LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Aktorja Jennifer Coolidge zbulon se ka fjetur me 200 njerëz pas filmit ‘American Pie’

Aktorja Jennifer Coolidge ka zbuluar se ka fjetur me 200 njerëz pas filmit ‘American Pie’. Ajo tha se kjo gjë kishte një ndikim të madh në jetën e saj.

5 Gusht 2022, 15:40 Nga s.s
Aktorja Jennifer Coolidge zbulon se ka fjetur me 200 njerëz pas filmit
Jennifer Coolidge

SHBA- E njohur për rolin e saj në filmin American Pie të vitit 1999 si "Mama e Stiflerit", aktorja Jennifer Coolidge është rikthyer përmes serialit të Netflix, "White Lotus". Aktorja amerikane pranoi se roli i saj në komedinë adoleshente "American Pie" kishte një ndikim të madh në jetën e saj, raporton protothema.gr.

Aktorja pretendoi se kishte fjetur me 200 persona falë rolit të saj si "mami i Stifler". “Ka pasur shumë gjëra pozitive nga ky rol. Ishin 200 njerëz me të cilët nuk do të flija nëse nuk do të isha në film”, tha ajo për revistën Variety. Aktorja shtoi se vëmendja që mori nga filmi u shtri edhe në anën profesionale, pasi u hapën dyer të mbyllura deri atëherë. “Njerëzit që kurrë nuk prisja të më njihnin po bënin oferta pune”, tha ai.

Në film ajo luan nënën e një prej protagonistëve, “Stifler”, e cila përpiqet të joshë një shok klase dhe ia del mbanë. Fjala e saj legjendare në film, "I like my man like my whisky, 18 years old", si dhe përkufizimi i fjalës MILF (Mami do të doja të F**k), i dëgjuar për herë të parë në "American Pie", janë bërë shumë të famshme në mbarë botën ku përdoren nga plot njerëz edhe si funny.

Hiti i komedisë i vitit 1999 fitoi më shumë se 235 milionë dollarë në mbarë botën, sipas Box Office. “Dhjetë vite të jetës sime në audicion, asnjëra prej tyre nuk më ndihmoi të gjeja punën e cila i referohet 'White Lotus'. Frika zhduket kur jeni mësuar të humbisni. Ka një liri për të”, tha Coolidge për Variety. Së fundmi, aktorja theksoi se pas disa dekadash refuzimi, arriti të bëhej e patrembur, duke pasur parasysh se nuk kishte asgjë për të humbur.

jennifer coolidge

Sondazh

Poll

Balla 'lëshon gojën' në Kuvend: Ti Sali, kësaj pjese do vazhdosh t'ja hash gjithmonë...

Balla 'lëshon gojën' në Kuvend: Ti Sali, kësaj pjese do vazhdosh t'ja hash gjithmonë...

Manja-Berishës: Ti do shkosh para meje përballë drejtësisë, mezi pres....

Basha rikthehet në Kuvend, momenti kur flet me dy deputetët e PD që ishin kundër ...

Berisha sulmon Ulsi Manjën: Vendin e ke te Gjushi, je kriminel elektoral

Drafti Ramës për asosacionin, Berisha: Rama shpalosi veten si vasal i Vuçiç

Rrezikon Albin Kurti të shpallet non grata nga SHBA-të? Rama: Nuk i hy këtyre gjërave...

Rama per dialogun Kosove Serbi: Situata po behet alarmante

Basha: PD nuk e drejton Berisha, është përjashtuar

Basha: Nuk jam takuar asnjëherë me Taulant Ballën spekulime

Fillimisht e mohon, pastaj flet për dhunën,Basha për OFENDIMET e mbështetësve të tij: S'i kam parë..

Zgjedhjet në PD/ Bardhi i kthehet Alibeajt: S'jam emocional, qëndrimi im është parimor

Salianji: Opozita do të duhet të ribëhet

A do e mbështesë Bashën për kryetar, përgjigjet Alibeaj

Tensionet në mbledhjen e PD, Alibeaj: Asnjë nga anëtarët e kryesisë nuk ka qenë në presion.

'Duhet t'i lëvizim makinat'/ Numërimi i votave, kryetari i KAS: Do ndërpresim seancën

Pallati qe “fundosi” kryebashkiakun Dako

Arrestimi i Dakos, Berisha: Gjushi shkoi si ai në vresht për kokë të Tahirit, e meriton plotësisht..

Arrestimi i Dakos, Balla: Rama ishte i qartë

Votimi në burgun e Rrogozhinës, Berisha sulmon Rusmalin: Kriminel elektoral, ëndërron të bëhet ....

Arrestimi i Dakos, Ibrahimaj refuzon të flasë: Nuk shprehemi për çështjet e drejtësisë

Vendim i Këshillit të Ministrave: Shfuqizohet bordi i transparencës për çmimin e karburanteve

Rënia euros Ibrahimaj Deri në mars të vitit të ardhshëm,eskportuesit nuk do paguajnë tatim mbi fitim

“Dhunë, kërcënime dhe sharje”, kurthi që iu ngrit deputetëve nga mbështetësit e Bashës

'Nuk është e lehtë...'/ Arrestimi i Vangjush Dakos, reagon për herë të parë Rama: Deri dje krah....

Arrestimi Dakos/ Drejtoria e Policisë merr masa, mbulon godinën

Vihet në pranga 31-vjeçari, sekuestrohen 3 biçikleta të dyshuara të vjedhura prej tij dhe...

“A jeni në vete? Po jo ore tani” Silva Bino acarohet nga prania e gazetarëve pasi dëshmoi në SPAK

Silva Bino 1 orë në SPAK: Kisha një punë, s’kam asgjë për të thën

'Kadastra është portreti i turpit tonë'/ Rama: Dyert e saj do t'i mbyllim, brenda muajit....

"Deputeti nuk mban përgjegjësi për atë që thotë” Basha: Nevojitet ligj i duhur për referendumet

dosja sot 5 qershor

“Në spitalin e Lushnjës bëhen vetëm synetlliqe”, Korreshi: Daja im do të bënte operacion tëmthin…

Balla 'ngacmon' Berishën: Humbe Tropojën, po të dilja ashtu në Librazhd, s'do vija më këtu...

Tensionet në veri të Kosovës/ Berisha: Padroni i Vuçiçit në Tiranë po nxit luftën!

Berisha thirrje për protesta: Jam i bindur se shqiptarët do ngrihen, nuk ka rrugë tjetër

Arrestimi i sekretares së 'MSH', Braçe opozitës: Të fundit që duhet të flasin për korrupsion.

Kuvendi nis me PËRPLASJE/ Bardhi: Manastirliu të dorëhiqet. Braçe i lë fjalën Sulës.

E kishte parkuar poshtë pallatit në Shëngjin/ I thyhen xhamat makinës anëtares së këshillit Bashkiak

Dash Sula: Zoti ju dhentë mend. Keni krijuar grup parlamentar ne burg

Gazment Bardhi pyet Ramën: Pse Vangjush Dako po hyn e del shumë shpesh nga SPAK?

Aksident tek Zogu i Zi në Tiranë, një i plagosur

Ku e dinte?Arrestimi i sekretares së Ministrisë së Shëndetësisë,Rama: Si mund të ndodhë? Na vë në...

'Bashkëshortja e tij ka kriza shëndetësore'/ Avokati: Plotësoi 5 kushte për t'u liruar

'Është dita e fundit e durimit...'/ Lirimi i Tahirit, Berisha: U bë me urdhër nga Rama

Kallëzimet për zgjedhjet vendore, Flamur Noka 1 orë në SPAK: Do më shihni më shpesh këtu

'Nesër publikojmë provat'/ Berisha KQZ-së:Dorëzoni dokumentet për farsën zgjedhore, Rama po i pengon

Basha: Nuk jam bërë pishman për përjashtimin e Berishës.

Aksidenti i rëndë në Ksamil/ Motori me dy persona përplaset me makinën,

"Vjen erë e peshkut të para një jave", Basha për kompetencat e presidentit

Shkojnë t’iu shembin banesën në Vlorë, Policia i tërheq zvarre