LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Fati do i buzëqeshë kësaj shenje në planin financiar! Beqarët do gjejnë 'të duhurin', horoskopi i së premtes

Horoskopi, 29 shtator 2023

29 Shtator 2023, 07:31 Nga A.B
Fati do i buzëqeshë kësaj shenje në planin financiar!
Horoskopi

Dashi

Edhe pse do jeni ne një lidhje, do ndiheni shume te vetmuar gjate kësaj dite. Partneri do jete i angazhuar me pune dhe nuk do iu kushtoje aspak vëmendje. Beqaret do kenë një dite te mbushur me te papritura dhe me shume gjasa jeta do iu marre një tjetër drejtim. Ne planin financiar do tregoheni shume te kujdesshëm dhe nuk do bëni asnjë investim pa qene te sigurte.

Demi

Dite e qëndrueshme dhe pa asnjë problem kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do ia kaloni mjaft mire pranë partnerit dhe mund te mendoni edhe për një bashkëjetesë. Beqaret do jene kërkues dhe nuk do vendosin te krijojnë një lidhje. Ne planin financiar do keni probleme te cilat me zor do i zgjidhni. Flisni me ndonjë mik qe është specialist i fushës.

Binjaket

Do jeni shume posesive gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift dhe nga momenti ne moment mund te lindin mosmarrëveshje me partnerin. Nëse i kuptoni gabimet qe keni bere mos ngurroni te kërkoni falje. Beqaret do kenë shume takime sot, por vetëm ai qe do zhvillohet ne orët e mesditës do jete i përshtatshëm. Ne planin financiar çdo gjë do shkoje me se miri.

Gaforrja

Ka rrezik qe jeta juaj ne çift te jete shume e trazuar sot. Do keni debate te zjarrta me atë qe keni ne krah dhe atmosfera do jete delikate. Kujdes me ato qe do thoni. Beqaret do fillojnë romanca dashurie pa qene te sigurte se personi është i përshtatshëm aq sa duhet për ta. Financat do jene te mbrojtura nga yjet kështu qe ne këtë sektor nuk do keni për çfarë te shqetësoheni.

Luani

Ne përgjithësi klima ne sektorin e dashurisë do jete e ngrohte gjate kësaj dite. Veten ata qe kane pasur zënka te forta nuk do rimarrin dot veten aq lehte. Beqaret duhet te mendohen mire para se te pranojnë propozimin e dikujt sepse jo te gjithë janë ashtu si duken. Ne planin financiar duhet sa me shpejt te ulni shpenzimet ne mënyrë qe edhe buxheti te përmirësohet.

Virgjeresha

Ata qe janë ne një lidhje duhet te mos e teprojnë me xhelozinë gjate kësaj dite sepse një shkëndije e vogël dhe atmosfera mundte shpërthejë keq. Beqaret do joshen shume nga fryti i ndaluar dhe kjo mund t’i çoje drejt dëshpërimit te madh. Me mire prisni edhe pak kohe për personin qe do iu përshtatet me tepër. Fati do iu buzëqeshë ne planin financiar, mos u shqetësoni aspak.

Peshorja

Do e lini pas dore sot jetën tuaj ne çift sepse do jeni te mbushur me angazhime familjare dhe profesionale. Për te mos pasur debate me partnerin, do bënit mire t’ia sqaronit atij situatën. Beqaret do mbeten serish vetëm edhe pse takimet nuk do mungojnë. Financat do jene shume te turbullta, Me mire tregohuni pak te matur me investimet apo transaksionet.

Akrepi

Marrëdhënia juaj me partnerin do jete shume e mire gjate kësaj dite. Nuk do mungojnë as momentet e lumtura dhe te mbushura me emocione. Beqaret nga ana tjetër duhet t’i bëjnë sytë katër dhe te përfitojnë kur te jene neper ambiente me persona te rinj. Ne planin financiar çdo gjë duhet te llogaritet mire sepse problemet e mëdha mund te lindin sa hap e mbyll sytë.

Shigjetari

Nen ndikimin e Venusit ka shume mundësi qe lidhja juaj sentimentale te kthehet ne një miqësi te mire. Edhe pse ne fillim do iu duket e vështirë për ta pranuar do e shihni se ishte vendimi me i mire i mundshëm. Për beqaret nuk do ketë te reja kështu qe ata do vazhdojnë te jene vetëm. Mos hezitoni te merrni hua sot për te realizuar projektet qe kishit ne mendje sepse buxhetin do e keni te dobët.

Bricjapi

Se bashku me partnerin tuaj sot do kaloni momente shume te këndshme dhe do e keni me te lehte te flisni edhe për tema delikate. Do i kuptoni me mire interesat e njeri-tjetrit dhe do mundoheni t’i realizoni ato. Beqaret do jene edhe me kërkues se me pare dhe do e kenë te vështirë te vendosin. Saturni mund t’iu sjelle probleme financiare. Mos hidhni hapa te pamenduara mire.

Ujori

Fale ambientit te mire yjor ju do bashkëpunoni me tepër me atë qe keni ne krah dhe do e përforconi lidhjen tuaj. Imagjinata do jete me e zhvilluar dhe do përjetoni emocione te reja. Pjesa me e madhe e beqareve nuk do kenë fat ne dashuri. Beni edhe pak durim. As me financat punët nuk do i keni mire. Mos u dëshpëroni por merrni masa qe buxheti mos përkeqësohet me tepër.

Peshqit

Do ndodhin gjera shume te veçanta gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift kështu qe duhet te përgatiteni për kënaqësi pa fund. Momentet e lumtura do jene te njëpasnjëshme. Edhe beqaret do kenë ndryshime drastike ne jetën e tyre. Ne planin financiar do iu duhet te merrni masa shume strikte ne mënyrë qe ta stabilizoni situatën. Tani për tani ky sektor do jete i paqëndrueshëm.

horoskopi ditor

Sondazh

Poll

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

"Injoranca nuk është argument" Nuk i pëlqeu pyetja, Rama prek në faqe gazetaren Ambrozia Meta

Del VIDEOJA, Elia godet Princ Lekën: Familja ime të ka mbajtur me bukë

VIDEO/ Noka i jep Spiropalit pankartën, Ministrja ofrohet ta mbaj para fytyrës

Publikohen pamjet nga brenda bazës ajrore të Kuçovës, Komandanti: E gatshme për stërvitjen e trupave

Tempulli 2/ Me kanabis gati për shitje dhe shuma parash, arrestohen 4 të rinj në Tiranë

Dalin pamjet nga kasollja ku u vra 50-vjeçari në Durrës

Kontrabandonin ilaçe dhe telefona, arrestohen dy persona në Tiranë, sekuestrohen 47 iPhone

I vunë flakën eskavatorit me vlerë 150 mijë euro, arrestohen 2 autorët e ngjarjes

Reshjet e shiut dhe borës në vend, policia: Moderoni shpejtësinë e mos kryeni parakalime të gabuara

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

'Dokumentar horror'/ Berisha publikon pamjet: Do ju paraqes terrorin që Bajrajt ushtruan më 14 maj

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni