LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Shpirtin binjak e keni afër! Koha të përfitoni nga projektet, horoskopi ditor

Dosja.al ju sjell parashikimin e horoskopit për ditën e sotme 29 qershor 2022

29 Qershor 2022, 07:01 Nga A.B
Shpirtin binjak e keni afër! Koha të përfitoni nga projektet,
Horoskopi

Dashi
Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill
Dita e mërkurë fillon paksa e ndrydhur për shkak të Hënës e cila është disonante në dashuri. Në punë ndjeheni të shkathët dhe tani mund të filloni projekte të reja. Hajde, koha është tani, duhet të përfitoni!

Demi
Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj
Nëse jeni beqar, duhet të shikoni përreth sepse shpirti juaj binjak mund të jetë afër. Nuk duhet të jeni të turpshëm. Në punë, rikonfirmime të pritshme apo ndoshta projekte të reja. Yjet në pozicion të mirë për profesionistët e lirë!

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor
Epo dashuria është on the top, qielli premton gjëra të mëdha duhet të tregoni më të mirën. Në punë, përpiquni të qëndroni të qetë dhe të mbani ekuilibër mjaft me nervozizmin dhe mos ushqeni polemikat!

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik
Lajm i mirë për dashurinë Hëna është në anën tuaj dhe edhe të enjten, ju mund të afroheni me një person të dashur. Në punë, përpiquni të prisni dhe të shihni përfitimet e para përpara se të ndërmerrni veprime.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht
Situata në dashuri do të përmirësohet sidomos në gusht, kur pasioni do të ndizet. Në punë, satisfaksione të reja po vijnë janë gjëra të mira!

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator
Në dashuri përpiquni të ruani qetësinë, të rikuperoni qetësinë e brendshëm. Kini parasysh se me një person të lindur në shenjën e Gaforres mund të bëheni më shumë. Në punë, kjo kohë është emocionuese, por të ardhurat janë të vogla në krahasim me shpenzimet që ju është dashur të përballoni!

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor
Në dashuri, përpiquni të qëndroni të qetë dhe të kujdesshëm, veçanërisht nëse ju është dashur të përballeni me probleme. Në punë, kjo nuk është dita ideale për të dalë kundra të gjithëve!

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor
Në dashuri ka disa lajme dhe nëse keni diskutuar me dikë tani duhet të sqaroheni, veçanërisht sepse Venusi nuk është më kundër. Në punë keni shumë gjëra për të bërë, por tashmë çdo dyshim, qoftë edhe i lidhur me të shkuarën, mund të largohet!

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor
Risi në dashuri, lëreni veten të shkoni tek emocionet e bukura. Në punë përpiquni të qëndroni të qetë dhe kushtojini vëmendje propozimeve që vijnë. Jupiteri është në anën tuaj, dëshironi ta ktheni jetën përmbys, për mirë!

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar
Polemika në dashuri sepse ndoshta dëshironi diçka që partneri juaj ende nuk ka dëshirë ta bëjë. Në punë, po përpiqeni ta mbani veten në këmbë, por rruga është paksa e ndërlikuar merrni kohë, gjithçka do të funksionojë!

Ujori
Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt
Në dashuri favorizohen takime të reja, lëreni veten të shkoni te emocionet dhe mos i lini pas dore. Në punë, përpiquni të vazhdoni përpara, të zgjidhni problemet!

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars
Ditë interesante për dashurinë, veçanërisht nëse keni një kohë të shkurtër që jeni takuar me një person. Përpiquni të jetoni të tashmen. Në punë ju është dashur të përballeni me ndryshime të mëdha, tani jeni shumë më të fortë dhe më të vendosur!

horoskopi ditor horoskopi

Sondazh

Poll

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni

Newsroom/ Karabolli: Shqipëria do kohë të përshtatet me TikTok, e provuan edhe gazetarët, s’ia dolën

Newsroom 9 |Tik-Tok Kultura, platformë krijimi apo dizinformimi?

Shoqata e Biznesit: Rënia e euros po na falimenton, BSH po fsheh atë që po ndodh!

Vasili në SPAK/ Meta: Asnjë shqetësim me drejtësinë, por afera e inceneratorëve

'Jemi pro protestave'/ Takoi Berishën, Meta: Do bashkëpunojmë për sezonin e ardhshëm parlamentar

Proteste per guroren

Tragjedi në Gramsh! Mbyten në Liqenin e Banjës, polumbarët nxjerrin trupat e babait dhe 2 djemve

“Rama ik” thirrje ne Rogozhine

Veliaj shthur gojën për kandidatin e Rrogozhinës: Ik o bixhozxhi, për sumën tate paske lekë!

VIDEO/ Veliaj shthur gojën për kandidatin e Rrogozhinës: Ik o bixhozxhi, për sumën tate paske lekë!

Newsroom 8 | MJEKU: EDHE UNË BËRA THIRRJE TË FIKEJ TV

Newsroom 8 | FJONA ÇELA: MEDIAT OPOZITARE U DISKRIMINUAN