Komisionit të Posaçëm Antikorrupsion,Gazment Bardhi largohet nga Kuvendit

Kuvendi voton sot Komisionin antikorrupsion,Nikolla nxjerr gazetarët nga salla,reagon ashpër opozita

Rrëzohet kërkesa e opozitës për mocionin me debat / Zhupa-Nikollës: Dëshiron t’i tregosh besnikëri

Komisioni i Posaçëm Antikorrupsion/' Basha: Manovër elektorale e Ramës. Nuk mund të jemi pjesë

Dhunimi i Sokol Mëngjesit/ Policia: Arrestohet organizatori, 20 mijë euro për atë që jep informacion

"E ardhmja nuk mund të mbrohet nga arma", Rama: Ka ardhur koha të ndërtojmë një NATO të arsimit

"Pyes veten kush je"/ Bardhi replikon me Spiropalin: Mos je gjë motra e Olsi Ramës

Rezoluta anti-korrupsion, Çuçi: Ka rënë korrupsioni, 95 % e shërbimeve kryhen nga telefoni

"Vënia në kontroll e SPAK, fantazi"/ Rama i kthehet Opozitës: Po treteni tek 'Rrugica e Shpresës'

Rama mban fjalën në seancë plenare, deputetët godasin tavolinat

"Keni ende shumë për të parë"/ Rama: Korrupsioni në Shqipëri vazhdon

Rezoluta e PS-së në Kuvend/ Rama: Jemi në luftë me korrupsionin prej 10 vjetësh