LIVE UPDATES
Art&Argëtim

FOTO/ Pas gjyqit me Amber Heard, Johnny Depp nis romancën me me avokaten e tij

Sipas raportimeve të mediave, aktori i famshëm Johnny Depp thuhet se po takohet me një avokate me bazë në Londër të quajtur Joelle Rich, e cila e përfaqësoi atë gjatë gjyqit me gazetën The Sun në vitin 2018, ku humbi. Një burim tha për median Us Weekly se gjërat mes tyre janë serioze, ku mund të kenë nisur një romancë dashurie.

22 Shtator 2022, 21:47 Nga s.s
FOTO/ Pas gjyqit me Amber Heard, Johnny Depp nis romancën me me avokaten e
Johnny Depp dhe Joelle Rich

SHBA- Sipas raportimeve të mediave, aktori i famshëm Johnny Depp thuhet se po takohet me një avokate me bazë në Londër të quajtur Joelle Rich, e cila e përfaqësoi atë gjatë gjyqit me gazetën The Sun në vitin 2018, ku humbi. Një burim tha për median Us Weekly se gjërat mes tyre janë serioze, ku mund të kenë nisur një romancë dashurie.

Rich ishte një nga avokatët që punoi në çështjen e Depp kundër gazetës në Mbretërinë e Bashkuar pasi ai paditi median për shpifje në 2018, por ajo nuk ishte pjesë e ekipit ligjor që e përfaqësoi atë në gjyqin e tij për shpifje kundër ish-gruas Amber Heard në fillim të këtij viti, që u mbajt në SHBA.

Ajo ishte e pranishme në sallën e gjyqit në Virxhinia për të treguar mbështetjen e saj për të nominuarin për Oscar. “Nuk kishte asnjë detyrim profesional që të ishte atje. Ishte personale”, tha burimi duke shtuar se dyshja u takuan në mënyrë diskrete gjatë fazave të hershme të romancës së tyre, raporton pagesix.

FOTO/ Pas gjyqit me Amber Heard, Johnny Depp nis romancën me me avokaten e
Johnny Depp dhe Joelle Rich

Sipas raportimit të PageSixm, avokatja me bazë në Londër është e ndarë dhe divorci i saj mund të mos jetë finalizuar ende. Para 4 muajsh, Depp, 59 vjeç, ndezi thashethemet për romancë me një avokat tjetër, Camille Vasquez, e cili e përfaqësoi atë në gjyqin e tij fitues për shpifje në SHBA kundër ish-gruas së tij Amber Heard.

Vasquez i quajti thashethemet si akuzat "seksiste" dhe "joetike". Ajo vuri në dukje se ylli i "Pirates of the Caribbean" kishte qenë miku dhe klienti i saj për katër vjet e gjysmë.

“Unë kujdesem shumë për klientët e mi dhe padyshim që jemi afruar. Por kur them 'ne', kam parasysh të gjithë ekipin, dhe sigurisht që përfshin Johnny. Është gjithashtu një akuzë joetike që po bëhet. Është seksiste. Është për të ardhur keq, dhe është zhgënjyese, por në të njëjtën kohë, vjen me territorin. Nuk mund të them se isha aq i befasuar", tha ajo për People në qershor.

 

 

 

johnny depp joelle rich amber heard

Sondazh

Poll

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

"Injoranca nuk është argument" Nuk i pëlqeu pyetja, Rama prek në faqe gazetaren Ambrozia Meta

Del VIDEOJA, Elia godet Princ Lekën: Familja ime të ka mbajtur me bukë

VIDEO/ Noka i jep Spiropalit pankartën, Ministrja ofrohet ta mbaj para fytyrës

Publikohen pamjet nga brenda bazës ajrore të Kuçovës, Komandanti: E gatshme për stërvitjen e trupave

Tempulli 2/ Me kanabis gati për shitje dhe shuma parash, arrestohen 4 të rinj në Tiranë

Dalin pamjet nga kasollja ku u vra 50-vjeçari në Durrës

Kontrabandonin ilaçe dhe telefona, arrestohen dy persona në Tiranë, sekuestrohen 47 iPhone

I vunë flakën eskavatorit me vlerë 150 mijë euro, arrestohen 2 autorët e ngjarjes

Reshjet e shiut dhe borës në vend, policia: Moderoni shpejtësinë e mos kryeni parakalime të gabuara

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

'Dokumentar horror'/ Berisha publikon pamjet: Do ju paraqes terrorin që Bajrajt ushtruan më 14 maj

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni