LIVE UPDATES
LIVE UPDATES

Tronditet Gramshi! Burri vret bashkëshorten dhe vëllanë me sëpatë, dëshmia: Më ngacmoi gruan

• Një krim i dyfishtë në familje ka tronditur Gramshin pasditen e djeshme! Mësohet se Xhevit Sinani ka vrarë bashkëshorten e tij Zegjine dhe të vëllanë, Shaqir Sinani. Policia njoftom se 80-vjeçari e ka kryer krimin me sëpatë. Arsyet nuk dihen dhe rrethanat e ngjarjes mbeten të paqarta. • Deri më tani raportohet se Xheviti ka vrarë fillimisht gruan në banesën ku jetonin, ndërsa të vëllanë e ka ndjekur në vreshtat e rrushit. • Pas krimit, autori Xhevit Sinani ka telefonuar fëmijët dhe i ka vënë në dijeni për ngjarjen e rëndë. Ai është arratisur nga vendi i krimit, por policia e ka arrestuar pak minuta më vonë. •Sinani ka deklaruar se krimin e kreu për arsye xhelozie. Sipas tij, i vëllai i ngacmonte gruan.

21 artikuj për këtë temë.

1 MUAJ ME PARE

Dëshmia 2/ Kreu vrasjen e dyfishtë në Gramsh, Sinani: Gruan e torturova, e godita me sëpatë, vëllai ma ngacmonte

Tronditet Gramshi! Burri vret bashkëshorten dhe vëllanë me
Xhevat Sinani

GRAMSH- Xhevit Sinani, autori i vrasjes së dyfishtë në Gramsh ka ndryshuar dëshmi. Në dëshminë e tij të dytë Xhevat Sinani ka pohuar se si fillim ka vrarë vëllain e tij me sëpatë në oborrin e banesës dhe më pas ka shkuar brenda dhe ka dhunuar të shoqen, të cilët dyshohet se e ka mbytur dhe më pas goditur me sëpatë. Horri dyshohet se ka ndodhur për motive xhelozie, pasi i moshuari mendonte se vëllai, Shaqiri i ngacmonte gruan, Zegjinenë, 72 vjeçe.

“Gruan e torturova dhe e mbyta. Vuajti shumë, e godita dhe me sëpatë. Vëllai nuk vuajti”, mësohet të jetë shprehur në dëshminë e tij makabre 80-vjeçari.

Ai dhënë dëshmi kontradiktore dhe të ndryshme, pasi rezulton se vuan dhe nga probleme të shëndetit mendor. Në dëshminë e parë, ai tha se nuk mbante mend se çfarë kishte ndodhur. 

Sinani vrau gruan e tij, Zegjine Sinanin, 72 vjeçe brenda banesës dhe më pas vëllanë e tij, Shaqir Sinani, 72 vjeç. Pasi vra gruan e vëllanë, 80-vjeçari mësohet se i ka mbuluar të dy trupat dhe ka larë gjakun e bashkëshortes në banesë. Më pas, ai ka shkuar tek disa të afërm të tjerë në fshat afër Tervolit dhe u ka rrëfyer krimit.

Krimin e dyfishtë, 80-vjeçari e kreu me dy sëpata të ndryshme. Fillimisht, i moshuari qëlloi gruan në banesë dhe më pas ndoqi të vëllanë në vreshtat e rrushit dhe e masakroi për vdekje. Më pas u arratis për t'u kapur pak orë më pas nga policia.

1 MUAJ ME PARE

'Di që kanë vdekur'/ Vrau gruan dhe vëllain në Gramsh, dëshmia befasuese e autorit: I kam vrarë? S'mbaj mend gjë

Tronditet Gramshi! Burri vret bashkëshorten dhe vëllanë me
Xhevat Sinani

GRAMSH- Xhevat Sinani, autori i vrasjes së dyfishtë nuk mban mend asgjë nga masakra që ndodhi një ditë më parë. Teksa u pyet nga oficeri për atë që ndodhi, 80-vjeçari deklaroi i qetë që i kishin vdekur të afërmit, mirëpo mohoi të dinte se ç'kishte ndodhur më tej. 

“Më ka vdekur vëllai dhe gruaja. Di që kanë vdekur, por se di s’mbaj mend gjë. Si kam vrarë.”, mësohet të ketë thënë i moshuari.

Sinani vrau gruan e tij, Zegjine Sinanin, 72 vjeçe brenda banesës dhe më pas vëllanë e tij, Shaqir Sinani, 72 vjeç. Pasi vra gruan e vëllanë, 80-vjeçari mësohet se i ka mbuluar të dy trupat dhe ka larë gjakun e bashkëshortes në banesë. Më pas, ai ka shkuar tek disa të afërm të tjerë në fshat afër Tervolit dhe u ka rrëfyer krimit.

Krimin e dyfishtë, 80-vjeçari e kreu me dy sëpata të ndryshme. Fillimisht, i moshuari qëlloi gruan në banesë dhe më pas ndoqi të vëllanë në vreshtat e rrushit dhe e masakroi për vdekje. Më pas u arratis për t'u kapur pak orë më pas nga policia.

Mësohet se autori ka probleme të shëndetit mendor. Aktualisht ngelen të paqarta motivet e ngjarjes.

1 MUAJ ME PARE

Lau gjakun, mbuloi trupat dhe u nis tek të afërmit, zbulohet lëvizja e Xhevat Sinanit pas vrasjes së dyfishtë në Gramsh

Tronditet Gramshi! Burri vret bashkëshorten dhe vëllanë me
Xhevat Sinani

GRAMSH- 80-vjeçari Xhevat Sinani që vrau gruan e vëllanë e tij këtë mbrëmje kishte disa ditë që ishte kthyer në fshatin Tërvol, pasi prej disa javësh ishte larguar së bashku me bashkëshorten, Zegjine, për festat jashtë vendit.

Pasi vra gruan e vëllanë, 80-vjeçari mësohet se i ka mbuluar të dy trupat dhe ka larë gjakun e bashkëshortes në banesë. Më pas, ai ka shkuar tek disa të afërm të tjerë në fshat afër Tervolit dhe u ka rrëfyer krimit.

Xhevit Sinani vrau këtë pasdite të vëllanë Shaqir Sinani dhe gruan e tij, Zegjine Sinani. Krimin e dyfishtë e kreu me dy sëpata të ndryshme. Fillimisht, i moshuari qëlloi gruan në banesë dhe më pas ndoqi të vëllanë në vreshtat e rrushit dhe e masakroi për vdekje. Ai është arrestuar dhe pritet të merret në pyetje për të zbardhur motivet e krimit. 

1 MUAJ ME PARE

Krimi i dyfishtë në Gramsh, familja hap dyert e mortit, fqinji: Nuk kishte konflikte dhe as probleme psikologjike

Tronditet Gramshi! Burri vret bashkëshorten dhe vëllanë me
Fqinji

GRAMSH- Në shtëpinë e familjes Sinani në Gramsh janë hapur dyert e mortit. Fqinji i viktimës Shaqir Sinani, në një prononcim për TopChannel është shprehur se nuk ishte në dijeni të ketë pasur ndonjë konflikt mes vëllezërve dhe se autori ka qenë i shëndetshëm mendërisht. Për fëmijët e Shaqirit, ai tha se do të vijnë nesër, pasi ndodhen jashtë Shqipërisë.

Pjesë nga prononcimi:

Pyetje: Sipas deklaratave të policisë Xhevit Sinani është gjendur në gjendje të rënduar psikologjike. Si e njihnit Xhevitin, familjen?

I njihnim si njerëz që shihnin punën e vet nuk ishte problematik, kjo që ndodhi ishte shokuese për të gjithë. S’kishte as probleme e konflikte mes njëri tjetrit, jemi tepër të tronditur.

Pyetje: A kanë pasur konflikte të mëparshme, zakonisht krime të tilla ndodhin për shkak të shkaqeve të pronës, motive të tjera të dobëta?

Nuk ka pasur asnjë debat mes tyre, se unë e kam dhe komshi Shqirin, s’ka pasur asgjë se si ndodhi as vetë nuk e di.

Pyetje: A kanë ardhur fëmijët?

Gocat i ka këtu ndërsa fëmijët vijnë nesër në mëngjes, tre çunat i ka në Greqi.

Pyetje: A kishte shfaqur Xheviti probleme të një rëndese psikologjike?

Këto kohë nuk kishte probleme të tilla.

Xhevit Sinani vrau këtë pasdite të vëllanë Shaqir Sinani dhe gruan e tij, Zegjine Sinani. Krimin e dyfishtë e kreu me dy sëpata të ndryshme. Fillimisht, i moshuari qëlloi gruan në banesë dhe më pas ndoqi të vëllanë në vreshtat e rrushit dhe e masakroi për vdekje. Ai është arrestuar dhe pritet të merret në pyetje për të zbardhur motivet e krimit. 

1 MUAJ ME PARE

"Xheviti po shfaqte xhenja xhelozie për gruan", flasin fqinjët e autorit dhe viktimave në Gramsh

Tronditet Gramshi! Burri vret bashkëshorten dhe vëllanë me
Fqinjët e familjes Sinani

GRAMSH- Fqinjët e familjes Sinani ku ndodhi vrasja e dyfishtë këtë pasdite tregojnë se nuk ishin në dijeni nëse kishin pasur probleme më parë. Nbë një prononcim për mediat, ata shprehen se autori i ngjarjes, Xhevit Sinani ishte person i qetë por kishin dëgjuar se kishte probleme mendore.

“E kemi dëgjuar nga të tjerët, që ka pasur probleme mendore. Por tip i qetë ka qenë. Ka punuar si kryetar këshilli dhe llogaritar në koperativë”- u shpreh njëri prej banorëve të zonës.

Disa të tjerë tregojnë se kohë e fundit, Xhevit Sinani kishte shfaqur shenja depresioni dhe xhelozi për bashkëshorten.

“Ishte xheloz, kohët e fundit s’ishte shumë mirë. Kemi dëgjuar. Por xheloz ishte shumë,”- thotë një tjetër.

Xhevit Sinani vrau këtë pasdite të vëllanë Shaqir Sinani dhe gruan e tij, Zegjine Sinani. Krimin e dyfishtë e kreu me dy sëpata të ndryshme. Fillimisht, i moshuari qëlloi gruan në banesë dhe më pas ndoqi të vëllanë në vreshtat e rrushit dhe e masakroi për vdekje. Ai është arrestuar dhe pritet të merret në pyetje për të zbardhur motivet e krimit. 

1 MUAJ ME PARE

ME FOTO- Vrau bashkëshorten, më pas vëllain e tij! Kufoma ende në oborr, e kanë mbuluar me batanije

Tronditet Gramshi! Burri vret bashkëshorten dhe vëllanë me
Xhevit Sinani

GRAMSH- Dalin pamjet e para nga vendi ku ka ndodhur krimi i dyfishtë në fshatin Tervol, ku 80-vjeçari Xhevit Sinani, vrau me spatë bashkëshorten e tij, Zeqine Sinanin dhe vëllain Shaqir Sinanin. Sipas policisë, 80-vjeçari fillimisht vrau bashkëshorten e tij, Zeqinen, e cila ndodhej në banesë, e më pas ka ndjekur të vëllanë rreth 1 km larg shtëpisë duke e qëlluar dhe atë për vdekje. 

Tronditet Gramshi! Burri vret bashkëshorten dhe vëllanë me

Siç duket edhe nga fotoja e mësipërme, në oborr ende ndodhet trupi i viktimës, i cili është mbuluar me një batanije, derisa të përfundojë puna e ekspertëve për të zbardhur të plotë dinamikën e ngjarjes. 

1 MUAJ ME PARE

“Ishte artist i Ansamblit”, flasin fqinjët e viktimave dhe autorit në Gramsh

Tronditet Gramshi! Burri vret bashkëshorten dhe vëllanë me
Xhevit Sinani

GRAMSH- Fqinjët e familjes Sinani kanë treguar mënyrën se si i njihnin ata autorin e krimit të dyfishtë dhe dy viktimat. Në një rrëfim për EuroNews, fqinjët Sabri dhe Vera Kurti tregojnë se janë tronditur kur mësuan ngjarjen.

"Familja Sinani njihet në zonë si një familje e qetë, pa probleme. Vëllai i autorit ishte artist pasi ka qenë pjesë e Ansamblit të Gramshit. U tronditëm kur mësuan ngjarjen,"- thonë ata.

Xhevit Sinani vrau këtë pasdite të vëllanë Shaqir Sinani dhe gruan e tij, Zegjine Sinani. Krimin e dyfishtë e kreu me dy sëpata të ndryshme. Fillimisht, i moshuari qëlloi gruan në banesë dhe më pas ndoqi të vëllanë në vreshtat e rrushit dhe e masakroi për vdekje. Ai është arrestuar dhe pritet të merret në pyetje për të zbardhur motivet e krimit. 

1 MUAJ ME PARE

Sot i mori jetën, Xheviti e Shaqiri ishin pjesë e grupit të 'Fyejve të Gramshit', FOTOJA kur vëllezërit performonin në skenë

Tronditet Gramshi! Burri vret bashkëshorten dhe vëllanë me
Xhevit e Shaqir Sinani

GRAMSH- Në foton që po shikoni duken dy vëllezërit Xhevit e Shaqir Sinani. Ata ishin pjesë e grupit 'Fyejtë e Gramshit' dhe fotoja është shkrepur në një prej performancave të tyre, ndërkohë që sot familja Sinani u trondit nga një krim i dyfishtë. 

Xhevit Sinani vrau këtë pasdite të vëllanë Shaqir Sinani dhe gruan e tij, Zegjine Sinani. Krimin e dyfishtë e kreu me dy sëpata të ndryshme. Fillimisht, i moshuari qëlloi gruan në banesë dhe më pas ndoqi të vëllanë në vreshtat e rrushit dhe e masakroi për vdekje. Ai është arrestuar dhe pritet të merret në pyetje për të zbardhur motivet e krimit. 

1 MUAJ ME PARE

MOMENTI i arrestimit të autorit, me pranga në duar mezi ecën, 2 policët e mbajnë nga krahët

Tronditet Gramshi! Burri vret bashkëshorten dhe vëllanë me
Momenti i arrestimit

GRAMSH- Del momenti i arrestimit të 80-vjeçarit që i mori jetën me sëpatë bashkëshortes së tij, Zegjines dhe të vëllait, Shaqirit.

I moshuari, në videon e arrestimit nga Policia, mban prangat në duar, ndërsa mezi ecën për shkak të moshës së thyer, teksa dy policë e mbajnë nga krahët. Pasi kishte kryer krimin e dyfishtë, ai ishte larguar në tentativë për t'u arratisur, por nuk ia ka dalë dot. 

1 MUAJ ME PARE

Vrau gruan dhe vëllain e tij, Policia arreston autorin e krimit të dyfishtë në Gramsh: E kreu krimin me sëpatë

Tronditet Gramshi! Burri vret bashkëshorten dhe vëllanë me
Momenti i arrestimit

GRAMSH- Policia e Shtetit ka dale me një njoftim zyrtar lidhur me krimin e dyfishtë të ndodhur në Gramsh pasditen e sotme, ku Xhevit Sinani vrau me sëpatë gruan e tij dhe të vëllanë, Shaqirin. 80-vjeçari Sinani, për motive të dobëta ka qëlluar sëpatë fillimisht bashkëshortjen e tij, Zegjine. E më pas edhe të vëllanë, i cili ndodhej në territorin e banesës së tij, rreth 1 kilometër larg nga banesa e autorit.

NJOFTIMI I PLOTË:

Gramsh

Shërbimet e Komisariatit të Policisë Gramsh, pas marrjes së njoftimit, rreth orës 14:50, se në fshatin Tervol, Gramsh, kishte ndodhur një krim i dyfishtë, janë nisur menjëherë drejt vendngjarjes.

Nga veprimet e para hetimore rezultoi se shtetasi Xh. S., 80 vjeç, dyshohet se për motive të dobëta, ka vrarë, me send të mprehtë (sëpatë), bashkëshorten e tij, shtetasen Z. S., rreth 74 vjeçe, e cila ndodhej në banesë, dhe më pas ka vrarë vëllanë e tij, shtetasin Sh. S., 73 vjeç, i cili ndodhej në territorin e banesës së tij, rreth 1 kilometër larg nga banesa e autorit.

Fale veprimeve të shpejta të shërbimeve të Policisë u bë kapja dhe shoqërimi i autorit, për në Komisariatin e Policisë Gramsh për veprime të mëtejshme. Në cilësinë e provës materiale është sekuestruar mjeti i mprehtë sëpatë me të cilën autori dyshohet që ka kryer krimin e dyfishtë. Grupi hetimor, nën drejtimin e Prokurorisë, vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

1 MUAJ ME PARE

Krimi i dyfishtë në Gramsh/ Vrau gruan dhe vëllain e tij, autori 75- vjeçar dyshohet se vuante nga skleroza

Tronditet Gramshi! Burri vret bashkëshorten dhe vëllanë me
Policia

GRAMSH- Detaje të reja janë zbardhur nga krimi i dyfsihtë që ka tronditur pasditen e sotme fshatin Tërvol të Gramshit. Mësohet se 75- vjeçari Xhevit Sinani i cili goditi për vdekje me sëpatë gruan e tij Zegjinë Sinanin në banesën ku jetonin dhe vëllain e tij Shaqir Sinanin, dyshohet se vuante nga sëmundja e sklerozës. 

Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Tërvol. 75- vjeçari e ka vrarë gruan e tij, Zegjinë Sinani në banesën ku jetonin prej kohësh dhe ishin të martuar. Ndërsa vëllain e tij Shaqir Sinanin e ka ndjekur nëpër vreshta dhe më pas e ka goditur me sëpatë duke e lënë të vdekur. Nuk dihen ende motivet e kësaj ngjarjeje të rëndë. Pritet të zbardhen detaje pas hetimeve nga policia në vendin e ngjarjes./ Dosja.al

1 MUAJ ME PARE

DETAJE/ Gruan e qëlloi në banesë, vëllanë e ndoqi tek vreshtat e rrushit, si ndodhi krimi i dyfishtë në Gramsh

Tronditet Gramshi! Burri vret bashkëshorten dhe vëllanë me
Foto Ilustruese

GRAMSH- Janë zbardhur detaje të reja nga krimi i dyfishtë që ka tronditur fshatin Tërvol të Gramshit këtë pasdite. Mësohet se Xhevit Sinani, 75 veç e ka vrarë gruan e tij, Zegjine Sinani në banesën ku jetonin që prej kohës ur ishin martuar.

Ndërsa të vëllanë, Shaqir Sinani e ka ndjekur në vreshtat e rrushit dhe aty e ka qëlluat për vdekje. Të dy i ka vrarë me armë gjahu. Më pas, ka telefonuar fëmijët dhe i ka lajmëruar për krimin e kryer. 

Fëmijët kanë lajmëruar policinë që ka shkuar në banesë dhe ka rrethuar ngjarjen. Xhevit Sinani është arratisur nga policia pas vrasjes, por më pas është vënë në pranga. 

1 MUAJ ME PARE

EMRAT/ Krimi në familje tronditi Gramshin! Zbulohet emri i autorit dhe dy viktimave, gruaja e vëllai i tij

Tronditet Gramshi! Burri vret bashkëshorten dhe vëllanë me
Tërvol

GRAMSH- Janë zbardhur emrat e tre protagonistëve të krimit brenda familjes që tronditi fsahtin Tërvol të Gramshit këtë pasdite. Mësohet se autori i ngjarjes është Xhevit Sinani, 75 vjeç. Ai ka vrarë gruan dhe vëllanë e tij të identifikuar si Zegjine dhe Shaqir Sinani. 75-vjeçari e ka kryer krimin e rëndë me një armë gjahu dhe më pas është arratisur nga vendi i krimit. Por, vetëm pak minuta më vonë është vënë në pranga nga policia.  

1 MUAJ ME PARE

Vrau gruan dhe vëllanë, arrestohet autori

Tronditet Gramshi! Burri vret bashkëshorten dhe vëllanë me
Foto ilustruese

GRAMSH- Vrau gruan dhe vëllanë, arrestohet autori Xhevit Sinani. Prangosja e tij ka ndodhur disa çaste pas vrasjes së dyfishtë që kreu të vëllait dhe të gruas së tij, Shaqir dhe Zegjine Sinanit.

1 MUAJ ME PARE

Vrau vëllanë dhe gruan, autori mori në telefon fëmijët e tij: Kam vrarë mamin dhe xhaxhanë

Tronditet Gramshi! Burri vret bashkëshorten dhe vëllanë me
Foto ilustruese

GRAMSH- Xhevit Sinani ka telefonuar fëmijët e tij sapo ka kryer krimin në banesën e tij. Në telefonatë me fëmijët u ka treguar se ka qëlluar për vdekje vëllanë e tij, Shaqir dhe gruan Zegjine. Më pas, është larguar nga banesa në tentativë për t'i shpëtuar drejtësisë. 

1 MUAJ ME PARE

Gramsh, krim brenda familjes, burri vret gruan dhe vëllanë e tij, autori "zhduket". Policia nis kërkimet

Tronditet Gramshi! Burri vret bashkëshorten dhe vëllanë me
Foto ilustruese

GRAMSH- Autori i vrasjes së dyfishtë në Gramsh është ende në arrati. Xhevit Sinani ka qëlluar për vdekje me armë gjahu, gruan dhe vëllanë e tij e më pas është larguar nga vendi i ngjarjes. Ende nuk dihet se ku po fshihet por Policia e Shtetit ka nisur krehjen e zonës për kapjen e autorit. 

1 MUAJ ME PARE

Krim brenda familjes në Gramsh, burri vret gruan dhe vëllanë e tij, u mori jetën me sende të forta

Tronditet Gramshi! Burri vret bashkëshorten dhe vëllanë me
Foto ilustruese

GRAMSH- Krim brenda familjes në Gramsh, burri vret gruan dhe vëllanë e tij. Xhevit Sinani u mori jetën me sende të forta të dy familjarëve të tij për arsye që ende nuk dihen. Pas vrasjes ka ikur nga vendi i ngjarjes dhe ende nuk është kapur nga Policia e Shtetit. 

1 MUAJ ME PARE

Gramsh, krim brenda familjes, burri vret gruan dhe vëllanë e tij, DETAJET e para

Tronditet Gramshi! Burri vret bashkëshorten dhe vëllanë me
Foto ilustruese

GRAMSH- Krim brenda familjes në Gramsh, burri vret gruan dhe vëllanë e tij. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Tervol të Njësisë Aimistrative.Pishaj, ka ndodhur një krim i dyfishtë në familje. 75-vjeçari i identifikuar si Xhevit Sinani ka vrarë bashkëshorten Z.S dhe vëllanë Shaqir Sinani.

1 MUAJ ME PARE

DETAJE nga krimi i dyfishtë në Gramsh, burri vrau gruan dhe vëllanë

Tronditet Gramshi! Burri vret bashkëshorten dhe vëllanë me
Foto Ilustruese

GRAMSH- Xhevit Sinani 75 vjeç ka varë gruan dhe vëllain e tij. Ngjarja e rëndë ka ndodhur këtë pasdite në fshatin Tërvol të Gramshit. Vëllai i autorit është identifikuar si Shaqir Sinani, ndërsa emri i gruas nuk dihet ende. Xhevit Sinani është arratisur nga vendi i krimit dhe është shpallur në kërkim nga policia. 

1 MUAJ ME PARE

EMRAT/ Vrasja në Gramsh, kush është autori dhe viktimat

Tronditet Gramshi! Burri vret bashkëshorten dhe vëllanë me
Foto Ilustruese

GRAMSH- Identiteti i autorit të vrasjes së dyfishtë në Gramsh është bërë me dije nga mediat. Mësohet e Xhevit Sinani ka qëlluar me pushkë mbi vëllanë e tij Shaqir Sinanin si dhe gruan me iniciale Z.S.

Ende nuk dihet shkaqet e ngjarjes së rëndë të krimit në familje. Në vendngjarje ka shkuar policia, e cila po punon për gjetjen dhe arrestimin e autorit. 

1 MUAJ ME PARE

Vrasje e dyfishtë në Gramsh, burri vret gruan dhe vëllanë

Tronditet Gramshi! Burri vret bashkëshorten dhe vëllanë me
Policia

GRAMSH- Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur pasditen e sotme në Gramsh. Mësohet se një burrë ka vrarë gruan dhe vëllanë e tij.

Ende nuk dihet shkaqet e ngjarjes, por mësohet se vrasja ka ndodhur në fshatin Tervol. Ndërkohë që në vendngjarje ka shkuar policia si dhe ambulanca. 

krim i dyfishte ne gramsh xhevit sinani shaqir sinani zegjine sinani

Sondazh

Poll

Merr flak makina mbrenda ne garazh

Merr flak makina mbrenda ne garazh

Dosja Sot date 25 mars

Dosja Sot Date 24 mars

Ndiqte ambulancën që ishte në shërbim emergjence, gjobitet me 300 mijë lekë drejtuesi i mjetit

Skandal në Ali Dem", administratori vendos çip në pallat, banorët ngelin jashtë, mbërrin policia

Dosja Sot date 23 mars

Kryeministri Rama takohet me Rishi Sunak në Londër

Dosja Sot Date 22 mars

"Maskat" aksion në Tiranë, prangosën 20 'korrierë' të grupeve kriminale

Dosja Sot Date 21 mars

'Ka ra zjarr në Surrel!'/ Braçe "tremb" socialistët me LAJMIN E FUNDIT, Qefalia më i shqetësuari

Dosja Sot Date 20 Mars

Berisha i bën thirrje punonjësve të administratës të mos bëhen pjesë e krimit elektoral.

Dosja Sot Date 18 Mars

Burgosja e nënës lehonë/Flet Diana Bahçja: Qaja ditë e natë, por nuk donin t’ia dinin

Qarkullonte me 305 km/h, Cllevio Serbiano e filmonte, shoqërohet në Polici Aleks Vishaj

Dosja Sot Date 17 Mars

U fut në burg 8 ditë pasi lindi, Diana Bahçja: Nuk më lanë të takoja beben

'Shtëpi bari' brenda ish-tuneli të ushtrisë në Krujë, sekuestrohen 390 bimë cannabis sativa

Dosja Sot Date 16 Mars

Tërheqje apo pezullim? Si dredhoi Rama sy për sy me Borrel për 'pasaportat e arta'

Banorët e lagjes Demokracia ne Mamurras bllokojnë rrugën, Cara premtoi rehabilitim te rrugës ne...

Abuzimi me tenderin 3.2 mld lekë, BKH ‘zbarkon’ në zyrat e bashkisë së Bulqizës, sekuestron dosje

Dosja Sot Date 15 Mars

Këshilli i Legjislacionit mbyllet mes debateve, Bardhi ngrihet në këmbë: Shkelni kushtetutën e ikni

"Kryeministri i Shqipërisë si dhuratë e perëndisë", grupi polifonik i dedikon këngë Edi Ramës

Hidhet shorti, Koli Bele caktohet relatori për shqyrtimin e ankimimit të grupit të Alibeajt

Dosja sot Date 14 Mars

Shitësja në panair kërkon t’i dhurojë çantën bashkëshortes, Berisha refuzon: Sot vetëm blihet

Procedohen 70 drejtues mjetesh në 24 orët e fundit, u kapën me shpejtësi të lartë dhe duke bërë gara

Dosja sot Date 13 mars

Kapen 4 rumunë në Vlorë, po kalonin 260 kg kanabis me kamper në Greqi, 5 në kërkim

'Paç fatin e Lali Erit'- Kunjat e Ramës për Veliajn, teksa i dha shansin e tretë për Tiranën?

Rama: Në rrezik të madh tregu, sipërmarrësit të rrisin pagat

Meta pas takimit me Berishen : Aleancë e jashtëzakonshme, pas 15 majit fitojmë shumicën e bashkive

Masakra e Don Boskos, familja Paja hap dyert e mortit, zona me shiritin 'skenë krimi'

'Kasapanë' brenda lokalit! Atentat mafioz, vdes banakierja.5 të plagosur, mes tyre një fëmijë

Meta: Shkojnë për kontroll dhe kapin vibratorët e shokëve

Shirat përmbytin Lezhën, bllokohet qarkullimi, banorët mbyllen në shtëpia

Berisha per institucionet: Ska Klgj por KlgjS

Berisha: 'Alibasha dhe Brava' jane dy pengje te cilat nuk mund te kete asnje lloj negociate"

Kush do e drejtojë koalicionin me Metën? Berisha : S’ka asnjë diskutim! Padyshim që PD

Berisha; E dëgjuat Celibashin që tha në perceptimin tim është Berisha por Rama më thotë Ali-Basha.

Zgjedhjet e 14 majit, Meta: opozitaret bashke per ndryshim

Barrierat e shkatërruara nga përplasja, makina 'fluturoi' nga mbikalimi, ra mbi një tjetër mjet

Celibashi: Të drejtën e regjistrimit të Partisë Demokratike në zgjedhje e ka Lulzim Basha

Celibashi kthen mbrapsht kërkesën e autorizuar nga Basha, kreu i KQZ: Keni 48 orë kohë

Meta ZBARDH takimin me Yuri Kim: SHBA do një opozitë shumë të fuqishme

Vendimi i KQZ për PD, Meta: Çmenduritë e regjimit të Ramës i di çdo shqiptar

"PD kërkon shfuqizim të Bordit të Karburanteve"/ Sula dhe Çupi: Çmimi jashtë normave