LIVE UPDATES

princ harry

Art&Argëtim 26 Qershor 2023, 12:59 m.s

Spotify, kundër komenteve të Princ Harry

Princi Harry dhe Meghan Markle SHBA- Drejtuesit e Spotify ka të ngjarë të jenë "tmerruar" nga komentet që Princi Harry i bëri...

Art&Argëtim 21 Janar 2020, 09:24

KANADA– Një Meghan Markle e buzëqeshur ka marrë Archie dhe dy qenët e saj për një shëtitje në Vancouver disa orë para se Princ Harry të mbërrinte në Kanad...

Art&Argëtim 19 Janar 2020, 18:29

ANGLI– Mbretëresha Elizabetë e Anglisë dhe Buckingham Palace kanë lëshuar deklarata të forta pas largimit të Meghan Markle dhe Princit Harry nga pallati m...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV