LIVE UPDATES
LIVE UPDATES

Sherr për parkimin në Sarandë, kamerieri vret klientin para restorantit, prangoset pas disa orësh

• Vrasje me thikë në Sarandë. Vritet Klodian Bakiaj, 41 vjeç. Bakiaj u konfliktua me një 24-vjeçar nga Laçi në lagjen nr.1 të Sarandës rreth orës 18:30. 41-vjeçari nga Tepelena parkoi makinën para restorantit ku Xhanelo Tarja punonte si kamerier. • Ky i fundit ka dalë dhe i ka kërkuar që të largojë mjetin, por Bakiaj e ka kundërshtuar. Më pas, kamerieri është futur restorant, ka marrë thikën dhe ka dalë sërish duke e qëlluar disa herë me thikë në kraharor 41-vjeçarin. • Bakiaj u dërgua në spital ku dhe ndërroi jetë. Tarja u arrestua pas disa orësh në kërkim nga policia.

8 artikuj për këtë temë.

1 VITE ME PARE

FOTO/ Ky është autori i vrasjes në Sarandë, qëlloi klientin për një vend parkimi

Sherr për parkimin në Sarandë, kamerieri vret klientin para
Xhanelo Tarja

SARANDË- Fotoja e mësipërme është e autorit të ngjarjes së rëndë të Sarandës, ku mbeti i vrarë 41-vjeçari Klodian Bakiaj. Pas një sherri për vendin e parkimit, i cili agravoi në përdorimin e thikës, Xhanelo Tarja qëlloi disa herë 41-vjeçarin.

Ngjarja ndodhi këtë pasdite në orën 18:30, në lagjen nr.1 të qytetit bregdetar. Pas një sherri të çastit, Tarja qëlloi me thikë Bakiajn. 41-vjeçari u dërgua në spital, por nuk arriti që tu mbijetonte plagëve të marra. 

1 VITE ME PARE

DINAMIKA/ Viktima i parkoi makinën para restorantit, si e vrau me thikë kamerieri klientin në Sarandë

Sherr për parkimin në Sarandë, kamerieri vret klientin para
Vendi ku u vra Klodian Bakiaj

SARANDË- Sherri për një vend parkimi ka shkaktuar një viktimë mbrëmjen e sotme. Klodian Bakiaj, 41 vjeç ka parkuar makinën para një restoranti në lagjen nr.1 të qytetit të Sarandës. Por, kamerieri Xhanelo Tarja ka dalë dhe i ka kërkuar Bakiajt që ta largojë mjetin që aty.

41-vjeçari ka kundërshtuar dhe ka debatuar me kamerierin 24-vjeçar. Tarja është futur sërish brenda restorantit, ka marrë thikën, ka dalë dhe ka qëlluar disa herë me thikë Bakiajn. Ky i fundit ka rënë në tokë. Ai është dërguar në spital, por nuk ka mundur që tu mbijetojë plagëve të marra dhe ka ndërruar jetë. Xhanelo Tarja, banues në Laç është shpallur në kërkim nga policia.

1 VITE ME PARE

FOTO/ Vrasja në Sarandë, dalin pamjet nga vendi i ngjarjes, policia vendos shiritin e krimit

Sherr për parkimin në Sarandë, kamerieri vret klientin para
Pamje nga vendngjarja

SARANDË- Pamjet e mëposhtme të siguruara nga Dosja.al, janë nga vendi ku ndodhi vrasja pasditen e sotme në Sarandë. Siç shihet nga fotot, policia ka rrethuar vendin ku ka ndodhur sherri mes dy personave Klodian Bakiaj dhe Xhanelo Tarja për një vend parkimi. 

Po ashtu është vendosur dhe shiriti i krimit, ndërkohë që grupi i hetimit po merret me zbardhjen e ngjarjes. 

Ngjarja ndodhi këtë pasdite në orën 18:30, në lagjen nr.1 të qytetit bregdetar. Pas një sherri të çastit, Tarja qëlloi me thikë Bakiajn. 41-vjeçari u dërgua në spital, por nuk arriti që tu mbijetonte plagëve të marra. 

1 VITE ME PARE

EMRI/ Ky është 24-vjeçari nga Laçi që vrau pushuesin në Sarandë pas sherrit

Sherr për parkimin në Sarandë, kamerieri vret klientin para
Policia e Sarandës

SARANDË- Xhanelo Tarja është 24-vjeçari nga Laçi që vrau pushuesin në Sarandë pas sherrit për parkimin. Tarja është shpallur në kërkim nga Policia e Sarandës pasi qëlloi me thikë 41-vjeçarin Klodian Bakiaj, banues në Tepelenë, të cilin e la të vdekur. 

Ngjarja ndodhi këtë pasdite në orën 18:30, në lagjen nr.1 të qytetit bregdetar. Pas një sherri të çastit, Tarja qëlloi me thikë Bakiajn. 41-vjeçari u dërgua në spital, por nuk arriti që tu mbijetonte plagëve të marra. 

1 VITE ME PARE

Identifikohet autori i vrasjes së Sarandë, shpallet në kërkim 24-vjeçari nga Laçi

Sherr për parkimin në Sarandë, kamerieri vret klientin para
Policia

SARANDË- Autori i vrasjes së sotme në Sarandë është një 24-vjeçar nga Laçi. Mësohet se i riu në një konflikt të çastit ka qëlluar me thikë dhe ka lënë të vdekur 41-vjeçarin Klodian Bakiaj. Autori është shpallur në kërkim, ndërkohë që Dosja.al, mësoi se konflikti mes dy personave ka ndodhur për një vend parkimi.

Njoftimi i Policisë:

Në vijim të informacionit paraprak të dhënë, ku dyshohet se gjatë një konflikti të çastit, një shtetas, si pasojë e dëmtimeve me mjete prerëse ka ndërruar jetë, në spitalin e Sarandës, ju informojmë se: Si rezultat i veprimeve të shpejta hetimore, është bërë i mundur identifikimi dhe shpallja në kërkim e autorit të dyshuar, shtetasit Xh. T., 24 vjeç, banues në Laç. Shtetasi Xh. T, dyshohet se gjatë një konflikti të çastit, në lagjen nr.1, Sarandë, ka goditur me mjete prerëse shtetasin K. B., 41 vjeç, banues në Tepelenë, i cili si pasojë e dëmtimeve të marrë, ka ndërruar jetë në spitalin e Sarandës. Shërbimet e Komisariatit të Policisë Sarandë vijojnë punën intensive për kapjen e autorit të dyshuar. Grupi hetimor vijon punën për identifikimin e personave të tjerë që mund të jenë të përfshirë në këtë ngjarje si dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

1 VITE ME PARE

EMRI/ Identifikohet personi që u vra në Sarandë

Sherr për parkimin në Sarandë, kamerieri vret klientin para
Foto Ilustruese

SARANDË- Klodian Bakiaj, 41 vjeç është personi që mbeti viktimë e një sherri për shezlonët. Ngjarja e rëndë ndodhur në lagjen nr.1 të Sarandës. Bakiaj u konfliktua me disa persona dhe në momentin që ktheu kurrizin u qëllua me thikë.

Ai u dërgua në spitalin Rajonal të Sarandës, por fatkeqësisht ndërroi jetë e nuk mundi tu mbijetonte plagëve të marra.

Pritet që të zbardhen detaje të reja në vijim në lidhje me sherrin që shkaktoi një viktimë. Ende nuk dihen identitetet e personave të përfshirë në sherr. 

1 VITE ME PARE

DETAJE/ Sherri nisi për parkimin, si u vra me thikë pas shpine pushuesi në Sarandë

Sherr për parkimin në Sarandë, kamerieri vret klientin para
Policia e Sarandës

SARANDË- Dosja.al ka mësuar se sherri që çoi në vrasjen e një personi këtë mbrëmje në Sarandë ka nisur për një vend parkimi. Mësohet se viktima është një pushues. Këtë pasdite, pas orës 18:00, 41-vjeçari nga Tepelena parkoi makinën para restorantit ku Xhanelo Tarja punonte si kamerier.

Ky i fundit ka dalë dhe i ka kërkuar që të largojë mjetin, por Bakiaj e ka kundërshtuar. Më pas, kamerieri është futur restorant, ka marrë thikën dhe ka dalë sërish duke e qëlluar disa herë me thikë në kraharor 41-vjeçarin.

Bakiaj u dërgua në spital ku dhe ndërroi jetë. Tarja është shpallur në kërkim nga policia.ai është qëlluar me thikë pas shpine, pas sherrit të nisur.

1 VITE ME PARE

Sherr me thika në Sarandë, vritet një person

Sherr për parkimin në Sarandë, kamerieri vret klientin para
Foto Ilustruese

SARANDË- Një person ka mbetur i vdekur si pasojë e një sherri me thikë në Sarandë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur këtë pasdite rreth orës 18:30, në lagjen Nr.1 të qytetit bregdetar. Paraprakisht raportohet se disa persona janë përfshirë në një sherr me thika e për pasojë një prej tyre ka mbetur i plagosur. I plagosuri është dërguar në spital, por ka ndërruar jetë pasi nuk u ka mbijetuar plagëve të marra nga thika. 

Njoftimi i policisë:

Sot, rreth orës 18:30, në lagjen Nr.1, Sarandë, dyshohet se gjatë një konflikti të çastit, ka mbetur i dëmtuar me mjete prerëse një shtetas ende i paidentifikuar, i cili pasi është transportuar në spitalin e Sarandës, si pasojë e dëmtimeve të marra ka ndërruar jetë.

Shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor kanë shkuar menjëherë në vendngjarje dhe po vijojnë punën intensive për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit si dhe identifikimin e shtetasit që ka ndërruar jetë.

policia e sarandes klodian bakiaj vritet klodian bakiaj xhanelo tarja

Sondazh

Poll

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni

Newsroom/ Karabolli: Shqipëria do kohë të përshtatet me TikTok, e provuan edhe gazetarët, s’ia dolën

Newsroom 9 |Tik-Tok Kultura, platformë krijimi apo dizinformimi?

Shoqata e Biznesit: Rënia e euros po na falimenton, BSH po fsheh atë që po ndodh!

Vasili në SPAK/ Meta: Asnjë shqetësim me drejtësinë, por afera e inceneratorëve

'Jemi pro protestave'/ Takoi Berishën, Meta: Do bashkëpunojmë për sezonin e ardhshëm parlamentar

Proteste per guroren

Tragjedi në Gramsh! Mbyten në Liqenin e Banjës, polumbarët nxjerrin trupat e babait dhe 2 djemve

“Rama ik” thirrje ne Rogozhine

Veliaj shthur gojën për kandidatin e Rrogozhinës: Ik o bixhozxhi, për sumën tate paske lekë!

VIDEO/ Veliaj shthur gojën për kandidatin e Rrogozhinës: Ik o bixhozxhi, për sumën tate paske lekë!

Newsroom 8 | MJEKU: EDHE UNË BËRA THIRRJE TË FIKEJ TV

Newsroom 8 | FJONA ÇELA: MEDIAT OPOZITARE U DISKRIMINUAN