LIVE UPDATES

alex rodriguez

Art&Argëtim 12 Nëntor 2020, 11:20

SHBA– Jennifer Lopez së bashku me bashkëshortin e saj Alex Rodriguez kanë hapur një biznes të ri.Ata kanë blerë kompaninë e njohur të kafes, “Kitu Life”, ...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV