LIVE UPDATES
Aktualitet

Maniak, por me shpirt poetik. Njihuni me instruktor Gëzimin

Që në nisje të bisedave me vajzat, ai përdor shprehje joshëse dhe tepër ‘poetike’....

29 Shtator 2023, 22:05 Nga I.A
Maniak, por me shpirt poetik. Njihuni me instruktor Gëzimin
Gezim

TIRANË- Pedofilët dhe manjakët janë kthyer në mankth i të miturave në rrjetet sociale të cilët shkruajnë dhe dërgojnë foto intime pa marrë parasysh se kanë të bëjnë me të mitura. Një prej tyre është edhe Gëzimi, 64 vjec, me profesion instruktor autoshkolle në Tirane.

Pervecse një maniak dhe pedofil....

Të cilin e demonstron në bisedat e vazhdueshme me vajzat në rrjetet sociale. Që në nisje të bisedave me vajzat, ai përdor shprehje joshëse dhe tepër ‘poetike’....

Siç ndodhi dhe me rastin e një vajze adoleshente e cila jeton prej vitesh në Itali. Emisioni investigativ ‘Piranjat’, sapo morën akses në instagramin e të miturës, nisen kontaktin me manjakun, duke u munduar të kuptojnë se deri ku mund të arrijë në kërkesat e tij.

Duke i nisur vajzës, një set fotosh nudo. Tipike e meshkujve perversë, të cilën i kanë kthyer rrjetet sociale në një vend takimi, ku shfryjne epshet e tyre. Pasi e ka nisur komunikimin direkt me vulgaritet, ai nis të behet konkret në kërkesat e tij ndaj vajzës, e cila është ende nën moshë.

Këtyre kërkesave me sfond të dukshëm seksual, natyrisht produksioni i ‘Piranjat’ i përgjigjen pozitivisht, por gjithmonë duke i dhënë të moshuarit idenë, se nga ana tjetër e chatit është një vajzë naive që mund të bjerë lehtë në kurthin e tij.

Duket qartë se instruktor Gëzimi, ka disa metoda tepër interesante për të joshur femrat.

Problemi është se ai pret të takojë një vajzë ende minorene. Takimi bëhet diku në qendër të kryeqytetit. Sapo përshendetet me vajzen, instruktori i hedh i shkujdesur dorën në qafë, dhe së bashku me të, drejtohet tek lokali më i afërt. Sapo ulen, ai nis menjëherë strategjinë e tij të joshjes me fjalë gjoja të zgjedhura dhe plot copëza termash bajate te marra andej këtej, që duket se atij vetë i ngjajnë interesante.

Pasi ka dëgjuar argumentet e njëpasnjëshme të maniakut, vajza sipas skenarit, i tregon atij një sekret, që në kushte normale do ta bënte të stepej dhe të largohej menjëhere nga ajo.

Trupi i një vajze ende nën moshë nuk mund të kërkojë asgjë tek një person që mund të jetë gjyshi i saj për nga mosha.

Per fat të mirë, Denisa është bashkëpunëtorja e ‘Piranjat’, dhe kësaj radhe instruktori nuk do të ketë asnjë mundësi të përfundojë në dhomën e tij të gjumit bashkë me vajzën.

Pasi është kapur me presh në duar nga ‘Piranjat’ dhe mundohet më kot të justifikojë veprimet e tij, 64 vjeçarin e kap inati me shqiptarët dhe me imoralitetin që sipas tij mbizotëron në shoqërinë tonë.

Instruktor Gëzimi mohon sy me sy fotot që ka dërguar. Ai sërish vazhdon të gënjejë pa i lëvizur asnjë muskul, edhe pse është i regjistruar me zë dhe figurë teksa fton vajzën e mitur në shtëpi. Pas gjithë këtij debati intensiv, për instruktor Gëzimin ‘Piranjat’ depozituan kallëzim në policinë e Tiranës.

Marrë nga Syri.net

gezimi piranjat

Sondazh

Poll

Dalin pamjet nga kasollja ku u vra 50-vjeçari në Durrës

Dalin pamjet nga kasollja ku u vra 50-vjeçari në Durrës

Kontrabandonin ilaçe dhe telefona, arrestohen dy persona në Tiranë, sekuestrohen 47 iPhone

I vunë flakën eskavatorit me vlerë 150 mijë euro, arrestohen 2 autorët e ngjarjes

Reshjet e shiut dhe borës në vend, policia: Moderoni shpejtësinë e mos kryeni parakalime të gabuara

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

'Dokumentar horror'/ Berisha publikon pamjet: Do ju paraqes terrorin që Bajrajt ushtruan më 14 maj

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni

Newsroom/ Karabolli: Shqipëria do kohë të përshtatet me TikTok, e provuan edhe gazetarët, s’ia dolën

Newsroom 9 |Tik-Tok Kultura, platformë krijimi apo dizinformimi?

Shoqata e Biznesit: Rënia e euros po na falimenton, BSH po fsheh atë që po ndodh!

Vasili në SPAK/ Meta: Asnjë shqetësim me drejtësinë, por afera e inceneratorëve

'Jemi pro protestave'/ Takoi Berishën, Meta: Do bashkëpunojmë për sezonin e ardhshëm parlamentar

Proteste per guroren