LIVE UPDATES
Art&Argëtim

VD/Plas sherri mes Cllevios dhe Xhani Demikës, reperi nis ‘RENEAN’ për Sarandë: Do të të kapin këta ty se vetë s’vij dot

Menaxheri i Vip-ave tenton të sqarohet, por Cllevio nuk e lejon dhe ai detyrohet të ndërpresë telefonatën.

6 Gusht 2022, 17:17 Nga DOSJA
VD/Plas sherri mes Cllevios dhe Xhani Demikës, reperi nis
Kleviol Ahmeti, Noizy dhe Xhani Demika

TIRANË- Sherret në rrjetet sociale nuk kanë të ndalur! Këtë herë, Kleviol Ahmeti (Cllevio Serbiano) është përplasur ashpër me XHani Demikën, të riun që në rrjetet sociale njihet si menaxher i shumë personazhëve publikë. Videoja është publikuar nga vetë Cllevio, i cili dëgjohet ta marrë në telefon Demikën dhe t’i kërkojë llogari për një postim për ky i fundit ka hedhur në Instagram. Bëhet fjalë për një video në Instastory ku Xhani shihej duke shijuar koncertin e reperit Rigels Rajku (Noizy), me të cilin Cllevio ka pasur histori përplasjesh. Në sfond dëgjohen fjalët ‘nëse ke inatin të ***** mami’, gjë që e ka nervozuar Cllevion. Menaxheri i Vip-ave tenton të sqarohet, por Cllevio nuk e lejon dhe ai detyrohet të ndërpresë telefonatën.

Pjesë nga biseda:

Cllevio: Dëgjo këtu more

Xhani: Hë më thuaj

Cllevio: Ke hedhur një story?

Xhani: Çfarë story?

Cllevio: Ke hedhur nja 10 story aty me Noizyn.

Xhani: Tani Cllevio seriozisht e ke ti këtë?

Cllevio: Prit pra të mbaroj! Në 10 story që ke hedhur, ti ke hedhur një story aty: “Nëse ke inatin të q**et mami”. Tani dëgjo këtu. Të q**** robt e shtëpisë, dëgjo këtu.

Xhani: Më dëgjo mua një herë…

Cllevio: Dëgjo se do të nisem do të q* motrën, do t’i them burgut hapu o të q***** motrën.

Xhani: Dëgjo pak

Cllevio: O të *****

(Xhani mbyll telefonin)

Cllevio: Është dashnori i Noizyt ky…

Telefonata ndërpritet, por ofendimet nga ana e Cllevios nuk mbyllen me kaq. Ai paralajmëron menaxherin e VIP-ave se do ta dhunojë e do t’i dërgpojë shokët e tij në Sarandë për ‘ta kapur’, të cilët i konsideron si pjesë të forcave special RENEA.

“Shiko si të kam unë ty, e sheh këtë (hap pantallonat dhe hedh parfum në organin gjenital). Se do vijë një pastaj të ma marrë, do të ta jap një herë ty në g***, ta dhashë një herë por vetëm sat ë laga buzët. Se më detyrove, të thashë nuk kam asnjë gjë me ata të stafit, me ata atje, me askënd, përveç teje. Tani nëse ju jeni gango a çfarë jeni ju dhe keni ndonjë problem, hajde këtu te bunkieri im. Se unë s’vij dot por do vijë RENEA, do sjell keta (tregon dy djem me video). Do vijnë këta Xhani dhe do të të kapin. Ke hedhur 10 story me Bellon (Noizyn). Më thanë ata mua, hakerat e Instagramit, shikoj unë Xhani, kush më shan e shikoj. Po unë të njoh ty ore, të kam takuar unë ty. Ti rri vetëm me femra vetëm me shoqe se kështu rri ti, ke influenca ti. Do të kap unë ty o Xhan, kur të të kap, do të… (pështyn) të q**** motrën, kështu do të pështy. Do vijnë këta tani për Sarandë, u nisën. O Xhan ku do shkosh ti o të q**** motrën. Ku do përfundosh,”- thotë ai në video.

Nuk dihet nëse ky sherr do të përfundojë me kaq, me biseda e ofendime në rrjetet sociale, apo do të zhvendoset edhe në realitet. Cllevio ka një histori përplasjeje me Noizyn dhe gjithçka nisi në të njëjtën formë, në rrjetet sociale. Më pas, një përballje fizike bëri që gjithçka të merrte tjetër rrjedhë. Një grup djemsh OTR, mbështetës të reperit Noizy dhunuan Cllevion, i cili përfundoi në spital e më pas pas hekurave. Kjo pasi për të takuar këngëtarin në Durrës kishte thyer masën ‘arresr shtëpie’ në të cilën ndodhej. Noizy e babai i tij u vunë thjesht në ndjekje penale.

xhani demika cllevio serbiano kleviol ahmeti rigels rajku noizy

Sondazh

Poll

Balla 'lëshon gojën' në Kuvend: Ti Sali, kësaj pjese do vazhdosh t'ja hash gjithmonë...

Balla 'lëshon gojën' në Kuvend: Ti Sali, kësaj pjese do vazhdosh t'ja hash gjithmonë...

Manja-Berishës: Ti do shkosh para meje përballë drejtësisë, mezi pres....

Basha rikthehet në Kuvend, momenti kur flet me dy deputetët e PD që ishin kundër ...

Berisha sulmon Ulsi Manjën: Vendin e ke te Gjushi, je kriminel elektoral

Drafti Ramës për asosacionin, Berisha: Rama shpalosi veten si vasal i Vuçiç

Rrezikon Albin Kurti të shpallet non grata nga SHBA-të? Rama: Nuk i hy këtyre gjërave...

Rama per dialogun Kosove Serbi: Situata po behet alarmante

Basha: PD nuk e drejton Berisha, është përjashtuar

Basha: Nuk jam takuar asnjëherë me Taulant Ballën spekulime

Fillimisht e mohon, pastaj flet për dhunën,Basha për OFENDIMET e mbështetësve të tij: S'i kam parë..

Zgjedhjet në PD/ Bardhi i kthehet Alibeajt: S'jam emocional, qëndrimi im është parimor

Salianji: Opozita do të duhet të ribëhet

A do e mbështesë Bashën për kryetar, përgjigjet Alibeaj

Tensionet në mbledhjen e PD, Alibeaj: Asnjë nga anëtarët e kryesisë nuk ka qenë në presion.

'Duhet t'i lëvizim makinat'/ Numërimi i votave, kryetari i KAS: Do ndërpresim seancën

Pallati qe “fundosi” kryebashkiakun Dako

Arrestimi i Dakos, Berisha: Gjushi shkoi si ai në vresht për kokë të Tahirit, e meriton plotësisht..

Arrestimi i Dakos, Balla: Rama ishte i qartë

Votimi në burgun e Rrogozhinës, Berisha sulmon Rusmalin: Kriminel elektoral, ëndërron të bëhet ....

Arrestimi i Dakos, Ibrahimaj refuzon të flasë: Nuk shprehemi për çështjet e drejtësisë

Vendim i Këshillit të Ministrave: Shfuqizohet bordi i transparencës për çmimin e karburanteve

Rënia euros Ibrahimaj Deri në mars të vitit të ardhshëm,eskportuesit nuk do paguajnë tatim mbi fitim

“Dhunë, kërcënime dhe sharje”, kurthi që iu ngrit deputetëve nga mbështetësit e Bashës

'Nuk është e lehtë...'/ Arrestimi i Vangjush Dakos, reagon për herë të parë Rama: Deri dje krah....

Arrestimi Dakos/ Drejtoria e Policisë merr masa, mbulon godinën

Vihet në pranga 31-vjeçari, sekuestrohen 3 biçikleta të dyshuara të vjedhura prej tij dhe...

“A jeni në vete? Po jo ore tani” Silva Bino acarohet nga prania e gazetarëve pasi dëshmoi në SPAK

Silva Bino 1 orë në SPAK: Kisha një punë, s’kam asgjë për të thën

'Kadastra është portreti i turpit tonë'/ Rama: Dyert e saj do t'i mbyllim, brenda muajit....

"Deputeti nuk mban përgjegjësi për atë që thotë” Basha: Nevojitet ligj i duhur për referendumet

dosja sot 5 qershor

“Në spitalin e Lushnjës bëhen vetëm synetlliqe”, Korreshi: Daja im do të bënte operacion tëmthin…

Balla 'ngacmon' Berishën: Humbe Tropojën, po të dilja ashtu në Librazhd, s'do vija më këtu...

Tensionet në veri të Kosovës/ Berisha: Padroni i Vuçiçit në Tiranë po nxit luftën!

Berisha thirrje për protesta: Jam i bindur se shqiptarët do ngrihen, nuk ka rrugë tjetër

Arrestimi i sekretares së 'MSH', Braçe opozitës: Të fundit që duhet të flasin për korrupsion.

Kuvendi nis me PËRPLASJE/ Bardhi: Manastirliu të dorëhiqet. Braçe i lë fjalën Sulës.

E kishte parkuar poshtë pallatit në Shëngjin/ I thyhen xhamat makinës anëtares së këshillit Bashkiak

Dash Sula: Zoti ju dhentë mend. Keni krijuar grup parlamentar ne burg

Gazment Bardhi pyet Ramën: Pse Vangjush Dako po hyn e del shumë shpesh nga SPAK?

Aksident tek Zogu i Zi në Tiranë, një i plagosur

Ku e dinte?Arrestimi i sekretares së Ministrisë së Shëndetësisë,Rama: Si mund të ndodhë? Na vë në...

'Bashkëshortja e tij ka kriza shëndetësore'/ Avokati: Plotësoi 5 kushte për t'u liruar

'Është dita e fundit e durimit...'/ Lirimi i Tahirit, Berisha: U bë me urdhër nga Rama

Kallëzimet për zgjedhjet vendore, Flamur Noka 1 orë në SPAK: Do më shihni më shpesh këtu

'Nesër publikojmë provat'/ Berisha KQZ-së:Dorëzoni dokumentet për farsën zgjedhore, Rama po i pengon

Basha: Nuk jam bërë pishman për përjashtimin e Berishës.

Aksidenti i rëndë në Ksamil/ Motori me dy persona përplaset me makinën,

"Vjen erë e peshkut të para një jave", Basha për kompetencat e presidentit

Shkojnë t’iu shembin banesën në Vlorë, Policia i tërheq zvarre