LIVE UPDATES
Aktualitet

“Gazetarë të degjeneruar", Artan Hoxha ironizon nënkomisaren e Elbasanit: Nepërka paska dalë nga kafazi

Me anë të një postimi në Instagram, Kostani ka sulomuar gazetarët, që sipas saj vetëm sa hedhin poshtë punën e Policisë së Shtetit. 

18 Gusht 2022, 23:15 Nga I.A
“Gazetarë të degjeneruar", Artan Hoxha ironizon
Artan Hoxha

TIRANË- Gazetarët Artan Hoxha dhe Aldo Mustafa kanë reaguar në lidhje me sulmin që nënkomisarja e Elbasanit Anisa Kostani u bëri mediave në lidhje me vrasjet e Madrit Ulqinakut mbrëmjen e djeshme. Me anë të një postimi në Instagram, Kostani ka sulomuar gazetarët, që sipas saj vetëm sa hedhin poshtë punën e Policisë së Shtetit. 

Gazetari Hoxha me anë të një postimi në Facebook, ka ironizuar postimin e saj duke shkruar se nepërka e vedhë e saj ka dalë nga kafazi për të pickuar gjithë gazetarët e Elbasanit.

Postimi i Hoxhës:

Aldi Hilmi Kozaria gjej vrime ku te futesh!!!
Sapo me njoftuan se neperka e verdhe e asaj bjondes, paska dale nga kafazi dhe do helmoje gjithe gazetaret e Elbasanit

 

“Gazetarë të degjeneruar", Artan Hoxha ironizon
Postimi

 

Ndërsa gazetari Aldo Mustafa ka vënë në dukje shkeljet që ka bërë nënkomisarja duke përdorur rrjetet sociale. Ndërkohë që ka ngritur pyetje në lidhje me jetesën që ajo reklamon në rrjetet sociale.

Postimi i Mustafës:

"Mediat sociale u kanë dhënë të drejtën e fjalës budallenjve”. Janë fjalët e Umberto Eco-s dhe janë pikërisht për njerëz si Anisa Kostani. Të më ndjejnë feministat dhe feministet, por kur kam pyetur për një xhiro me jaht, më kanë thënë shifra për të cilat duhet të mblidheshim nja 10 veta të shoqërisë time, që të mblidhnim lekët për një xhiro (ose më ka rastisur mua ajo vlerë, ose unë dhe shoqëria ime jemi pabuksa, presim të na iluminoni nëse ka ndonjë vlerë të përballueshme për rrogëtarët!). Tani kjo a nuk duhet hetuar pak nga Policia e Shtetit se këtu, në këtë foto, nuk besoj se është në krye të detyrës dhe nuk na bën dot për budallenj sesi ka bërë atë që ka bërë, por më e bukura sulmon gazetarët, sepse 0 krim gjendet vetëm në parajsë! Ore si nuk del dikush t’i thyej turinjtë njerëzve të tillë se këto nëna pjellin kriminelë! Pra kjo del ofendon dhe ul gazetaret duke treguar që e kanë marrë shkollën me profesorë “Don Zhuan”, kjo në këto foto, që jo për paragjykim, por kur je “shefe” në policinë e shtetit, ka disa norma etike të cilat duhen rishikuar.

 

“Gazetarë të degjeneruar", Artan Hoxha ironizon
Postimi

Nënkomisarja e Policisë në Elbasan Anisa Kostani ka bërë një postim fyes ndaj gazetarëve në rrjetet sociale duke i cilësuar ata si njerëz të degjeneruar. Ky postim erdhi pas atentatit të mbrëmshëm në Elbasan ku mbeti i vrarë Madrit Ulqinaku. Gjatë një postimi në Instagram Kostani ka shkruar se gazetarët i kanë marrë provimet përmes favoreve të tjera ndaj “profesorëve Don Zhuanë”.

artan hoxha aldo mustafa anisa kostani

Sondazh

Poll

VIDEO- Shpërthimi me tritol në butikun në Durrës, ja si u dëmtua biznesi i gruas

VIDEO- Shpërthimi me tritol në butikun në Durrës, ja si u dëmtua biznesi i gruas

Berisha dhe demokratët 'zaptojnë' Kuvendin

Me pistoleta dhe kallashnikovë në Range Rover/ Arrestohen 4 "të fortët" në Tiranë

Berisha shton akuzën ndaj Ballës: Te ndjek hija e avokatit Ravik Gurra

VIDEO E SHERRIT/ Berisha akuzon Ballen per vrasjen e avokatit Ravik Gurra

PA KOMENT- Shkodra 'nën ujë', ja si duket qyteti

Protesta kundër traut në Divjakë, një betoniere brenda parkut

EKSKLUZIVE- Lulzim Basha takohet me Ben Blushin ne Panairin e Librit, merr me vete edhe vajzën

Balla: Berishës iu dogjën tre marrëveshje tek Porti i Durrësit, koncensionarët po i kërkojnë lekët

Balla-Spahos: Do shkosh tek Porti i Durrësit me pistoletë si Strazimiri, s'keni zgjidhje tjetër

Ndërtimi i rrugëve/Balla 'shigjeton' Partinë e Lirisë:Mondi bëj kallëzime, kishin ministritë në 2017

Balla 'lëshon' gojën: Saliut i rri mendja tek vëllezërit Kariç, na vjen dhe zor t'i përmendim...

Elisa Spiropali realizon "ëndrrën" e fëmijërisë me Berishën, del LIVE me të, tregon 2 gishta

Perplasje mes banoreve dhe Policise ne Divjake

Berisha 'shënjestron' Ulsi Manjën: Vetëm dy mushka kanë mbetur pa u punësuar në fshatin tënd

Berisha bllokon foltoren dhe del në Facebook: Jam live në gjithë botën, mos ma qani hallin mua!

Berisha: Parlamentin e komandojne grupet kriminale

Dëshmia e Orges Xhelilit para avokatëve: Policët bashkiakë më goditën

ME VIDEO- PLAS KEQ SHERRI në Komision, Braçe e humb kontrollin, "shpërthen": Ik ore pirdhu!

Protesta e opozitës, pamjet nga Bulevadi, mijëra qytetarë të mbledhur

Sherri i plotë i Ramës me dy deputetët e PD: Ta tregoj unë ty, do të shkatërroj!

Balla: Kokoneshi jashtë rrezikut për jetën

Veliaj takon Papa Françeskun: Jemi takuar në Tiranë...e aprovuam ndërtimin e bustit të Nënë Terezës

Droge mes karameleve ne Tirane

Grida Duma lë mandatin, kolegët e saj në lot, Açka dhe Gjekmarkaj të përlotur

Grida Duma lë mandatin e deputetes së Partisë Demokratike

Masakra e Lushnjes, babai i Leart Haxhiut: Djali im është i pafajshëm, se di ku është

Përdhunues serial, MOMENTI i arrestimit të Spartak Dyrmishit

Nga një armë në çdo raft rrobash, çfarë gjeti Policia gjatë aksionit në Shkodër

Dalin PAMJET nga megaaksioni në Korçë

Qeni i prish mitingun Ramës, të gjithë meken, kryeministri: Po lëre në punën e vetë...

Ibrahim Lici mesazh audio nga Turqia: Jetoj i lirë, nuk jam arrestuar

Arrestohet Agim Gjata, qelloi mbi RENEA

Meta: O Edi, o lepurush, do të shporrim me poezinë ‘liri a vdekje’ të Havzi Nelës

Pakti PD PL, Meta: Kryetari i Keshillit super politikan

Paloka 'korrekt' me orarin, takohet me Bardhin në një lokal para parlamentit

Alibeaj-Majkos: Je kokrra e komunistit! Deputeti socialist: Budalla! Dosjet s'mund të hapen për...

Flet avokati i vellezerve Mollaj: Tina genjen, e shantazhojne

Durrësi zgjohet nën ujë

Tetori rozë, vajzat dhe gratë e FA i bashkohen fushatës sensibilizuese kundër kancerit të gjirit

NIS PROTESTA në Elbasan/ Qytetarët fikin makinat në shenjë rebelimi, rreshtohen në shesh

Alibeaj pranoi bashkëpunimin, do nisin negociatat/ Berisha: E mirëpres. S'tërhiqem nga Primaret

Demokrati emocionet për 'doktorin'! I bie telefoni kur po fliste me Berishën,e përplas në tokë

Privatizimi i ish-klubit ‘Partizani’, dëshmon Qirjazi: MM më kërkoi firmën, bëra ç’ishte e ligjshme

Tiranë, bënin kontrabandë me veshje, pije, cigare dhe rroba, 3 të arrestuar në 2 operacione

Me 14 emigrantë në Morinë, arrestohet 19-vjeçari, shpallet në kërkim bashkëpunëtori i tij

Rrumbullaku ngre strukturë për emërimet në polici: Riformatim ekipeve që hetojnë krimin

Me dy kallashnikovë në shtëpi e municion luftarak, arrestohet 31-vjeçari në Dibër

"Porsche", "Maseratti" e 'Mercedes Benz", arrestohet 52-vjeçari që shiste mjetet e vjedhura në BE

Pellusha, rripa e çanta markash kontrabandë, arrestohet pronari i 5 dyqaneve në Tiranë e Durrës