LIVE UPDATES

liburn aliu

Politike 10 Prill 2021, 21:12

TIRANË- Aktivistë nga Vetëvendosja kanë mbërritur sot në Shqipëri së bashku me Ministrin Liburn Aliu për të filluar fushatën elektorale të kandidatëve për ...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV