LIVE UPDATES
LIVE UPDATES

E rëndë në Tiranë/ Efektivja Aldorjana Loshi vret veten me armën e shërbimit, shoqërohet i dashuri i saj (DYSHIMET)

• Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e kësaj të premte në Tiranë. • Një punonjëse policie e identifikuar si Aldorjana Loshi, dyshohet se i ka dhënë fund jetës duke u vetëvrarë me armën e shërbimit. • Ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:30 në rrugën “Ali Demi” brenda banesës së 21-vjeçares, ndërsa nuk dihen ende shkaqet dhe rrethanat e rastit. • Blutë bëjnë me dije se 21-vjeçarja ishte punonjëse Policie pranë Komisariatit të Policisë nr.5. • Mësohet se Loshi jetonte vetëm në banesën e saj, dhe është dashur ndërhyrja e zjarrfikësve të cilët kanë shqyer derën me forcë dhe kanë gjetur trupin e pajetë të efektives. • Lidhur me rastin Policia e Tiranës ka shoqëruar të dashurin e 21-vjeçares, pasi dyshohet se kanë pasur një debat së fundmi me njëri-tjetrin. • Nga raportimet e deritanishme thuhet se debati me të dashurin dyshohet se mund të ketë qenë arsyeja që mund të ketë çuar efektiven drejt aktit të rëndë. • Ndërkohë në dëshminë e tij paraprake i riu mësohet të ketë thënë së nuk po arrinte të lidhej dot në telefon me efektiven. • Sakaq mësohet se efektivja nuk e kishte babanë dhe në rrjete sociale ajo shkruante se babai është dashuria e parë e një vajze dhe se do e gjej forcën në dhimbje. • Ende nuk dihen arsyet që e kanë çuar policen drejt aktit ekstrem, ndërkohë Policia vijon hetimet për zbardhjen e plotë të rastit.

9 artikuj për këtë temë.

3 JAVE ME PARE

"Nuk po lidhesha dot në telefon"/ Vetëvrasja e polices në Tiranë, çfarë deklaroi i dashuri i saj në polici

E rëndë në Tiranë/ Efektivja Aldorjana Loshi vret veten me
Aldorjana Loshi

TIRANË - Detaje të reja kanë dalë në dritë nga ngjarja e rëndë që u regjistrua pasditen e sotme në Tiranë, ku efektivja Aldorjana Loshi vrau veten me armë zjarri. Ngjarja ndodhi në banesën e saj në rrugën “Ali Demi” ndërsa ende nuk dihen arsyet që çuan të renë drejt aktit ekstrem.

Deri më tani policia ka shoqëruar të dashurin e saj për tu marrë në pyetje lidhur me rastin, dhe mësohet se para efektivëve ky i fundit ka deklaruar se nuk ka mundur të lidhet në telefon me 21-vjeçaren. Më herët u raportua se mes çiftit ka patur zënka kohët e fundit dhe ky mund të ketë qënë shkaku që e reja i ka dhënë fund jetës, por një sherr i mundshëm nuk është konfirmuar zyrtarisht nga i dashuri i 21-vjeçares. Sakaq kolegë dhe të afërm të saj kanë thënë në dashmitë paraprake se nuk kishin parë asnjë shenjë shqetësimi tek vajza kohët e fundit, dhe nuk e mendonin se 21-vjeçarja do ti jepte fund jetës.

Aldorjana Loshi, me origjinë nga Klosi i Mirditës jetonte e vetme në rrugën “Ali Demi” në Tiranë dhe prej një viti e gjysmë punonte në komisariatin nr.5 si patrullë e përgjithshme. Sipas informacioneve policja nuk e kishte babanë, ndërsa la pas nënën dhe një vëlla të vogël. Ende nuk dihen arsyet që çuan të renë në aktin ekstrem, ndërsa grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 

3 JAVE ME PARE

Vetëvrasja e polices në Tiranë, shoqërohet në Polici i dashuri i saj, dyshimet

E rëndë në Tiranë/ Efektivja Aldorjana Loshi vret veten me
Pamje nga vendi i krimit

TIRANË - Detaje të reja kanë dalë në dritë nga ngjarja e rëndë që ndodhi pasditen e sotme në Tiranë ku efektivja 21-vjeçare Aldorjana Loshi i dha fund jetës duke u vetëvrarë me armë zjarri.

Ngjarja ndodhi në banesën e saj në rrugën "Ali Demi", ku efektivja jetonte e vetme, ndërsa mësohet se lidhur me rastin Policia e Tiranës ka shoqëruar të dashurin e 21-vjeçares, pasi dyshohet se kanë pasur një debat së fundmi me njëri-tjetrin. Nga raportimet paraprake thuhet se debati me të dashurin dyshohet se mund të ketë qenë arsyeja që mund të ketë çuar efektiven drejt aktit të rëndë. Ndërkohë pritet që i riu të merret në pyetje për të mësuar më shumë.

3 JAVE ME PARE

"Do e gjej forcën në dhimbje", vrau veten me armën e shërbimit, ja çfarë shkruante policja 21-vjeçare në rrjetet sociale

E rëndë në Tiranë/ Efektivja Aldorjana Loshi vret veten me
Aldorjana Loshi

TIRANA- Detaje të reja kanë dalë nga ngjarja e rëndë që ndodhi sot në Tiranë, ku një efktive policie i ka dhënë fund jetës. Mësohet se efektivja quhet Aldorjana Loshi dhe ishte vetëm 21 vjeçe.

Po ashtu mësohet se në rrjetet sociale ajo shkruante se babai është dashuria e parë e një vajze dhe se do e gjej forcën në dhimbje.

"Babai është dashuria e parë e çdo vajze. Do e gjeje forcën në dhimbje", shkruante efektivja Loshi në rrjetet sociale.

Në momentin që kreu aktin, e reja ndodhej vetëm në banesë në zonën e Ali Demit. Ndërkohë që detyrën e saj e ushtronte në komisariatin numër 5 në Kamëz. Bëhet me dije se pas të shtënave, kanë ndërhyrë zjarrfikësit, të cilët me forcë kanë hapur derën dhe kanë bërë të mundur të futën në skenën e krimit.

3 JAVE ME PARE

Del FOTO/ Kjo është efektivja e policisë që vrau veten me armën e shërbimit në Tiranë

E rëndë në Tiranë/ Efektivja Aldorjana Loshi vret veten me
Aldorjana Loshi

TIRANË - Vajza që shihni në foton e mësipërme është, 21-vjeçarja Aldorjana Loshi, efektivja e policisë e komisariatit nr.5 në Kamëz, që vrau veten sot me armën e shërbimit. Ngjarja ndodhi pasditen e sotme ku Loshi dyshohet se ka qëlluar veten me armë zjarri brenda banesës së saj në rrugën "Ali Demi".

Mësohet se kanë qënë fqinjët ata që kanë dëgjuar të shtënat me armë dhe kanë njoftuar policinë. Pas telefonatës së fqinjëve policia ka shkuar në banesën e efektives në të cilën ajo jetonte e vetme dhe është dashur ndërhyrja e zjarrfikëses për të shqyer derën. Nuk dihen ende shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes së rëndë, ndërkohë policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të rastit.

3 JAVE ME PARE

E rëndë në Tiranë/ Efektivja Aldorjana Loshi vret veten me armën e shërbimit, shoqërohet i dashuri i saj (DYSHIMET)

 

3 JAVE ME PARE

Ishte e vetme në banesë, si u vetëvra efektivja në Tiranë, zjarrfikësit shqyen derën me forcë

E rëndë në Tiranë/ Efektivja Aldorjana Loshi vret veten me

TIRANË- Detaje të reja kanë dalë nga ngjarja e rëndë në Tiranë, ku një efktive policie i ka dhënë fund jetës. Mësohet se efektivja quhet Aldorjana Loshi dhe ishte vetëm 21 vjeçe.

Në momentin që i mori jetën vetes, e reja ndodhej vetëm në banesë në zonën e Ali Demit. Ndërkohë që detyrën e saj e ushtronte në komisariatin numër 5 në Kamëz. Ndërkohë që pas të shtënave, kanë ndërhyrë zjarrfikësit, të cilët me forcë kanë hapur derën dhe kanë bërë të mundur të futën në skenën e krimit.

3 JAVE ME PARE

Vetëvrasja e efektives, policia: Qëlloi veten në banesë

E rëndë në Tiranë/ Efektivja Aldorjana Loshi vret veten me
Policia

TIRANË- Policia ka sjell njoftim zyrtar për vetëvrasjen e efektives 21-vjeçare Aldorjana Loshi në banesë. Mësohet se ajo ishte punonjëse Policie pranë Komisariatit të Policisë Nr. 5 në Kamëz. Ndërkohë që në momentin e aktit makabër, ndodhej e vetme në shtëpi.

Njoftimi i Policisë:

Tiranë/Informacion paraprak Më datë 24.05.2024, rreth orës 18:30, në rrugën "Ali Demi", është vetëvrarë me armë zjarri në banesë shtetasja A. L., 21 vjeçe, punonjëse Policie pranë Komisariatit të Policisë Nr. 5. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

3 JAVE ME PARE

EMRI/ Vetëvrasja e efektives, kush është 21-vjeçarja 

E rëndë në Tiranë/ Efektivja Aldorjana Loshi vret veten me

TIRANË- Identiteti i efektivës së re që i mori jetën vetes ditën e sotme është bërë publike. Mësohet se 21-vjeçarja është Aldorjana Loshi. 

Ndërkohë që shkaqet e vetëvrasjes ende nuk dihen. Në vendngjarje ka shkuar policia, e cila po punon për zbardhjen e ngjarjes së rëndë. 

3 JAVE ME PARE

Çfarë ndodhi?/ Vetëvritet me armë zjarri efektivja e Policisë në Tiranë

E rëndë në Tiranë/ Efektivja Aldorjana Loshi vret veten me
Policia

TIRANË- Një efektive e policisë së Shtetit ka vrarë vetën pasditen e sotme në Tiranë. Mësohet se e reja ka përdorur armën e shërbimit për t'i marrë jetën vetes. Efektivja që i ka marrë jetën vetës ishte e komisariatit numër 5 në Tiranë. 

Ende nuk dihen detaje në lidhje me shkaqet që çuan efektivën drejt vetëvrasjes. Në vendngjarje ka shkuar policia, ndërkohë që pritet njoftimi zyrtar për ngjarjen e rëndë.

vetevrasje tirane pol he aldorjana loshi

Sondazh

Poll

“Jam çliruar nga ankthi i vulës dhe i logos”,Basha: Kushti që kam është distancimi nga Rama dhe Meta

“Jam çliruar nga ankthi i vulës dhe i logos”,Basha: Kushti që kam është distancimi nga Rama dhe Meta

Rrëzimi i interperlancës me Ramën, Spaho: Së shpejti do të zbytheni me këto qëndrime

Tritan Shehu: Berisha është anëtar i grupit të PD, po shkelni rregulloren

"Kuvendin po e trajtoni si dyqanin tuaj personal"/ Bardhi: Keni ndryshuar ditën e seancës plenare

"As emrin nuk guxoni t'ia përmendni"/ Vokshi dhe Felaj zihen për Sali Berishën: Nuk vendos Kuvendi

Klevis Balliu dëmtohet nga gazi lotsjellës i hedhur nga policia në protestë, të lënduar edhe Noka

Protesta e opozitës, qytetarët hedhin sende në drejtim të policisë, lëndohet efektivi

Protestuesit i vënë flakën gomave para bashkisë, zjarri shuhet nga policia

Përplasjet në Kuvend/ Seanca ndërpritet sërish 5 minuta, Nikolla-Nokës:Po më kërcënon? Të të vij zor

Opozita bllokon foltoren, Noka-Nikollës: Je përfaqësuese dinjitoze e narkoshtetit!

Bardhi ndryshime në Grupin Parlamentar të PD-së kërkon rikthimin e Berishës,Nikolla refuzon kërkesën

Freskohet me ujë dhe niset me vrull drejt policisë, çfarë synonte të bënte protestuesi para Kuvendit

Protestuesit qëllojnë me vezë dhe fruta policinë para Kuvendit: Hapeni rrugën!

Zjarr dhe tym i zi, protestuesit ndezin gomat jashtë Kuvendit

Protesta e opozitës, protestuesit vendosin goma të vjetra jashtë Kuvendit

Investigimi i Rai3, Meloni në krah të Ramës: Nuk ishte ai shenjestra, mirënjohës qeverisë shqiptare

Reportazhi i Rai3/ Rama: Shpëtuam afganët nga vdekja kur asnjë vend i NATO-s nuk i pranoi

Konferenca me Melonin në Shëngjin, Rama për investigimin e Rai 3: U hodh baltë mbi shqiptarët

Deputeti i opozitës italiane përplaset me Melonin në kampin e Gjadrit:Badigardët tuaj po më dhunojnë

“Mos i falni më"/ Rama për Opozitën: Braktiseni në vetminë e ujërave të zeza

Akuzat e Ahmetajt/ Rama: U përdor si hero një i arratisur i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga SPAK

Reportazhi i RAI3/ Rama: Nuk iu shmanga ballafaqimit, gazetarët këtë e quajtën kurojo të madhe

Reportazhi i RAI3/ Rama: E kishin me Italinë, por RAI 3 dha një shfaqe të shëmtuar

Reportazhi i RAI3/ Rama: Baltë e pamerituar për Shqipërinë dhe shqiptarët

Tensionohet situata, zjarr para bashkisë së Tiranës, protestuesit i vënë flakën gomave

Themelohet Partia Mundësia, Shehaj: Jemi bashkuar për të bërë realitet një parti të re politike

"Regjimet nuk kanë kurrë fund të lavdishëm"/Noka: Sa më shumë Edveri juaj të rrisë represionin e tij

Açka vendos fotot e Stalinit dhe Leninit në sallën e Kuvendit

E paprecedentë në Kuvend, gardisti urdhëron gazetarët të dalin nga salla, ata i kthehen: Gangster

Projekt-rezoluta për krimet e komunizmit/ Gjekmarkaj: Nuk u kërkua kurrë falje!

"Shpik histori nga Ilirët e Pellazgët", Spiropali-Basha, replika: Keni një paqartësi historike

Vettingu në politikë, Spiropali: SPAK-un e kemi lënë të lirë nga kontrolli politik

Basha: Të vetmet akte të dërguara për luftën ndaj korrupsionit janë varrosur në sirtarë

Komisioni hetimor antikorrupsion/ Sula: Hiqeni nga rendi i ditës, të raportojnë institucionet

Shehu nga kuvendi: OKB votoi rezolutën për të njohur genocidin serb, mazhoranca jonë e rrëzoi

Pr. vendimi për ngritjen e Komisionit të Posaçëm Antikorrupsion,Gazment Bardhi largohet nga Kuvendit

Kuvendi voton sot Komisionin antikorrupsion,Nikolla nxjerr gazetarët nga salla,reagon ashpër opozita

Rrëzohet kërkesa e opozitës për mocionin me debat / Zhupa-Nikollës: Dëshiron t’i tregosh besnikëri

Komisioni i Posaçëm Antikorrupsion/' Basha: Manovër elektorale e Ramës. Nuk mund të jemi pjesë

Dhunimi i Sokol Mëngjesit/ Policia: Arrestohet organizatori, 20 mijë euro për atë që jep informacion

"E ardhmja nuk mund të mbrohet nga arma", Rama: Ka ardhur koha të ndërtojmë një NATO të arsimit

"Pyes veten kush je"/ Bardhi replikon me Spiropalin: Mos je gjë motra e Olsi Ramës

Rezoluta anti-korrupsion, Çuçi: Ka rënë korrupsioni, 95 % e shërbimeve kryhen nga telefoni

"Vënia në kontroll e SPAK, fantazi"/ Rama i kthehet Opozitës: Po treteni tek 'Rrugica e Shpresës'

Rama mban fjalën në seancë plenare, deputetët godasin tavolinat

"Keni ende shumë për të parë"/ Rama: Korrupsioni në Shqipëri vazhdon

Rezoluta e PS-së në Kuvend/ Rama: Jemi në luftë me korrupsionin prej 10 vjetësh

Argita Malltezi: Ndërrimi i destinacionit të Kompleksit Partizani u bë nga Rama

"Kryedemokrati dhe Malltezi të arrestuar politik", Argita: SPAK ka kaluar nga një akuzë në tjetrën

Paralajmërimi i Argita Mallatezit: Do të përfshihem në politikë nëse është e nevojshme