LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Marrëdhënie të reja në horizont, parashikimi i Horoskopit për sot

Parashkimi i horoskopit për sot.

20 Shkurt 2024, 07:13 Nga M.B
Marrëdhënie të reja në horizont, parashikimi i Horoskopit
Foto ilustruese

Dashi

Kjo e martë nuk do të jetë aspak e favorshme për raportet ndërpersonale, e sidomos për ato në fushën e ndjenjave. Sa i takon dashurisë do të keni shumë kuriozitet dhe për rrjedhojë ndoshta mund t’iu lindë dëshira për diçka të re. Gjithsesi do të jetë inteligjenca juaj ajo që do të përmirësojë cilësinë e intensitetit në çift. Ata që janë vetëm do të duhet të zgjedhin që të mos përfshihen në një lidhje që do i stresojë. Në punë do të jeni disi të acaruar. Bëni mirë që të mos humbni qetësinë dhe të ruani përqendrim më të madh.

Demi

Kjo ditë do të jetë shumë e favorshme! Do të jetë mjaft stimuluese sa i takon dashurisë. Në raportin në çift pritet të ketë të reja të rëndësishme, ndonëse mund të bëhet fjalë për detaje të vogla. Pritet që të ketë dhurata të paparashikuara. Për ata që janë vetëm priten të reja interesante. Sa i takon punës, në sajë të kuriozitetit tuaj do të keni mundësi për të mësuar diçka të re, por që do ju vlejë shumë.


Binjakët

Ju të lindurve të kësaj shenje ju pret një e martë jo shumë e favorshme. Në dashuri, për të shmangur keqkuptimet, sidomos nëse raporti nuk ka shumë që ka nisur, bëni mirë të mos mbani sekrete. Ata që janë vetëm, po projektojnë nisjen e një lidhje të re, por mendohuni mirë para se të hidhni këtë hap. Në punë dita do të jetë mjaft e favorshme për të provuar eksperiencën tuaj.

Gaforrja

Kjo ditë do të jetë shoqëruar gjatë gjithë kohës nga humori i mirë. Në dashuri, parashikohen mundësi të shumta për t’u shfrytëzuar, qoftë për çiftet që janë të konsoliduar, edhe për ata më pak solid. Përfitoni nga ky moment pozitiv, pasi yjet ju mbështesin në çdo nismë tuajën. Në pumë, mos u bllokoni nga paragjykimet dhe frika e të tjerëve. Ju keni mjaft rezerva të fshehura, kështu që është momenti për ti nxjerrë në pah.

Luani

Kjo ditë fillim jave, duhet zhdukur sa më parë. Do të përballeni me ndikimin negativ të Hënës. Në dashuri, do të jetë e vështirë që të shmangni debatet. Do e keni të ndaluar që të shijoni qetësinë që ju duhet për tu çlodhur. Bëni mirë që ti kushtoni më shumë kohë mirëqenies suaj fizike dhe mendore. Ata që janë vetëm, duhet të mbajnë distancë nga lidhjet e komplikuara. Në punë, këshillohet që të mos e lini pas dore entuziazmin tuaj dhe dëshirën për të guxuar përballë situatave të reja.

Virgjëresha

Kjo e martë do të jetë e shkëlqyer në të gjitha aspektet. Do të jetë një ditë mjaft e qetë dhe tejet harmonike, sidomos në fushën sentimentale. Këshillohet që të veproni me maturi dhe do t’ia dilni të forconi lidhjen tuaj të dashurisë. Ata që janë vetëm, do të bëjnë njohje të reja, mjaft interesante. Në sferën profesionale, ndonëse do të keni një vullnet absolut, planifikojini mirë të gjitha detajet, para se t’ia dilni.

Peshorja

Kjo e martë do të nisë në mënyrën më të mirë të mundshme, për të lindurit e kësaj shenje. Në dashuri, askush nuk do ju pengojë në realizimin e programit tuaj, duke bërë që dita të kalojë në relaks të plotë. Ata që janë vetëm, do e kalojnë ditën duke u marrë me një projekt që e kanë për zemër. Parashikimi i ditës, kërkon që të jeni më të hapur ndaj miqësive të reja. Në punë, do të arrini pa sikletin më të vogël, të realizoni atë që dëshironi. Vazhdoni kështu, herët apo vonë, do të konsolidoni, atë që prisnit prej kohësh.

Akrepi

Dita do të nisë në një mënyrë jo shumë pozitive. Në dashuri, kjo ditë nuk do të jetë në ritmet e duhura. Ajo që këshillohet për ju është që të mos tregoheni shumë kokëfortë. Ata që janë vetëm, do të kenë mundësi për një njohje të re, e cila do i bëjë që të ndihen të vlerësuar. Në punë, mundohuni që të ruani qetësinë dhe jini korrekt me kolegët tuaj. Duhet të gjeni dëshirën për të bashkëpunuar në ekip.

Shigjetari

Kjo ditë do të jetë mjaft eksituese, sidomos sa i takon dashurisë. Në raportin në çift, bëni mirë që të sqaroni çfarë ju shqetëson. Në të kundërt, rrezikoni që raporti me partnerin/en, të shoqërohet me grindje pa fund. Kush është vetëm, do të ketë takime me njerëz të rinj. Sa i takon punës, kjo do të jetë një ditë plotë energji dhe përqendrim. Do t’u tregoni eprorëve se jeni të vlefshëm dhe do të vlerësoheni pa masë.

Bricjapi

Një ditë aspak e keqe kjo e martë! Në dashuri, yjet do të stimulojnë emocione të forta. Tregohuni të arsyeshëm me personin që doni dhe lidhja do të jetë më se e mirë.

Ata që janë vetëm, do të dinë si të joshin dikë që e kanë për zemër. Në punë, do të përfshiheni nga situata që do ju mbajnë tejet të angazhuar. Mos u dorëzoni, inteligjenca juaj krijuese do ju çojë drejt suksesit të sigurtë.

Ujori

Ju pret një ditë e mbushur me pasiguri. Në fushën e ndjenjave, yjet favorizojnë realizimin e disa dëshirave tuaja. Në disa momente të ditës do të shoqëroheni nga një ndjesi e mirë mirëqenie, ku do të përfshihet edhe partneri/ja juaj. Ata që janë vetëm, duhet të reflektojnë mirë rreth një personi gjatë kësaj të marte. Sakaq në punë, mundohuni të tregoni siguri të tepruar. Yjet këshillojnë më shumë kujdes nga pikëpamja profesionale.

Peshqit

Kjo ditë e javës, do të jetë mjaft e mbarë për të lindurit e kësaj shenje. Sa i takon dashurisë, yjet do ju ndihmojnë në realizimin e ëndrrave tuaja. Jeta në çift do të jetë shumë e zjarrtë dhe në disa momente edhe speciale, ku do të keni nevojë për emocione dhe sfida të reja, shumë prej të cilave kanë të bëjnë me të ardhmen tuaj bashkë. Nëse jeni vetëm, bëni kujdes të mos e teproni në bisedat me të tjerët. Duke bërë një vetëanalizë, do të arrini në përfundimet që dëshironi. Në punë parashikohet sukses, sidomos nëse keni një aktivitet tuajin. Pritet të ketë të ardhura shtesë, ose një reduktim i daljes së parave.

parashikimi i horoskopit

Sondazh

Poll

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

"Injoranca nuk është argument" Nuk i pëlqeu pyetja, Rama prek në faqe gazetaren Ambrozia Meta

Del VIDEOJA, Elia godet Princ Lekën: Familja ime të ka mbajtur me bukë

VIDEO/ Noka i jep Spiropalit pankartën, Ministrja ofrohet ta mbaj para fytyrës

Publikohen pamjet nga brenda bazës ajrore të Kuçovës, Komandanti: E gatshme për stërvitjen e trupave

Tempulli 2/ Me kanabis gati për shitje dhe shuma parash, arrestohen 4 të rinj në Tiranë

Dalin pamjet nga kasollja ku u vra 50-vjeçari në Durrës

Kontrabandonin ilaçe dhe telefona, arrestohen dy persona në Tiranë, sekuestrohen 47 iPhone

I vunë flakën eskavatorit me vlerë 150 mijë euro, arrestohen 2 autorët e ngjarjes

Reshjet e shiut dhe borës në vend, policia: Moderoni shpejtësinë e mos kryeni parakalime të gabuara

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

'Dokumentar horror'/ Berisha publikon pamjet: Do ju paraqes terrorin që Bajrajt ushtruan më 14 maj

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni