LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Fejohet Cher? 76-vjeçarja poston foton me unazën e diamantit, falenderon partnerin 36-vjeçar

Duket se çifti mund të jenë duke i çuar gjërat një hap më tej.

26 Dhjetor 2022, 11:28 Nga a.b\
Fejohet Cher? 76-vjeçarja poston foton me unazën e diamantit,
Cher

SHBA- Cher ka nxitur spekulimet se ajo është fejuar me të dashurin e saj 36-vjeçar pasi postoi një foto me një unazë diamanti në ditën e Krishtlindjes. 76-vjeçarja konfirmoi romancën e saj me ekzekutivin e muzikës Alexander Edwards në nëntor, duke postuar një foto të tij të shoqëruar nga një emoji me zemër të kuqe.

Por tani duket se ata mund të jenë duke i çuar gjërat një hap më tej.

Cher postoi një imazh të një unaze më 25 dhjetor, duke shkruar krahas fotos: "Nuk ka fjalë, ALEXANDER, AE".

Teksa urimet vërshuan, disa nga fansat e saj nuk e kishin plotësisht të qartë për kuptimin e fotos.

Njëri tha: "Prit prit prit prit uppp!! A eshte unaze diamanti???? 

Cher është martuar dy herë. Burri i saj i parë, Sonny Bono - me të cilin ajo ka një djalë, Chaz, në moshën 53-vjeçare - vdiq në vitin 1998.  Disa ditë pasi u finalizua divorci, në vitin 1975, ajo u martua me bashkëshortin e saj të dytë Gregg Allman. Djali i tyre, Elijah Blue Allman, 46 vjeç, lindi një vit më vonë, por ata u divorcuan në vitin 1978.

cher

Sondazh

Poll

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

"Injoranca nuk është argument" Nuk i pëlqeu pyetja, Rama prek në faqe gazetaren Ambrozia Meta

Del VIDEOJA, Elia godet Princ Lekën: Familja ime të ka mbajtur me bukë

VIDEO/ Noka i jep Spiropalit pankartën, Ministrja ofrohet ta mbaj para fytyrës

Publikohen pamjet nga brenda bazës ajrore të Kuçovës, Komandanti: E gatshme për stërvitjen e trupave

Tempulli 2/ Me kanabis gati për shitje dhe shuma parash, arrestohen 4 të rinj në Tiranë

Dalin pamjet nga kasollja ku u vra 50-vjeçari në Durrës

Kontrabandonin ilaçe dhe telefona, arrestohen dy persona në Tiranë, sekuestrohen 47 iPhone

I vunë flakën eskavatorit me vlerë 150 mijë euro, arrestohen 2 autorët e ngjarjes

Reshjet e shiut dhe borës në vend, policia: Moderoni shpejtësinë e mos kryeni parakalime të gabuara

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

'Dokumentar horror'/ Berisha publikon pamjet: Do ju paraqes terrorin që Bajrajt ushtruan më 14 maj

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI