LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Sot do merrni një mesazh! Dëgjojeni shefin, ai mund t’ju mësojë një ‘perlë’, horoskopi ditor

Dosja.al ju sjell parashikimin e horoskopit për 12 shenjat e zodiakut.

4 Korrik 2022, 06:54 Nga A.B

Sot do merrni një mesazh! Dëgjojeni shefin, ai mund t’ju

Dashi
Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill
Këto janë ditë paksa të vështira, por me shpirtin e duhur mund të vazhdoni dhe të përpiqeni të gjeni anën pozitive të gjërave. Në punë përpiquni të nxirrni në pah mendimet tuaja dhe mos e vendosni veten në plan të dytë.

Demi
Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj
Dashuria ndonjëherë është e pakuptueshme. Ka raste kur gjërat thjesht nuk janë plotësisht të qarta dhe do të ishte më mirë të flisnim për to menjëherë. Puna po lulëzon, vazhdoni kështu.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor
Kjo periudhë po ju vë në provë. Mundohuni t’i besoni partnerit/es tuaj dhe të mbështeteni tek ata që ju duan. Ndërkohë kini dhe diçka parasysh. Ndonjëherë të mos mendosh për punën nuk është gabim.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik
Ju duhet të vendosni se çfarë duhet të bëni me një pjesë të së kaluarës suaj që nuk po bën gjë tjetër veçse po kthehet hera herës. Përballuni me situatat më të pakëndshme dhe përpiquni t’i hiqni qafe sa më shpejt që të jetë e mundur.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht
Karakteri juaj i fortë dhe i vendosur po ju vë në provë. Ankthi dhe stresi janë kthyer në shoqëruesit tuaj të udhëtimit. Mundohuni të ndryshoni javën duke filluar me një projekt të mirë.

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator
Dita juaj përfshin shumë surpriza. Mbështetuni te rastësia dhe lëreni veten të gëzoni sado pak. Hëna duket se dëshiron që këtë të hënë, ti të marrë një mesazh.

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor
Janë kohë të trazuara ndaj përdorni qetësinë mendore që ju karakterizon, ashtu siç e shihni të arsyeshme në situatën që jeni. Mos e humbni energjinë tuaj duke ndjekur njerëz që nuk duan të vazhdojnë me ju. Në punë, dëgjojeni shefin, ai mund t’ju mësojë një ‘perlë’ që do t’ju ndihmojë.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor
Duket se keni gjetur qetësi edhe nëse periudha aktuale është paksa e tensionuar. Shijojeni këtë moment. Puna do të ketë disa surpriza.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor
Gjithmonë ndiheni të mbingarkuar nga gjërat dhe nuk po e shijoni verën si zakonisht. Por mbani mend se ju mund t’i ndryshoni gjërat çdo ditë. Lëreni punën nëse nuk ju pëlqen.

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar
Vendosmëria që ju karakterizon po ju vë në krizë. Ju duhet të bëni një zgjedhje, por nuk dini çfarë dhe kë të ndiqni. Mundohuni të dëgjoni vetëm veten. Dhe shkoni pas instiktit tuaj.

Ujori
Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt
Jeni të mbytur nga puna dhe nuk e dini nëse kjo është e mirë apo e keqe. Vazhdoni të ecni përpara sepse do të keni shumë surpriza.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars
Duket se takimi që patët ishte vërtet magjik. Mos lejoni që frika të shkatërrojë gjithçka. Së shpejti do të filloni një përvojë pune vërtet të vlefshme dhe të dobishme.

horoskopi ditor

Sondazh

Poll

“Më hodhe në ujë”, policia e gjobiti dhe i bllokoi skafin, momenti kur efektivët rrisin shpejtësinë

“Më hodhe në ujë”, policia e gjobiti dhe i bllokoi skafin, momenti kur efektivët rrisin shpejtësinë

Fluksi në pikat e kalimit kufitar, reagon Policia: Rreth 90 mijë shtetas hynë në vend gjatë 24 orëve

MEGAAKSIONI! Policia operacion antidrogë në Shkodër, Lezhë, Kukës, Krujë, Gjirokastër dhe Dibër

Kakavijë/ Radhë kilometrike për të hyrë në Shqipëri

'O Like, dua t'ja fus njërit, ndihmoje vëllain'/ Gjergj Luca përfshihet në përplasjen PS-PL

Kakavijë/ Radhë kilometrike për të hyrë në Shqipëri, shkak mungesa e sporteleve në palën greke

Aksidentohet traileri me grurë, drithi derdhet në “Tiranë-Durrës”

Meta paralajmëroi qeveri teknike, Berisha zbulon çfarë do ndodhë: Duhen referendumet

Zgjedhjet lokale, Berisha: Do kemi siglën tonë, Rama e ka humbur pak, e di ai se...

Breshëri dhe stuhia bllokuan rrugët e Tiranës, zonat më problematike

Stuhi në Tiranë, shi i rrëmbyer, nis edhe breshëri

"Lustracioni" i Ramës, Berisha: Ai e ankimoi në GJK në 2008, u rrëzua në mënyrë të padrejtë

Stuhi në Tiranë, shi i rrëmbyer, nis edhe breshëri

Në zgjedhjet lokale me61 kandidatë apo do ndahen zonat me Partinë e Lirisë? Ja si përgjigjet Berisha

Aksi Qukës-Qafe Pllocë, Berisha: Ka kaluar çdo afat kohor

DËSHTOI PLANI! Tentoi të arratisej në Greqi, arrestohet autori i vrasjes së Luan Hushit

Sekuestrohen 3 mina me telekomandë në Korçë, vihet në pranga 35-vjeçari nga Lezha

E frikshme në Vlorë, burri gjuan me kallash në prani të fëmijëve pas sherrit me gruan

U plagos për disa ullinj, vdes 55-vjeçari tek Trauma, nuk i mbijetoi dot plumbave

Policia aksion në call Centre

Zjarr në Berat, rrufeja godet shtyllën e tensionit, banorët mbeten pa energji elektrike

I këputi varësen nga qafa qytetares në Golem, arrestohet gjysmë i zhveshur 30-vjeçari

Zjarr në qendren e përpunimit të plehrave në Gjirokastër, policia nuk lejon gazetarët: Mos filmoni

Bllokimi i mjeteve lundruese pas tragjedisë në Himarë, protestë para Policisë së Shtetit

Inceneratorët, PL paraqet fakte të reja: Qeveria ka lënë peng në banka pronat publike

Banda e “skifterëve” i vë armën në kokë 23-vjeçarit për t’i grabitur paratë dhe biçikletën

Zjarr në“Malin e Bardhë”,banorët nisin aksionin para zjarrfikësve,shuajnë flakët me mjete rrethanore

Digjen pyjet në Mat! Aktivizohet një tjetër vatër zjarri, në Ulëz dhe Baz

Rreth 1 ton drogë në tre skafe, ja SKEMA që përdorën trafikantët për të 'mashtruar' radarët

Megaoperacioni antidrogë në Vlorë, policia jep detaje: U kap në ujërat italiane, kapëm 992kg kanabis

Turizmi në Shqipëri, Berisha konferencë urgjente: Kam 2 propozime, fokus tek transporti

E RËNDË! Përplasen dy makina pranë Kallmetit, 7 të plagosur, mes tyre dhe fëmijë

Tragjedia e Himarës, Policia aksion në bregdet, në 'shënjestër' dhjetëra 'Jet ski', gomone dhe skafe

Përfshihet nga flakët “Golfi” tek “Zogu i Zi”, shkak problemet teknike

Kulla e vrojtimit bosh...në Potam mungon roja bregdetare, pushuesit në mëshirë të fatit

Dita e tretë e protestave në Vlorë/ Pronarët e skafeve dhe gomoneve: Na lini të lundrojmë

8 kg kanabis, në makinë iu gjet edhe një kallashnikov! Arrestohen 3 të rinj në Tropojë

Bllokohen dy turistë gjermanë në Tropojë, përfundojnë në spital

Aktivizohet një vatër zjarri në Sarandë, digjet ullishtja

Sali Berisha: Ilir Meta është opozitar i vërtetë, do të bashkërendojmë aksionin

Çuçi pranon shoqatën e velierave: E kam krijuar me miq pasionantë, s'kam biznes

Bosh plazhi i Livadhit në Himarë, sezoni i verës dështim në Shqipëri

PARALAJMËRIMI/ Berisha-Ramës: Bëj ç’të duash, e ke kohën e numëruar!

Afera e Portit të Durrësit/ Berisha: Mos bini pre, mos blini apartamente

Tragjedia në Himarë/ Berisha: Janë zhdukur kamerat që kanë filmuar skenën e aksidentit

Meta: Do vendosë sovrani, do shikoni pastaj politikanët do bëjnë më si të fortë?

Meta i bën premtimin Ramës: Do përfundosh nën këmbët e popullit të lirisë!

Meta i del në krah Berishës: PD është një dhe vetëm një, koha e përgjumjes ka mbaruar

Begaj s'ka reaguar për tragjedinë e Himarës/ Meta: Nuk është etike ta komentoj, Çuçi të ketë turp

Ilir Meta: Iniciative ligjore në Kuvend për të garantuar indeksimin e pagave