LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Dashuria do të trokasë në derën tuaj! Në punë do të duhet më shumë qetësi, horoskopi sot

26 Shtator 2023, 14:30 Nga f.i.
Dashuria do të trokasë në derën tuaj! Në punë do
foto ilustruese

Dashi
Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill
Të mërkurën dashuria mund të ngrihet edhe falë favorit të hënës, e cila pushon së qeni e kundërt. Në punë është Jupiteri i cili të jep një dorë të mirë dhe do t'ju lejojë të realizoni një projekt të rëndësishëm. Pak nga pak gjithçka bëhet më mirë.

Demi
Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj
Të mërkurën ka shumë konfuzion në dashuri që duhet menaxhuar sa më mirë. Në planin profesional na duhet më shumë qetësi, kohët e fundit çdo gjë e keni përballuar me shumë agjitacion.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor
Të mërkurën këtë muaj dashuria do të trokasë në derën tuaj ndaj bëhuni gati. Në punë, përpara se të bëni zgjedhje të rëndësishme, bisedoni me dikë që keni besim. Vetëm kështu do të mund të merrni vendime të rëndësishme. Do ta shihni që në fund nuk do të pendoheni.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik
Të mërkurën mos u nervozoni në dashuri, përpiquni të jeni pak racional. Në punë, me qetësi do të arrini të vazhdoni të gjitha projektet që janë ende pezull. Nga ana tjetër, do të shihni që pak nga pak gjithçka do të përmirësohet. Me pak fjalë, mos u zemëroni nëse diçka nuk ju shkon ashtu siç dëshironi.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht
Tē mërkurën hëna është përballë kështu që mund të ketë pengesa të vogla në dashuri. Në punë, faza e rikuperimit do të mbërrijë në fund të muajit.

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator
Të mërkurën nëse jeni në çift me dikë nga Akrepi, pasioni në këtë ditë do të jetë nga çatia. Në punë, filloni të bëni plane për të ardhmen. Vetëm në këtë mënyrë do të mund të arrini gjëra të mëdha. Do të shihni që së shpejti gjithçka do të jetë mirë.

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor
Të mërkurën në dashuri ka nevojë për më shumë butësi, ndaj mos jini shumë mendjemprehtë, por lëreni veten. Në punë, kushtojini vëmendje daljeve të parave dhe përpiquni të gjeni ekuilibrin e duhur.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor
Të mërkurën hëna ju mbështet kështu që kushtet për dashurinë janë shumë të mira, tani ju takon ju të bëni lëvizjen e parë. Në punë ka nevojë për të rizbuluar pak gëzim për të bërë.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor
Të mërkurën dashuria kthehet për t'ju dhënë emocione të forta dhe në punë qielli ju mbështet dhe do ju lejojë të filloni projekte të reja të suksesshme. Do të shihni që së shpejti gjithçka do të jetë mirë. Do të jetë mirë të merrni një kënaqësi të madhe në sektorin tuaj.

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar
Të mërkurën dashuria po ecën me not, por ki kujdes që të mos biesh përsëri në të njëjtat gabime të së shkuarës. Në punë, kthesa e vërtetë do të vijë nga viti i ardhshëm, tani për tani duhet të jemi të durueshëm. Ndërkohë, bëni përpjekje dhe do të shihni që do të filloni të bini në sy dhe të njiheni.

Ujori
Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt
Të mërkurën Afërdita do të bëhet sërish e favorshme dhe do të sjellë pak qetësi në jetën tuaj të dashurisë. Në punë keni dëshirë të ndryshoni dhe të filloni diçka të re.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars
Të mërkurën në dashuri do të arrini shumë shpejt të kapërceni një krizë të vogël të përjetuar në këto ditë të fundit. Në punë jeni pak në ankth për disa projekte të reja por duhet t'i përjetoni gjërat me më shumë qetësi.

horoskopi

Sondazh

Poll

"E ardhmja nuk mund të mbrohet nga arma", Rama: Ka ardhur koha të ndërtojmë një NATO të arsimit

"E ardhmja nuk mund të mbrohet nga arma", Rama: Ka ardhur koha të ndërtojmë një NATO të arsimit

"Pyes veten kush je"/ Bardhi replikon me Spiropalin: Mos je gjë motra e Olsi Ramës

Rezoluta anti-korrupsion, Çuçi: Ka rënë korrupsioni, 95 % e shërbimeve kryhen nga telefoni

"Vënia në kontroll e SPAK, fantazi"/ Rama i kthehet Opozitës: Po treteni tek 'Rrugica e Shpresës'

Rama mban fjalën në seancë plenare, deputetët godasin tavolinat

"Keni ende shumë për të parë"/ Rama: Korrupsioni në Shqipëri vazhdon

Rezoluta e PS-së në Kuvend/ Rama: Jemi në luftë me korrupsionin prej 10 vjetësh

Argita Malltezi: Ndërrimi i destinacionit të Kompleksit Partizani u bë nga Rama

"Kryedemokrati dhe Malltezi të arrestuar politik", Argita: SPAK ka kaluar nga një akuzë në tjetrën

Paralajmërimi i Argita Mallatezit: Do të përfshihem në politikë nëse është e nevojshme

Pjesmarrja e Berishës në Kuvend u refuzua/ Gjokutaj: Veprim skandaloz i SPAK

Gjyqi ndaj Berishës, Mëngjesi: Është përdorur standard i dyfishtë

Lapsusi me datën/ Rama njofton samitin e madh me komunitetin Europian

“Keni fituar më shumë zgjedhje se unë”/ Cameron batuta me Ramën

"Emigracioni është problem," Cameron i prerë: Partneritet dhe në luftën kundër krimit të organizuar

Emigracioni/ Rama me Cameron: Operacionet do të vazhdojnë, gadishmëria jonë është maksimale

“Anglia më e pranishme në vendin tonë”, Rama: Projekt strategjik për hekurudhën Durrës-Prishtinë

Rama: Me Cameron kemi biseduar për marrëdhëniet bilaterale

Nis fuqishëm protesta para Bashkisë Tiranë, qytetarët hedhin molotov para godinës

Të pranishëm në protestë, akti fisnik i qytetarëve, u japin ujë efektivëve të policisë

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

"Injoranca nuk është argument" Nuk i pëlqeu pyetja, Rama prek në faqe gazetaren Ambrozia Meta

Del VIDEOJA, Elia godet Princ Lekën: Familja ime të ka mbajtur me bukë

VIDEO/ Noka i jep Spiropalit pankartën, Ministrja ofrohet ta mbaj para fytyrës

Publikohen pamjet nga brenda bazës ajrore të Kuçovës, Komandanti: E gatshme për stërvitjen e trupave

Tempulli 2/ Me kanabis gati për shitje dhe shuma parash, arrestohen 4 të rinj në Tiranë

Dalin pamjet nga kasollja ku u vra 50-vjeçari në Durrës

Kontrabandonin ilaçe dhe telefona, arrestohen dy persona në Tiranë, sekuestrohen 47 iPhone

I vunë flakën eskavatorit me vlerë 150 mijë euro, arrestohen 2 autorët e ngjarjes

Reshjet e shiut dhe borës në vend, policia: Moderoni shpejtësinë e mos kryeni parakalime të gabuara

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

'Dokumentar horror'/ Berisha publikon pamjet: Do ju paraqes terrorin që Bajrajt ushtruan më 14 maj

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES