LIVE UPDATES
LIVE UPDATES

Vinçi kap shtyllat e tensionit të lartë/ Shpërthim i fuqishëm në Lushnje, 2 viktima, 8 të plagosur bashkë me deputetin e PS Bujar Çela

• Një shpërthim i fuqishëm u regjistrua ditën e sotme rreth orës 15:30 në një magazinë në ndërtim në Lushnje, e cila ishte në pronësi të deputetit të PS, Bujar Çela. • Nga ky shpërthim u regjistruan disa të plagosur, mes tyre dhe vetë deputeti Çela. • Ky i fundit iu nënshtrua një ndërhyrjeje kirurgjikale. • Nga kjo ngjarje humbi jetën vinçieri Roland Hoxha dhe pas tij, rrugës për në spital mësohet se ka ndërruar jetë dhe i biri, Lidion Hoxha pasi kishte marrë në trup djegie të shkallës së tretë.• Të dy ata ndodheshin në një vinç dhe aksidentalisht prekën telat e tensionit të lartë, lëvizje e cila i mori jetën. I riu kishte vetëm pak kohë që ishte kthyer nga emigracioni. • Sot ishte dita e parë e punës për të dy. • Ndërkohë 7 pacientët e tjerë ende janë në spitalin e Lushnjes dhe mendohet se ndonjëri prej tyre mund të dërgohet drejt spitalit memorial të Fierit. • Paraprakisht dyshohet se shkak për shpërthimin është bërë një vinç që ka prekur linjën e tensionit të lartë.

16 artikuj për këtë temë.

1 MUAJ ME PARE

"Dita e parë dhe e fundit e punës"/ Shpërthim në Lushnje, babë e bir humbën jetën, i riu sapo ishte kthyer nga emigracioni

Vinçi kap shtyllat e tensionit të lartë/ Shpërthim i
Foto nga vendi i ngjarjes

LUSHNJE- Një shpërthim i fuqishëm u regjistrua ditën e sotme rreth orës 15:30 në një magazinë në ndërtim në Lushnje, e cila ishte në pronësi të deputetit të PS, Bujar Çela. Nga ky shpërthim u regjistruan disa të plagosur, mes tyre dhe vetë deputeti Çela. Ky i fundit iu nënshtrua një ndërhyrjeje kirurgjikale.

Nga kjo ngjarje humbi jetën vinçieri Roland Hoxha dhe pas tij, rrugës për në spital mësohet se ka ndërruar jetë dhe i biri, Lidion Hoxha pasi kishte marrë në trup djegie të shkallës së tretë. Të dy ata ndodheshin në një vinç dhe aksidentalisht prekën telat e tensionit të lartë, lëvizje e cila i mori jetën. I riu kishte vetëm pak kohë që ishte kthyer nga emigracioni. Sot ishte dita e parë e punës për të dy, por ata nuk e dinin që kjo do të ishte edhe dita e fundit.

Ndërkohë 7 pacientët e tjerë ende janë në spitalin e Lushnjes dhe mendohet se ndonjëri prej tyre mund të dërgohet drejt spitalit memorial të Fierit. Paraprakisht dyshohet se shkak për shpërthimin është bërë një vinç që ka prekur linjën e tensionit të lartë. Gjithashtu mësohet se mes të dëmtuarve nga shpërthimi në Lushnje është dhe nënkryetari i Bashkisë Elton Koreshi.

1 MUAJ ME PARE

VIDEO/ “Merma jetën o Zot!” Shpërthimi në Lushnje i mori jetën babait dhe të birit, e afërmja e viktimave shpërthen në lot

Vinçi kap shtyllat e tensionit të lartë/ Shpërthim i
Foto, e afërmja

LUSHNJE- Një shpërthim i fuqishëm u regjistrua ditën e sotme në një magazinë në ndërtim në Lushnje, e cila ishte në pronësi të deputetit të PS, Bujar Çela. Nga ky shpërthim u regjistruan disa të plagosur, mes tyre dhe vetë deputeti Çela. Ky i fundit iu nënshtrua një ndërhyrjeje kirurgjikale. Nga kjo ngjarje humbi jetën vinçieri Roland Hoxha dhe pas tij, rrugës për në spital mësohet se ka ndërruar jetë dhe i biri, pasi kishte marrë në trup djegie të shkallës së tretë. Një e afërme e viktimave ka shpërthyer në lot pas marrjes së lajmit.

“Merma jetën o Zot”, dëgjohet në video e afërmja teksa mbahet nga dy persona.

Ndërkohë 7 pacientët e tjerë ende janë në spitalin e Lushnjes dhe mendohet se ndonjëri prej tyre mund të dërgohet drejt spitalit memorial të Fierit. Paraprakisht dyshohet se shkak për shpërthimin është bërë një vinç që ka prekur linjën e tensionit të lartë. Gjithashtu mësohet se mes të dëmtuarve nga shpërthimi në Lushnje është dhe nënkryetari i Bashkisë Elton Koreshi. 

1 MUAJ ME PARE

Shpërthimi në Lushnje, djali i vinçierit humbi jetën rrugës për në spital, çfarë po ndodh me 7 të plagosurit e tjerë

Vinçi kap shtyllat e tensionit të lartë/ Shpërthim i
Foto nga vendi i ngjarjes

LUSHNJE- Një shpërthim i fuqishëm u regjistrua ditën e sotme në një magazinë në ndërtim në Lushnje, e cila ishte në pronësi të deputetit të PS, Bujar Çela. Nga ky shpërthim u regjistruan disa të plagosur, mes tyre dhe vetë deputeti Çela. Ky i fundit iu nënshtrua një ndërhyrjeje kirurgjikale. Nga kjo ngjarje humbi jetën vinçieri Landi Verçani dhe pas tij, rrugës për në spital mësohet se ka ndërruar jetë dhe i biri, pasi kishte marrë në trup djegie të shkallës së tretë.

Ndërkohë 7 pacientët e tjerë ende janë në spitalin e Lushnjes dhe mendohet se ndonjëri prej tyre mund të dërgohet drejt spitalit memorial të Fierit. Paraprakisht dyshohet se shkak për shpërthimin është bërë një vinç që ka prekur linjën e tensionit të lartë. Gjithashtu mësohet se mes të dëmtuarve nga shpërthimi në Lushnje është dhe nënkryetari i Bashkisë Elton Koreshi. 

1 MUAJ ME PARE

Shpërthimi në magazinën në Lushnje, mes të dëmtuarve dhe nënkryetari i Bashkisë Elton Koreshi

Vinçi kap shtyllat e tensionit të lartë/ Shpërthim i
Foto nga vendi i ngjarjes

LUSHNJE-Mes të dëmtuarve nga shpërthimi në Lushnje mësohet se është dhe nënkryetari i Bashkisë Elton Koreshi. Pak më parë u regjistrua dhe viktima e dytë ku bëhet me dije se pasi ndërroi jetë i ati, vinçieri Landi Verçani, ka humbur jetën dhe djali i tij.

Kujtomë se një shpërthim i fuqishëm u regjistrua ditën e sotme në një magazine në ndërtim në Lushnje, e cila ishte në pronësi të deputetit të PS, Bujar Çela. Nga ky shpërthim u regjistrua dhe disa të plagosur, mes tyre dhe vetë deputeti Çela. Ky i fundit iu nënshtrua një ndërhyrjeje kirurgjikale, ndërsa u raportua se disa të plagosur u transportuan drejt spitalit të Traumës në Tiranë. Paraprakisht dyshohet se shkak për shpërthimin është bërë një vinç që ka prekur linjën e tensionit të lartë.

1 MUAJ ME PARE

Shpërthimi në Lushnje, 2 të vdekur, humb jetën dhe djali i vinçierit

Vinçi kap shtyllat e tensionit të lartë/ Shpërthim i
Foto nga vendi i ngjarjes

LUSHNJE- Është regjistruar viktima e dytë nga shpërthimi që ndodhi sot në një magazinë në Lushnje. Mësohet se pasi ndërroi jetë i ati, vinçieri Landi Verçani, ka humbur jetën dhe djali i tij. Kujtomë se një shpërthim i fuqishëm u regjistrua ditën e sotme në një magazine në ndërtim në Lushnje, e cila ishte në pronësi të deputetit të PS, Bujar Çela. Nga ky shpërthim u regjistrua dhe disa të plagosur, mes tyre dhe vetë deputeti Çela.

Ky i fundit iu nënshtrua një ndërhyrjeje kirurgjikale, ndërsa u raportua se disa të plagosur u transportuan drejt spitalit të Traumës në Tiranë. Paraprakisht dyshohet se shkak për shpërthimin është bërë një vinç që ka prekur linjën e tensionit të lartë.

Njoftimi:

Fier/Informacion shtesë

Në lidhje me ngjarjen e ndodhur ditën e sotme, në një kapanon në ndërtim, Lushnjë, ju informojmë se ka ndërruar jetë dhe shtetasi i dëmtuar nga shpërthimi, shtetasi E. H.

Në momentin e shpërthimit ndërroi jetë shtetasi L. H, dhe u plagosën tetë shtetas.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë Fier, vijon veprimet për zbardhjen e motiveve dhe shkaqeve të kësaj ngjarjeje.

1 MUAJ ME PARE

FOTO/ Shpërthimi i fuqishëm në magazinën në Lushnje, ja gjendja e ndërtesës pas ngjarjes

Vinçi kap shtyllat e tensionit të lartë/ Shpërthim i
Foto nga vendi i ngjarjes

LUSHNJE- Një shpërthim i fuqishëm u regjistrua ditën e sotme në një magazine në ndërtim në Lushnje, e cila ishte në pronësi të deputetit të PS, Bujar Çela. Nga ky shpërthim u regjistrua një vitkimë dhe disa të plagosur, mes tyre dhe vetë deputeti Çela. Ky i fundit iu nënshtrua një ndërhyrjeje kirurgjikale, ndërsa u raportua se disa të plagosur u transportuan drejt spitalit të Traumës në Tiranë. Paraprakisht dyshohet se shkak për shpërthimin është bërë një vinç që ka prekur linjën e tensionit të lartë.

Ndërkohë ministri i Brendshëm Taulant Balla ka dhënë një prononcim për mediat lidhur me shpërthimin në Lushnje ku tha se në gjendje të rëndë ndodhet dhe djali i viktimës, që kryente rolin e vinçierit.

 

1 MUAJ ME PARE

"I plagosur rëndë dhe djali i viktimës"/ Balla nga Lushnja: Deputetit iu izolua plaga, është nisur në Tiranë

Vinçi kap shtyllat e tensionit të lartë/ Shpërthim i
Foto ilustruese

LUSHNJE-Ministri i Brendshëm Taulant Balla ka dhënë një prononcim për mediat lidhur me shpërthimin në Lushnje. Balla ka thënë se në gjendje të rëndë ndodhet dhe djali i viktimës, që kryente rolin e vinçierit.

Nga ana tjetër Balla dha detaje dhe për deputetin e PS Bujar Çela, ku sipas tij i është izoluar plaga dhe është nisur drejt Tiranës. 

Në zonën industriale të Lushnjes pranë një kompleksi magazinash dyshohet se ndodhi një shpërthim i shkaktuar ndoshta nga kontakti me linjën e tensionit të lartë që më pas ka shkarkuar rrymën dhe ka sjellë shpërthimin e një ekskavatori, drejtuesi i të cilit ka humbur menjëherë jetën. Është plagosur rëndë një tjetër person që gjendej aty pranë i cili dyshohet se është i biri i viktimës. Bujar çela ka marrë një plagë për shkak të shpërthimit dhe mund të them se plaga është arritur të izolohet dhe deputeti është nisur për një trajtim më të specializuar pranë spitalit të Traumës. Në total janë tre të palgosur që janë pranë Traumës”, tha Balla.

 

1 MUAJ ME PARE

Pas ndërhyrjes së parë në Lushnje, Bujar Çela niset në Spitalin e Traumës në Tiranë

Vinçi kap shtyllat e tensionit të lartë/ Shpërthim i
Foto ilustruese

LUSHNJE-Nga të dhënat e fundit bëhet me dije se deputeti i Partisë Socialiste Bujar Çela, pasi i është nënshtruar ndërhyrjes, është jashtë rrezikut për jetën. Aktualisht ai po transportohet drejt spitalit në Tiranë.

Çela mbeti i plagosur bashkë me shtatë persona të tjerë në një magazinë në Lushnjë, ku humbi jetën edhe një person.

Deputeti ka qenë në pronën e tij fare pranë magazinës ku ka ndodhur shpërthimi.

Bujar Çela është deputet i qytetit të Lushnjës prej dy mandatesh, i dalë nga listat shumemërore të Partisë Socialiste.

1 MUAJ ME PARE

Kush është deputeti i PS-së Bujar Çela që mbeti i plagosur në shpërthimin në Lushnje, raportohet dhe gjendja e tij shëndetësore

Vinçi kap shtyllat e tensionit të lartë/ Shpërthim i
Foto ilustruese

LUSHNJE-Deputeti i Partisë Socialiste, Bujar Çela ka mbetur i plagosur mesditën e sotme në Lushnjë pas një shpërthimi në një magazinë ndërtimi.

Deputeti socialist i cili ndodhet në spital ku po i nënshtrohet një ndërhyrje kirurgjikale pasi gjendja e tij raportohet e rëndë pranë magazinës ku ka ndodhur shpërthimi.

Bujar Çela është deputet i qytetit të Lushnjës prej dy mandatesh, i dalë nga listat shumëmërore të Partisë Socialiste.

Në CV-në e tij deputeti socialist ka shënuar dy Universitete, ku në 1984 ka përfunduar Universitetin e Lartë Bujqësor të Tiranës, Fakulteti i Veterinarisë, dega Zooteknikë dhe në 2009 Universitetin “Aleksandër Xhuvani”, dega Filozofi-Sociologji dhe në 2013 Universitetin “Aleksandër Xhuvani” dega Psikologji në Institucione.

Sa i përket karrierës së tij politike, Bujar Çela ka qenë anëtar i PS-së që nga kongresi i saj i parë në vitin 1991, ndërkohë që në periudhën 2002-2006 ka qenë Sekretar Organizativ të Rrethit Lushnjë. Në vitin 2012 ai u zgjodh Kryetari i PS-së së Rrethit Lushnjë.

1 MUAJ ME PARE

Shpërthimi i fuqishëm në Lushnje, magazina në pronësi të deputetit të PS

Vinçi kap shtyllat e tensionit të lartë/ Shpërthim i
Bujar Çela

LUSHNJE- Lidhur me shpërthimin e fuqishëm që ndodhi sot në Lushnje, mësohet se magazina në ndërtim është në pronësi të deputetit të PS, Bujar Çela. Ndërkohë deputeti Çela, i cili u dëmtua nga shpërthimi i fuqishëm në një magazinë në Lushnjë, i është nënshtruar një ndërhyrjeje kirurgjikale.

Kujtomë se një shpërthim i fuqishëm u regjistrua ditën e sotme në një magazine në ndërtim në Lushnje, e cila ishte në pronësi të deputetit të PS, Bujar Çela. Nga ky shpërthim u regjistrua një vitkimë dhe disa të plagosur, mes tyre dhe vetë deputeti Çela. Ky i fundit iu nënshtrua një ndërhyrjeje kirurgjikale, ndërsa u raportua se disa të plagosur u transportuan drejt spitalit të Traumës në Tiranë. Paraprakisht dyshohet se shkak për shpërthimin është bërë një vinç që ka prekur linjën e tensionit të lartë.

1 MUAJ ME PARE

U dëmtua nga shpërthimi në Lushnjë, deputeti i PS i nënshtrohet një ndërhyrjeje kirurgjikale

Vinçi kap shtyllat e tensionit të lartë/ Shpërthim i
Bujar Çela

LUSHNJE- Deputeti i PS Bujar Çela, i cili u dëmtua nga shpërthimi i fuqishëm në një magazinë në Lushnjë, i është nënshtruar një ndërhyrjeje kirurgjikale. Mësohet se nga shpërthimi mbetën të lënduar dhe 4 persona të tjerë, ndërsa një ka humbur jetën.

Po ashtu ashtu raportohet se të lënduarit janë transportuar drejt spitalit të Traumës në Tiranë për mjekim të specialuzar, pasi disa të plagosur ndodhen në rrezik për jetën.

 

1 MUAJ ME PARE

Shpërthim i fortë me disa të plagosur në Lushnje, i pranishëm edhe ministri Balla

Vinçi kap shtyllat e tensionit të lartë/ Shpërthim i
Foto ilustruese

LUSHNJE-Në vendin e ngjarjes ka shkuar edhe ministri i Brendshëm Taulant Balla. Po ashtu të pranishëm janë edhe forcat e policisë, ambulanca dhe zjarrfikëset ndodhen në vendngjarje.

Një shpërthim i fortë ka ndodhur në një magazinë në ndërtim në Lushnjë, ndërsa raportohet se disa persona janë plagosur, mes tyre edhe deputeti i PS, Bujar Çela.

Dyshohet se gjatë punës në fabrikë një vinç ka prekur linjën e tensionit të lartë dhe për rrjedhojë ka pasur një shpërthim.

 

 

1 MUAJ ME PARE

Zbulohet identiteti i viktimës në shpërthimin në Lushnje (EMRI)

Vinçi kap shtyllat e tensionit të lartë/ Shpërthim i

LUSHNJE-Roland Hoxha është personi që mbeti i vdekur sot nga shpërthimi në një magazinë në Lushnjë.

Ende nuk dihen rrethana e ngjarjes sesi ky person humbi jetën, aty ku mbetën edhe 6 persona të tjerë të plagosur.

Ajo që dihet deri më tani është se deputeti Bujar Çela po i nënshtrohet një ndërhyrje kirurgjikale.

Ende nuk dihet shkaku i këtij shpërthimi, ndërsa dyshohet se gjatë punës në fabrikë, një vinç ka prekur linjën e tensionit të lartë dhe për rrjedhojë ka pasur një shpërthim.

Forcat e policisë, ambulanca dhe zjarrfikëset ndodhen në vendngjarje. Shpërthimi dyshohet se ka qenë shumë i fortë dhe zhurma është dëgjuar pothuajse në të gjithë qytetin.

 

1 MUAJ ME PARE

Rregjistrohet një i vdekur nga shpërthimi në Lushnje, policia dhe ambulanca mbërrin në vendngjarje

Vinçi kap shtyllat e tensionit të lartë/ Shpërthim i

LUSHNJE- Një shpërthim i fortë është regjistruar ditën e sotme në një magazinë në ndërtim në Lushnjë. Momentalisht raportohet për një viktimë se disa të plagosur, mes tyre edhe deputeti i PS, Bujar Çela. Po ashtu mund të thuhet se deri në këto momente nuk dihet shkaku i këtij shpërthimi, por dyshohet se gjatë punës në fabrikë një vinç ka prekur linjën e tensionit të lartë dhe për rrjedhojë ka pasur një shpërthim.

Policia, ambulanca dhe zjarrfikëset ndodhen në vendngjarje.

1 MUAJ ME PARE

Shpërthimi në Lushnje, plagoset deputeti i PS Bujar Çela

Vinçi kap shtyllat e tensionit të lartë/ Shpërthim i

LUSHNJE-Mësohet se si pasojë e shpërthimit në Lushnje , është plagosur edhe deputeti i Partisë Socialiste, Bujar Çela. 

Forcat e policisë, ambulanca dhe zjarrfikëset ndodhen në vendngjarje. Shkak i ngjarjes mësohet të ketë qenë një vinç që ka prekur shtyllat e tensionit të lartë.

Shpërthimi dyshohet se ka qenë shumë i fortë dhe zhurma është dëgjuar pothuajse në të gjithë qytetin.

 

1 MUAJ ME PARE

Shpërthim i fortë në një ndërtesë në Lushnje, 4 të plagosur dhe një i vdekur 

Vinçi kap shtyllat e tensionit të lartë/ Shpërthim i

LUSHNJE-Një shpërthim i fortë ka ndodhur ditën e sotme në Lushnje. Si pasojë e këtij shpërthimi raportohet për një viktimë.

Nga raportimet e para mësohet se vinçieri ka kapur shtyllat e tensionit të lartë të cilat kanë shkaktuar shpërthimin.

Nga detajet e para raportohet se dy prej të plagosurve janë në gjendje të rëndë. 

 

shperthim ne lushnje bujar cela

Sondazh

Poll

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

"Injoranca nuk është argument" Nuk i pëlqeu pyetja, Rama prek në faqe gazetaren Ambrozia Meta

Del VIDEOJA, Elia godet Princ Lekën: Familja ime të ka mbajtur me bukë

VIDEO/ Noka i jep Spiropalit pankartën, Ministrja ofrohet ta mbaj para fytyrës

Publikohen pamjet nga brenda bazës ajrore të Kuçovës, Komandanti: E gatshme për stërvitjen e trupave

Tempulli 2/ Me kanabis gati për shitje dhe shuma parash, arrestohen 4 të rinj në Tiranë

Dalin pamjet nga kasollja ku u vra 50-vjeçari në Durrës

Kontrabandonin ilaçe dhe telefona, arrestohen dy persona në Tiranë, sekuestrohen 47 iPhone

I vunë flakën eskavatorit me vlerë 150 mijë euro, arrestohen 2 autorët e ngjarjes

Reshjet e shiut dhe borës në vend, policia: Moderoni shpejtësinë e mos kryeni parakalime të gabuara

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

'Dokumentar horror'/ Berisha publikon pamjet: Do ju paraqes terrorin që Bajrajt ushtruan më 14 maj

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni