LIVE UPDATES

ditelindja

Art&Argëtim 14 Prill 2021, 09:44

S’do ta besoni sa qirinj fik sot Dafina Zeqiri

TIRANË– Një nga këngtaret më jetëgjata në botën e shoëbizit, Dafina Zequiri ka festuar ditën e sotme ditëlindjen e 32-të.Nuk kanë vonuar shumë minuta pas m...

Sport 11 Tetor 2020, 09:08

Edi Reja feston 75-vjetorin ne Kazakistan

KAZAKISTAN – Edoardo Reja një ditë më parë ka festuar në Kazakistan datëlindjen e tij të 75-të. Mjaft i rezervuar ka qenë trajneri italian edhe në këtë da...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV