LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Dashuri e re! Brad Pitt e Emily Ratajkowski kapen mat në Nju Jork, dyshja lënë pas historitë e vjetra

Brad Pitt, 58 vjeç dhe Emily Ratajkowski, 31 ndoshta janë në fillimet e tyre dhe është herët për të folur për një dashuri të madhe. Nga ana e të dyve ka rezervë maksimale.

20 Gusht 2022, 15:06 Nga F.M
Dashuri e re! Brad Pitt e Emily Ratajkowski kapen mat në Nju Jork, dyshja
Brad Pitt dhe Emily Ratajkowski

SHBA- Shkëndija mes Brad Pitt dhe Emily Ratajkowski, të paktën sipas thashethemeve të raportuara nga revistat amerikane. Çifti është parë disa herë duke ecur dorë për dore nëpër rrugët e Nju Jorkut dhe duke u larguar nga një restorant pas një darke që kanë konsumuar të dy. 

Të dy kanë dalë nga lidhje shumë të gjata, aktori me Angelina Jolie e modelja sapo u nda nga Sebastian Bear-Mçlard

Brad Pitt, 58 vjeç dhe Emily Ratajkowski, 31 ndoshta janë në fillimet e tyre dhe është herët për të folur për një dashuri të madhe. Nga ana e të dyve ka rezervë maksimale.

Lajmi për flirtin me Brad Pitt vjen vetëm disa javë pas ndarjes së Emily Ratajkoëski nga bashkëshorti i saj Sebastian Bear-Mçlard. Ata u martuan në shkurt të vitit 2018 dhe në vitin 2021 patën një djalë, Sylvester. Ata dukeshin si një çift i qetë, më pas, si rrufe në qiell, erdhi lajmi për ndarjen e shkaktuar, me sa duket, nga tradhtitë seriale të regjisorit.

Brad Pitt ka qenë zyrtarisht single prej kohësh Fundi i martesës së tij me Angelina Jolie daton në vitin 2019, por lufta mes ish-bashkëshortëve është ende në vazhdim. Kapitulli i fundit në grindjen familjare është lajmi, i raportuar nga shtypi amerikan, se aktorja dyshohet se ka paditur FBI-në për dështimin në arrestimin e ish-burrit të saj pas një raporti sulmi në vitin 2016. Ky episod do të pasohej nga të tjera të ngjashme, të cilat më pas do ta shtynin Anxhelinën të kërkonte divorcin.

Do të jetë një dashuri e madhe apo një flirt kalimtar, ai mes Brad Pitt dhe Emily Ratajkowski? Është ende herët për të thënë, por vëmendja është e gjitha për ta…. 

brad pitt emily ratajkowski

Sondazh

Poll

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni

Newsroom/ Karabolli: Shqipëria do kohë të përshtatet me TikTok, e provuan edhe gazetarët, s’ia dolën

Newsroom 9 |Tik-Tok Kultura, platformë krijimi apo dizinformimi?

Shoqata e Biznesit: Rënia e euros po na falimenton, BSH po fsheh atë që po ndodh!

Vasili në SPAK/ Meta: Asnjë shqetësim me drejtësinë, por afera e inceneratorëve

'Jemi pro protestave'/ Takoi Berishën, Meta: Do bashkëpunojmë për sezonin e ardhshëm parlamentar

Proteste per guroren

Tragjedi në Gramsh! Mbyten në Liqenin e Banjës, polumbarët nxjerrin trupat e babait dhe 2 djemve

“Rama ik” thirrje ne Rogozhine

Veliaj shthur gojën për kandidatin e Rrogozhinës: Ik o bixhozxhi, për sumën tate paske lekë!

VIDEO/ Veliaj shthur gojën për kandidatin e Rrogozhinës: Ik o bixhozxhi, për sumën tate paske lekë!

Newsroom 8 | MJEKU: EDHE UNË BËRA THIRRJE TË FIKEJ TV

Newsroom 8 | FJONA ÇELA: MEDIAT OPOZITARE U DISKRIMINUAN