LIVE UPDATES

nipi perdhunon gjyshen

Aktualitet 3 Shkurt 2021, 09:00

LUSHNJE– Saimir Meçani, 36-vjeçari nga Lushnja i cili ka dhunuar dhe përdhunuar gjyshen e tij, 89-vjeçare ka kryer të njëjtin veprim vite m...

Aktualitet 31 Janar 2021, 19:30

DIVJAKË– Familjarët e të moshuarës në Divjakë, e cila ka rrëfyer se është dhunuar e përdhunuar nga nipi i saj kanë treguar fjalët e vetë ‘viktimës’. Djali ...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV