LIVE UPDATES

beatrix ramosaj

Art&Argëtim 1 Shkurt 2022, 11:22

Për kë e ka? Donaldi: Nusen e kam jashtë

TIRANË- Djemtë e shtëpisë së Big Brother VIP,  kanë rrëfyer historitë e tyre të dashurisë. Donaldi Veshaj, aktori u humorit teksa ishte me Ilirin në oborr,...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV