LIVE UPDATES

para dhe dashuri/ horoskopi 5 mars 2019

Art&Argëtim 5 Mars 2019, 06:13

Para dhe dashuri/ Horoskopi 5 mars 2019

Dashi Të hysh në veprim sot është me shumë rëndësi. Progresi është gati të arrihet dhe mund ta gjeni veten në qendër të një aktiviteti të fuqishëm. Në sferën e ...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Para dhe dashuri/ Horoskopi 5 mars 2019 - Art&Argëtim
LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Para dhe dashuri/ Horoskopi 5 mars 2019

5 Mars 2019, 06:13 Nga DOSJA
Para dhe dashuri/ Horoskopi 5 mars 2019

Dashi
Të hysh në veprim sot është me shumë rëndësi. Progresi është gati të arrihet dhe mund ta gjeni veten në qendër të një aktiviteti të fuqishëm. Në sferën e dashurisë, do të merrni lajme të mira.

Demi
Në punë mund të përballeni me xhelozi. Mos u habisni, sepse në momentet më të suksesshme në karrierën tuaj do të dalë dikush që të përpiqet t’ju shkaktojë pengesa. Në dashuri, jo gjithçka po ju bën të lumtur.

Binjakët
Sot pritet të merrni disa lajme të mira sa u përket financave. Një investim mund të sjellë të ardhura të mira. Në aspektin profesional, mund të rriteni në detyrë si rezultat i angazhimit tuaj të vazhdueshëm.

Gaforrja
Duhet të filloni t’i jepni vetes dashurinë që meritoni. Trajtojeni veten me ushqimin tuaj të preferuar. Nëse nuk e trajtoni veten me dhurata të papritura herë pas here, atëherë kush do e bëjë?

Luani
Kur ka qenë hera e fundit që jeni argëtuar? Mund të tingëllojë si e palogjikshme, por ndonjëherë edhe argëtimi kërkon planifikim serioz dhe të hollësishëm. Kur të gjitha detajet të shpalosen, do të ndiheni të relaksuar në shoqërinë e njerëzve që doni.

Virgjëresha
Pa marrë parasysh se çfarë lloj ndjenjash negative keni ndaj një personi tjetër, sot ju do të duhet të falni dhe të harroni, të paktën përkohësisht. Në mënyrë që diçka e rëndësishme të ndodhë, do të duhet të tregoni maturi.
Peshorja
Edhe njerëzit shumë të mençur mund të bëjnë gjëra pa kuptim herë pas here. Nëse në një moment do të tregoheni më i çliruar se zakonisht, nuk ka asgjë të keqe. Thjesht do të çliroheni nga energjia negative.

Akrepi
Me pak para shtesë në xhepi, do të keni më shumë pranverë përpara. Paraja është gjithnjë e fuqishme, por tani ajo mund të ndikojë në gjendjen shpirtërore dhe jetën tuaj shumë më thellësisht se sa mendoni.

Shigjetari
Ju e dini se kripërat plotësojnë të ëmblat dhe se gjalpi plotëson çokollatën, por është gjithashtu e vërtetë se trishtimi plotëson lumturinë. Pra, nëse nuk keni përjetuar shumë gëzim kohët e fundit, ngushëllohuni me faktin se kjo periudhë blu do të përfundojë së shpejti.

Bricjapi
A keni parë një nga ato ëndrra në të cilat edhe pse përpiqeni të largoheni me vrap, nuk lëvizni dot as gishtin e vogël? Nuk është e qartë se çfarë e pengon progresin tuaj, por identifikimi i këtyre pengesave do ju ndihmojë që të vini në zbatim taktika të reja.

Ujori
Mundohuni të kaloni më shumë kohë argëtuese me miqtë dhe familjen tuaj. Nuk do të jetë e vështirë të gjesh sot dashurinë tënde. Me pak talent do të arrini të zgjoni interesin e një personi.

Peshqit
Fjalët tuaja do të kenë më shumë fuqi sesa zakonisht sot prandaj duhet të mendoheni shumë para se të flisni. Luani në mënyrë të sigurt dhe nëse nuk mund të thuash diçka të mirë, mos flisni fare.

Tirana është boshatisur për ditët e pushimit. Cilën nga ritet e shenjta po ndiqni:

View Results

horoskopi horoskopi para dhe dashuri/ horoskopi 5 mars 2019 para dhe dashuri/ horoskopi 5 mars 2019

Sondazh

Poll

Ku e dinte?Arrestimi i sekretares së Ministrisë së Shëndetësisë,Rama: Si mund të ndodhë? Na vë në...

Ku e dinte?Arrestimi i sekretares së Ministrisë së Shëndetësisë,Rama: Si mund të ndodhë? Na vë në...

'Bashkëshortja e tij ka kriza shëndetësore'/ Avokati: Plotësoi 5 kushte për t'u liruar

'Është dita e fundit e durimit...'/ Lirimi i Tahirit, Berisha: U bë me urdhër nga Rama

Kallëzimet për zgjedhjet vendore, Flamur Noka 1 orë në SPAK: Do më shihni më shpesh këtu

'Nesër publikojmë provat'/ Berisha KQZ-së:Dorëzoni dokumentet për farsën zgjedhore, Rama po i pengon

Basha: Nuk jam bërë pishman për përjashtimin e Berishës.

Aksidenti i rëndë në Ksamil/ Motori me dy persona përplaset me makinën,

"Vjen erë e peshkut të para një jave", Basha për kompetencat e presidentit

Shkojnë t’iu shembin banesën në Vlorë, Policia i tërheq zvarre

Basha: Marrëveshja Berisha-Rama e 2008-ës dëmtoi bashkëjetesës demokratike.

“Maskat” grabisin banesën e biznesmenit në Lushnje, marrin paratë dhe bizhuteritë

Tensionet në veri/ Vuçiç 'mobilizoi' ushtrinë, Rama: Shfaqje e pabesueshme, ushtria ZERO fuqi....

Aksident në Lushnje/ Makinat përplasen e përfundojnë në trotuar, plagoset taksisti dhe mësuesja

A do garosh për kreun e PD? I riu "ia përplas" Bashës faktet, ish-kreu i PD: Do e marrësh vesh

"O besprem"/ Lulzim Basha përballet me KRITIKUN, ish-kreu i PD e fton: Hajde se unë nuk shaj...

A do garosh për kreun e PD? I riu "ia përplas" Bashës faktet, ish-kreu i PD: Do e marrësh vesh

I shpallur në kërkim për tentativë për vrasje lokalizohet, kapet dhe vihet në pranga 23-vjeçari.

“E dashuroj, e dua shumë”/ E reja nga Korça ia shpreh NDJENJAT Edi Ramës në mes të turmës

Analiza e zgjedhjeve, Berisha: Faza tjetër do ketë seriozitetin më të madh, mblidhni çdo fakt

Berisha:U bë përpjekje antikushtetuese nga mafia shtetërore shqiptare e ndërkombëtare për të shuar..

Vokshi kallëzim penal në SPAK për kryebashkiakun e Kuçovës dhe Salillarin

Turistët ndalojnë Ramën në Gjirokastër

Shkrihet Akademia e Studimeve Albanologjike, senati: Këtu diçka po lëviz, ka një tendencë, por…

Habib Rexha del para gjykatës së Durrësit!

Lezhë, gjenden 3 mijë fidanë kanabis të mbjellë në kubikë, në fshatin Ungrej, ende nuk dihen autorët

Sherr mes të dehurve në Vlorë, njëri goditet me shishe në kokë

PLAGOSET me armë zjarri 24-vjeçari në Kuçovë/ Në kërkim 4 autorët

Aksident në Tiranë, “Audi” përplaset me taksinë

Elbasan/ Do të vriste një të dënuar për drogë me të cilin kishte bërë sherr, në kërkim 23-vjeçari!

Pastori Akil Pano fiton gjyqin kundër komunitetit LGBT për nismën ‘Prindin 1 dhe Prindin 2’

Lexon denoncimin, Berisha: Dan Hutra, vrasësi i grave ka mbledhur vota për Rakip Sulin.

Shkodër, sekuestrohet parcela me 1437 rrënjë kanabis, 2 në pranga dhe 2 në kërkim

Shpërthim tritoli në një fasoneri në zonën e Freskut, dëme të shumta materiale

Përmbytet Lezha për 5 minuta

'Acarohet' Felaj, gafa e drejtueses së Kuvendit: Vari lesht

Rikthimi i Bashës në krye të PD, Berisha: Vegël në duar të Ramës

Rama "falenderon" opozitën: Rezultati i zgjedhjeve është edhe vepra juaj Rama kundër maxhorancës….

Rama-Dash Sulës: Vdeksha unë për ty o jetimi im

Bardhi i drejtohet Ramës: Pushtetin ta dhanë Doshi e Dako të shpallur non grata, ti je llumi…

Sula: Çfarë kemi bërë të na rritet rroga? Turp më të madh ska

Tabaku: Punon shqiptari dhe pasurohet oligarku

Dibër/ Mbytet tragjikisht një 13 vjeçar në liqenin e fshatit Shumbat, banorët: Pamë çorapen dhe….

Lëvizja Bashkë i pret rrugen Ahmetajt ne protesten para Kuvendit

Rritja e pagave të deputetëve e ministrave,Qorri:Rroga e tyre 39 herë më e madhe se e pensionistit

Zgjedhjet vendore, Rama takim me Glover

'Zoti kryetar'/Basha i ndërhyn të riut: Të lutem, unë s'jam më kryetar, mu drejtoni Basha ose Lulzim

Përfundon mbledhja e PD-së/ Do e pranojë drejtimin e partisë? Tabaku: Të mos përsëriten gabimet...

Dështimi në 14 maj, deputeti Sula: E pafalshme! Po nuk u bashkuam jemi të marrë fund

PD pa kryetar, Xhaferaj dhe Korreshi me një mendim: Nuk duhet të kandidojë as Berisha dhe as Basha

Basha rikthehet në PD? Alibeaj: Çdo kush ka të drejtë të kandidojë