LIVE UPDATES
Art&Argëtim

“Hiqni dorë nga skemat”/ Meri Shehu jep lajmin e MIRË për këtë shenjë horoskopi: Përfundojnë sherret

7 Tetor 2020, 15:56 Nga DOSJA
“Hiqni dorë nga skemat”/ Meri Shehu jep lajmin e MIRË

Astrologe Meri ka lajme të rëndësishme për disa nga shenjat e horoskopit dhe njofton se Marsi vazhdon të përballet me Jupiterin me Saturnin dhe Putonin ne Bricjap. Në kete kombinim bashke me Marsin e kundërt do jetë dhe asteroidi Centaur Hariklo. Planetet ne Bricjap sjellin ndryshime rrënjesore që përkthehen edhe në ndryshime në jetën sociale. Eshtë një luftë dhe reklamim fuqish e pushteti. Një përvoje karmike e cila na pjek nëpërmjet vështirësive.

Luani

Do arrini te mbani punën tuaj nëse e kuptoni qëllimin e saj ose hiqni dorë nga skemat e përfitimit apo të një bashkëpunimi me persona te dyshimtë. Dikush ju fut në një kurth pune

Virgjeresha

Sot do ju deklarojnë që nuk jeni ju personi me i dashur ne jeten e dikujt qe ju intereson personalisht dhe kjo ju thyen menderisht dhe psikologjikisht

Peshorja

Dite e fuqishme ku ju tregoni forcen tuaj dhe i beni zap disa persona që kanë vënë në diskutim aftesitë tuaja. Por dikush e ka vendosur t’ju nervozoj gjithsesi

Dashi

Sot dita e vështirë por me nkë fund të mirë. Fund i lumtur mbas nje problemi social ligjor por edhe personal. Do gjeni rrugën në një marrëdhënie pas një keqkuptimi

Demi

Sot perfundon një konflikt i madh me veten dhe me një vështirësi pune. Do ju kthehet një propozim pune i cili mendohej se ju kishte ikur pergjithmone

Binjakët

Sot do kuptoni çfare vendi zini ne shoqëri dhe në ekonomi pas një debati apo skeme te krijuar nga hiçi qe komplikon gjendjen tuaj shpirtërore por edhe kërkesat tuaja

Gaforrja

Dita do ju jap ose me shumë pushtet ose do ju heq çdo lloj pushteti qe mendonit se kishit dhe që ju mbante në një pune apo marrëdhënie

Akrepi

Bota nuk eshte ashtu si e doni ju dhe as mund të bëhet por një gjë do ju ndihmoj të arrini në një qëllim sot dhe kjo ka të bëjë me një partner në pune që del nga errësira

Shigjetari

Ne dashuri do arrini kulmin e inatit ne kulmin e debatit. Por me kot. Me vonë do kuptoni se gjërat do mbeten siç kanë qenëthjesht ju keni nervozuar situatat

Bricjapi

Dite vendimtare kjo e sotmja për ju. Askush nuk do ju dojë t’ju ketë afër por dhe ju do bëni gjithçka që të perballeni me njerëzit që ju shmangen. Kujdes se ata i kane marrë masat e tyre

Ujori

Sot do perballeni me një pengese dhe një deshirë. Pengesa vjen nga fakti se gjerat përreth janë të komplikuara dhe do ju akuzojnë për paaftesi. Dëshira ka të bëje me ju pasi doni te ndryshoni gjithçka në jetën tuaj

Peshqit

Duhet të bëni një bamirësi ne ditën e sotme pasi planetet dhe perëndite duan t’ju ndihmojnë dhe t’ju nxjerrin nga pengesat reale e jo reale që shikoni.

A.k.dosja.al

1 vit nga zgjedhjet e 25 prillit si e shikoni gjendjen e vendit:

View Results

horoskopi horoskopi meri shehu meri shehu

Sondazh

Poll

Art&Argëtim 7 Tetor 2020, 07:38

Një aeroplan mbajtëse në Vlorë

Gjatë luftës së parë botërore Kanali i Otrantos u përshkua nga shumë anije luftarake të tipeve dhe flamurëve të ndryshem Angleze e Gjermane, Austrohungareze e i...

Tiranë, bënin kontrabandë me veshje, pije, cigare dhe rroba, 3 të arrestuar në 2 operacione

Tiranë, bënin kontrabandë me veshje, pije, cigare dhe rroba, 3 të arrestuar në 2 operacione

Me 14 emigrantë në Morinë, arrestohet 19-vjeçari, shpallet në kërkim bashkëpunëtori i tij

Rrumbullaku ngre strukturë për emërimet në polici: Riformatim ekipeve që hetojnë krimin

Me dy kallashnikovë në shtëpi e municion luftarak, arrestohet 31-vjeçari në Dibër

"Porsche", "Maseratti" e 'Mercedes Benz", arrestohet 52-vjeçari që shiste mjetet e vjedhura në BE

Pellusha, rripa e çanta markash kontrabandë, arrestohet pronari i 5 dyqaneve në Tiranë e Durrës

Mandati i Xhaçkës, Bushka: Duam kohë për raportin. Alibeaj: Mos nxirrni sebepe

Dashnor Sula shpërndan "paund" në Kuvend, i lë ca para edhe Ramës tek vendi

Autor i 4 vjedhjeve në banesa dhe biznese, vihet në pranga 35-vjeçari në Tiranë

Aksident me vdekje në Korçë, zetori përplas motorin, dy persona të vdekur

PD kërkon përballje me Nanon:Trego ç’bisedove me Lamin për Martinajn. Naço:S’e lejon sekreti hetimor

“Ekstradoni kriminelët nga Dubai”, Noka shtron kërkesën. Naço: Na jep informacione nëse ke

Noka kërkon llogari për Martinajn, Kuko: Jam këtu për tjetër gjë, Deputeti:Po thërrasim Kulturën pra

Salianji: Ekstradoni kriminelët nga Dubai, këtu kërcet pushka, atje hapet shmapanja. Kuko:I takon MD

Salianji: Në Shqipëri kërcet pushka, në Dubai hapet shampanjë! Krerët e grupeve kriminale të lirë

Ka shkuar mirë? Rama del i qeshur nga "Vila 30", i hedh dorën në qafë Kurtit

E PAPRITUR! Rama zhvillon takim 'kokë më kokë' me Kurtin në Tiranë

'RING'/ Kontrabandë nga Libia në Durrës, sekuestrohen 2275 ton naftë, arrestohen 4 persona

Marrëveshja Shqipëri-Emirate të Bashkuara, Alibeaj: Kush kryen krime është në Dubai

Shqiptarët me gomone drejt Anglisë, Ministria e Brendshme: Nuk është fenomen i panjohur

Noka kërkon 'llogari' për zhdukjen e Martinajn: A ka informacion Qeveria? Thonë e gjeti hasmi

Bushka- Alibeajt: Ti je anatemuar në publik. Deputeti: Po e di, merr masë nëse shkela etikën

Çantën e mbushur me detonatorë e C4, arrestohet sa zbret nga urbani 44-vjeçari në Shijak

'Po u thonë diçka politikës shqiptare'/ Alibeaj: Çunat e Londrës vijnë në Bllok me makina angleze

Shqiptarët drejt Britanisë, Alibeaj: Largohen për të qëndruar në shtëpi bari, sa të rinj janë atje?

'Ligjet'/ Memorandumi Shqipëri-Britani e Madhe për emigracionin, Sula: Pse u miratua me urgjencë?

'Territorialja'/ PS kundërshton propozimin e PD, Balla: I qëndrojmë ndarjes aktuale me 61 Bashki

Balla: Bashkëpuntorët e sigurimit të shtetit sillen sikur nuk u ka hyrë asgjë në këmbë

'Të hetohet Berisha', Balla: Dua përgjigje nga SPAK, PS qëndron ndarjes aktuale të Bashkive

Xhixho përplaset me kryebashkiakun Suli për shkollën "Ibrahim Basha": Pse s'është ndërtuar?

Transportonte 17 emigrantë të paligjshëm, arrestohet 35-vjeçari në Qafë-Botë

Hajdari: Të dalim në protesta, një grup njerëzish me në krye Ramën po uzurpojnë pushtetet

Përkujtimohet Azem Hajdari,djemtë i shkojnë me nuset për dore,Rudina merr të bijën, s'mungon Berisha

Veliaj s'përmbahet përballë gjimnazistëve/ Tregon idenë e tij për një shkollë të mirë: Si hotel

24 vite nga vrasja e Hajdarit/ Berisha: Hyri në histori, për 3 ditë rrëzoi regjimin

Shqiptarët dynden drejt Britanisë, ambasadori: Pasurimi i shpejtë ju çon drejt drogës

Deputetja i kthehet keq ish-zv.kryeministrit: Ahmetaj po deshe ta liroj vendin ta drejtosh

Sulmi ndaj sistemeve/ Salianji dhe Noka kërkesë AKSHI-t: Pse nuk u garantua siguria?

Arsimimi në Shqipëri, Yuri Kim: Faktor kyç, ndikon në përparimin tuaj

'Fëmijët kanë mundësi të punësohen'/ Rama: 11-vjeçarja në Shenavlash mbante shtëpinë me para

Abetarja e unifikuar/ Rama: Maqedonia parimisht dakord, diskutuam me Malin e Zi dhe Serbinë

Dëgjohet muzikë në Kongres, Rama: Jetojnë me ‘radio’ në xhep, njëri më tha është zilja e gruas

Kongresi, Rama: Kërcënimi ndaj gjuhës është i madh, do diskutojmë futjen e saj në çdo nivel arsimi

Rama mbledh Kongresin e Arsimit, Yuri Kim ende përgjumshëm

Dita e parë e shkollës, Rama këshillon të vegjëlit: Bëni qef dhe punë

Shtëpinë e kishte kthyer në “dyqan”, arrestohet i riu në Fier, e spiunuan për "Zastava"

Hakerat e Iranit futen në sistemin e kamerave të kufijve shqiptarë! Publikojnë videon

Sulmi kibernetik, radhë të gjata në doganën e Bllatës

Probleme me sistemin TIMS në Kapshticë, po punohet me regjistra

Berisha: Rama firmos kontratat korruptive! Rrugën Korçë-Kolonjë e mori në dorë një ish-deputet i PS