LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Ujorit i bëhet thirrje të punojë, Gaforret do marrin vendime, horoskopi për 12 shenjat

Dosja.al ju sjell parashikimin e horoskopit për ditën e sotme, 1 korrik 2022

1 Korrik 2022, 07:03 Nga A.B

Ujorit i bëhet thirrje të punojë, Gaforret do marrin vendime,

Dashi
Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill
Horoskopi premton një rrjedhë të favorshme të punëve, vetëm nëse nuk keni frikë të merrni përgjegjësinë për gjithçka që ndodh. Përdorni këtë mundësi për të përmbushur planet tuaja. Ndryshoni me guxim jetën tuaj për mirë. Nëse keni planifikuar prej kohësh të mbani një dietë, është koha të filloni ta zbatoni.

Demi
Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj
Aftësi të zhvilluara sipërmarrëse, dita favorizon përfundimin e marrëveshjeve fitimprurëse. Horoskopi i premton Demit sukses në zgjidhjen e çështjeve financiare. Kjo ditë mund të jetë veçanërisht e suksesshme për njerëzit që merren me tregti dhe pasuri të paluajtshme.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor
Kjo ditë synon zbatimin e detyrave të rëndësishme dhe projekteve në shkallë të gjerë. Horoskopi i inkurajon Binjakët të mësojnë të mendojnë në mënyrë strategjike dhe të mos kenë frikë të marrin përgjegjësi për veten e tyre. Veproni me guxim dhe vendosmëri, duke ndjekur planin, suksesi nuk do të zgjasë shumë. Nëse asgjë interesante nuk ndodh në jetën tuaj personale, besoni fatit.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik
Duhet të keni një ide të qartë për të ardhmen tuaj. Horoskopi i këshillon Gaforret të marrin vetëm vendime të informuara për të mos qenë në udhëkryq. Pa motivim serioz do ta keni të vështirë të mbështeteni te suksesi. Do të jetë më mirë nëse e drejtoni energjinë në zbatimin e projekteve krijuese.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht
Fjalët tuaja mund të perceptohen nga të tjerët si një udhëzues për veprim. Horoskopi i bën thirrje Luanëve të përmbahen nga deklaratat e ashpra. Mundohuni të kontrolloni veten, përndryshe besueshmëria juaj do të vihet në dyshim. Ka shumë mundësi që në jetën tuaj personale të përballeni me probleme.

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator
Sukses material dhe profesional. Horoskopi i bën thirrje Virgjëreshës të mos ngadalësojë ritmin e punës. Tani nuk është koha për dyshime. Ju duhet të merrni një qëndrim proaktiv dhe të veproni pa vonesë, vetëm në këtë mënyrë do të ketë sukses. Të dashuruarit e Virgjëreshës duhet të mendojnë për të ardhmen e tyre.

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor
Ja vlen të merret seriozisht ajo që po ndodh përreth. Horoskopi e këshillon Peshoren të fillojë të planifikojë punë dhe projekte personale, ky është hapi i parë drejt arritjes së suksesit në të gjitha fushat e jetës. Pozicioni i Hënës tek Luani i bën njerëzit më të hapur dhe më të çliruar, ndaj mos kini frikë të tregoni veten nga ana e re.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor
Horoskopi i sugjeron Akrepëve që të mos ndalen në gabimet e së shkuarës. Mundohuni t’i falni të gjithë shkelësit, mos bëni kërkesa të tepërta për veten dhe të tjerët, jeta do të përmirësohet menjëherë. Nëse përjetoni një acarim të çuditshëm, përpiquni të shprehni emocionet tuaja në punën tuaj ka të ngjarë që së shpejti të braktisni planet e konceptuara më parë.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor
Horoskopi i Shigjetarit këshillon që të mos frenoni kuriozitetin tuaj. Është një ditë e mirë për të mësuar dhe për grumbullim informacioni. Merrni pjesë në një seminar ose shkoni në muze, gjëja kryesore, mos u ulni në shtëpi. Shigjetari familjar nën ndikimin e Hënës në Luan do të jetë në gjendje të shprehet me një anë të papritur.

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar
Mos e humbisni mundësinë për të forcuar pozicionin tuaj në të gjitha sferat e jetës. Horoskopi i premton Bricjapit sukses në të gjitha ndërmarrjet. Nga zgjidhja e problemeve të vogla shtëpiake deri te negociatat e zhvilluara shkëlqyeshëm me partnerët e biznesit.

Ujori
Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt
Do të keni fat të mirë në çështjet financiare dhe mirëqenie materiale. Sidoqoftë, nuk duhet të shpresoni vetëm për fat dhe të prisni dhurata nga fati. Horoskopi i bën thirrje Ujorit të punojnë shumë për të arritur qëllimet e tij, kjo është receta më e mirë për sukses.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars
Dita është për raste të mëdha. Horoskopi i këshillon Peshqit të merren me punë pasi ti kenë përveshur mëngët. Përqendrohuni në biznes. Zëri dhe këmbëngulja do t’ju çojnë drejt suksesit. Tani Peshqit familjar mund të futen në një histori të pakëndshme.

horoskopi horoskopi ditor

Sondazh

Poll

VIDEO- Shpërthimi me tritol në butikun në Durrës, ja si u dëmtua biznesi i gruas

VIDEO- Shpërthimi me tritol në butikun në Durrës, ja si u dëmtua biznesi i gruas

Berisha dhe demokratët 'zaptojnë' Kuvendin

Me pistoleta dhe kallashnikovë në Range Rover/ Arrestohen 4 "të fortët" në Tiranë

Berisha shton akuzën ndaj Ballës: Te ndjek hija e avokatit Ravik Gurra

VIDEO E SHERRIT/ Berisha akuzon Ballen per vrasjen e avokatit Ravik Gurra

PA KOMENT- Shkodra 'nën ujë', ja si duket qyteti

Protesta kundër traut në Divjakë, një betoniere brenda parkut

EKSKLUZIVE- Lulzim Basha takohet me Ben Blushin ne Panairin e Librit, merr me vete edhe vajzën

Balla: Berishës iu dogjën tre marrëveshje tek Porti i Durrësit, koncensionarët po i kërkojnë lekët

Balla-Spahos: Do shkosh tek Porti i Durrësit me pistoletë si Strazimiri, s'keni zgjidhje tjetër

Ndërtimi i rrugëve/Balla 'shigjeton' Partinë e Lirisë:Mondi bëj kallëzime, kishin ministritë në 2017

Balla 'lëshon' gojën: Saliut i rri mendja tek vëllezërit Kariç, na vjen dhe zor t'i përmendim...

Elisa Spiropali realizon "ëndrrën" e fëmijërisë me Berishën, del LIVE me të, tregon 2 gishta

Perplasje mes banoreve dhe Policise ne Divjake

Berisha 'shënjestron' Ulsi Manjën: Vetëm dy mushka kanë mbetur pa u punësuar në fshatin tënd

Berisha bllokon foltoren dhe del në Facebook: Jam live në gjithë botën, mos ma qani hallin mua!

Berisha: Parlamentin e komandojne grupet kriminale

Dëshmia e Orges Xhelilit para avokatëve: Policët bashkiakë më goditën

ME VIDEO- PLAS KEQ SHERRI në Komision, Braçe e humb kontrollin, "shpërthen": Ik ore pirdhu!

Protesta e opozitës, pamjet nga Bulevadi, mijëra qytetarë të mbledhur

Sherri i plotë i Ramës me dy deputetët e PD: Ta tregoj unë ty, do të shkatërroj!

Balla: Kokoneshi jashtë rrezikut për jetën

Veliaj takon Papa Françeskun: Jemi takuar në Tiranë...e aprovuam ndërtimin e bustit të Nënë Terezës

Droge mes karameleve ne Tirane

Grida Duma lë mandatin, kolegët e saj në lot, Açka dhe Gjekmarkaj të përlotur

Grida Duma lë mandatin e deputetes së Partisë Demokratike

Masakra e Lushnjes, babai i Leart Haxhiut: Djali im është i pafajshëm, se di ku është

Përdhunues serial, MOMENTI i arrestimit të Spartak Dyrmishit

Nga një armë në çdo raft rrobash, çfarë gjeti Policia gjatë aksionit në Shkodër

Dalin PAMJET nga megaaksioni në Korçë

Qeni i prish mitingun Ramës, të gjithë meken, kryeministri: Po lëre në punën e vetë...

Ibrahim Lici mesazh audio nga Turqia: Jetoj i lirë, nuk jam arrestuar

Arrestohet Agim Gjata, qelloi mbi RENEA

Meta: O Edi, o lepurush, do të shporrim me poezinë ‘liri a vdekje’ të Havzi Nelës

Pakti PD PL, Meta: Kryetari i Keshillit super politikan

Paloka 'korrekt' me orarin, takohet me Bardhin në një lokal para parlamentit

Alibeaj-Majkos: Je kokrra e komunistit! Deputeti socialist: Budalla! Dosjet s'mund të hapen për...

Flet avokati i vellezerve Mollaj: Tina genjen, e shantazhojne

Durrësi zgjohet nën ujë

Tetori rozë, vajzat dhe gratë e FA i bashkohen fushatës sensibilizuese kundër kancerit të gjirit

NIS PROTESTA në Elbasan/ Qytetarët fikin makinat në shenjë rebelimi, rreshtohen në shesh

Alibeaj pranoi bashkëpunimin, do nisin negociatat/ Berisha: E mirëpres. S'tërhiqem nga Primaret

Demokrati emocionet për 'doktorin'! I bie telefoni kur po fliste me Berishën,e përplas në tokë

Privatizimi i ish-klubit ‘Partizani’, dëshmon Qirjazi: MM më kërkoi firmën, bëra ç’ishte e ligjshme

Tiranë, bënin kontrabandë me veshje, pije, cigare dhe rroba, 3 të arrestuar në 2 operacione

Me 14 emigrantë në Morinë, arrestohet 19-vjeçari, shpallet në kërkim bashkëpunëtori i tij

Rrumbullaku ngre strukturë për emërimet në polici: Riformatim ekipeve që hetojnë krimin

Me dy kallashnikovë në shtëpi e municion luftarak, arrestohet 31-vjeçari në Dibër

"Porsche", "Maseratti" e 'Mercedes Benz", arrestohet 52-vjeçari që shiste mjetet e vjedhura në BE

Pellusha, rripa e çanta markash kontrabandë, arrestohet pronari i 5 dyqaneve në Tiranë e Durrës