LIVE UPDATES
Bota

ME VIDEO- 40-vjeçarja: Unë jam gruaja që i mori virgjërinë Princit Harry

Sasha, tani një nënë e dy fëmijëve që drejton fadromat, kishte ftuar Harry-n, atëherë një nxënës 16-vjeçar, në lokal për të festuar ditëlindjen e saj të 19-të.

5 Shkurt 2023, 07:54 Nga A.B
ME VIDEO- 40-vjeçarja: Unë jam gruaja që i mori
Sasha Walpole

BRITANI E MADHE-  Ishte një takim pasionant, i çuditshëm mes dy miqve që dolën fshehurazi nga një lokal për një 'Marlboro Light' dhe përfunduan duke bërë dashuri në një fushë.

Kjo është mënyra se si Princi Harry e humbi virgjërinë e tij në korrik 2001 - një arratisje për të cilën bota do ta dinte nëse ai nuk do të zbulonte disa nga detajet intime në librin e tij Spare.

Historia u bë një nga pasazhet më të përfolura në bestsellerin, duke nxitur një lojë globale hamendësimi se kush mund të ishte 'gruaja e moshuar' e paidentifikuar që e trajtoi atë 'jo si një hamshor i ri'.

Tani, ajo grua ka dalë për të ndarë versionin e saj të asaj që Duka i Sussex, 38 vjeç, e quajti në mënyrë të paharrueshme një "episod të palavdishëm". Ajo është Sasha Walpole, 40 vjeç. 

Sot Sasha zbulon se ishte Harry ai që bëri lëvizjen e parë, duke çuar seksin e tyre 'spontan dhe të ndezur' në një fushë prapa lokalit The Vine Tree në fshatin Wiltshire. Sasha, tani një nënë e dy fëmijëve që drejton fadromat, kishte ftuar Harry-n, atëherë një nxënës 16-vjeçar, në lokal për të festuar ditëlindjen e saj të 19-të.

Dyshja ishin miq aq të ngushtë sa që Harry i kishte sjellë asaj një Miss Piggy të mbushur dhe një kartolinë për ditëlindje me një shaka për një balenë të fryrë në pjesën e përparme. 

Gjatë takimit, princi i ri e pyeti: "A duhet të shkojmë të pimë duhan?" dhe ata u futën në një fushë ngjitur për të pirë një cigare.

“Ai filloi të më puthte”, kujton ajo. “Ishte pasionante, intensive. Të dy e dinim. Nga një puthje shkoi në dysheme shumë shpejt.

'Ishte i menjëhershëm, i zjarrtë, wham bam, mes dy miqve. Ishte shkëndija sepse nuk duhej ta kishim bërë. Ai nuk ishte 'Princi Harry' për mua, ky ishte Harry, miku im, dhe situata kishte dalë pak jashtë kontrollit. Mendoj se ndihej keq, në kuptimin që nuk duhej të ndodhte. Ne nuk u nisëm për ta bërë këtë – nuk ishte e paramenduar dhe nuk e dija se ai ishte i virgjër. Nuk kishte dridhje të virgjër - dukej se e dinte se çfarë po bënte. Ishte e shpejtë, e egër, emocionuese. Të dy ishim të dehur. Nuk do të kishte ndodhur nëse nuk do të ishim ne.'- tha ajo.

Burimi: DailyMail

sasha walpole princ harry

Sondazh

Poll

Merr flak makina mbrenda ne garazh

Merr flak makina mbrenda ne garazh

Dosja Sot date 25 mars

Dosja Sot Date 24 mars

Ndiqte ambulancën që ishte në shërbim emergjence, gjobitet me 300 mijë lekë drejtuesi i mjetit

Skandal në Ali Dem", administratori vendos çip në pallat, banorët ngelin jashtë, mbërrin policia

Dosja Sot date 23 mars

Kryeministri Rama takohet me Rishi Sunak në Londër

Dosja Sot Date 22 mars

"Maskat" aksion në Tiranë, prangosën 20 'korrierë' të grupeve kriminale

Dosja Sot Date 21 mars

'Ka ra zjarr në Surrel!'/ Braçe "tremb" socialistët me LAJMIN E FUNDIT, Qefalia më i shqetësuari

Dosja Sot Date 20 Mars

Berisha i bën thirrje punonjësve të administratës të mos bëhen pjesë e krimit elektoral.

Dosja Sot Date 18 Mars

Burgosja e nënës lehonë/Flet Diana Bahçja: Qaja ditë e natë, por nuk donin t’ia dinin

Qarkullonte me 305 km/h, Cllevio Serbiano e filmonte, shoqërohet në Polici Aleks Vishaj

Dosja Sot Date 17 Mars

U fut në burg 8 ditë pasi lindi, Diana Bahçja: Nuk më lanë të takoja beben

'Shtëpi bari' brenda ish-tuneli të ushtrisë në Krujë, sekuestrohen 390 bimë cannabis sativa

Dosja Sot Date 16 Mars

Tërheqje apo pezullim? Si dredhoi Rama sy për sy me Borrel për 'pasaportat e arta'

Banorët e lagjes Demokracia ne Mamurras bllokojnë rrugën, Cara premtoi rehabilitim te rrugës ne...

Abuzimi me tenderin 3.2 mld lekë, BKH ‘zbarkon’ në zyrat e bashkisë së Bulqizës, sekuestron dosje

Dosja Sot Date 15 Mars

Këshilli i Legjislacionit mbyllet mes debateve, Bardhi ngrihet në këmbë: Shkelni kushtetutën e ikni

"Kryeministri i Shqipërisë si dhuratë e perëndisë", grupi polifonik i dedikon këngë Edi Ramës

Hidhet shorti, Koli Bele caktohet relatori për shqyrtimin e ankimimit të grupit të Alibeajt

Dosja sot Date 14 Mars

Shitësja në panair kërkon t’i dhurojë çantën bashkëshortes, Berisha refuzon: Sot vetëm blihet

Procedohen 70 drejtues mjetesh në 24 orët e fundit, u kapën me shpejtësi të lartë dhe duke bërë gara

Dosja sot Date 13 mars

Kapen 4 rumunë në Vlorë, po kalonin 260 kg kanabis me kamper në Greqi, 5 në kërkim

'Paç fatin e Lali Erit'- Kunjat e Ramës për Veliajn, teksa i dha shansin e tretë për Tiranën?

Rama: Në rrezik të madh tregu, sipërmarrësit të rrisin pagat

Meta pas takimit me Berishen : Aleancë e jashtëzakonshme, pas 15 majit fitojmë shumicën e bashkive

Masakra e Don Boskos, familja Paja hap dyert e mortit, zona me shiritin 'skenë krimi'

'Kasapanë' brenda lokalit! Atentat mafioz, vdes banakierja.5 të plagosur, mes tyre një fëmijë

Meta: Shkojnë për kontroll dhe kapin vibratorët e shokëve

Shirat përmbytin Lezhën, bllokohet qarkullimi, banorët mbyllen në shtëpia

Berisha per institucionet: Ska Klgj por KlgjS

Berisha: 'Alibasha dhe Brava' jane dy pengje te cilat nuk mund te kete asnje lloj negociate"

Kush do e drejtojë koalicionin me Metën? Berisha : S’ka asnjë diskutim! Padyshim që PD

Berisha; E dëgjuat Celibashin që tha në perceptimin tim është Berisha por Rama më thotë Ali-Basha.

Zgjedhjet e 14 majit, Meta: opozitaret bashke per ndryshim

Barrierat e shkatërruara nga përplasja, makina 'fluturoi' nga mbikalimi, ra mbi një tjetër mjet

Celibashi: Të drejtën e regjistrimit të Partisë Demokratike në zgjedhje e ka Lulzim Basha

Celibashi kthen mbrapsht kërkesën e autorizuar nga Basha, kreu i KQZ: Keni 48 orë kohë

Meta ZBARDH takimin me Yuri Kim: SHBA do një opozitë shumë të fuqishme

Vendimi i KQZ për PD, Meta: Çmenduritë e regjimit të Ramës i di çdo shqiptar

"PD kërkon shfuqizim të Bordit të Karburanteve"/ Sula dhe Çupi: Çmimi jashtë normave